Paylaş

instagram topluluk kuralları nelerdir 2019. İnstagram uygulamasında uyulmasına gereken topluluk kurallarının neler olduğunu yazımızda bulabilirsiniz.

Günümüz çağında akıllı telefonların da çıkışıyla birlikte sosyal medya hesaplarının fazlalaştığını görebilirsiniz. Bu hesaplardan şuanda en fazla giriş gerçekleştirilen platformlardan bir tanesi instagram uygulamasıdır. Uygulama içerisinde kurallara uyulmadığı zaman anında kısıtlama gelmektedir. Var olan özelliğin fazla kullanılması halinde o özelliğe geçici olarak engel gelmektedir. Belli bir zaman sonra aynı kural ihlali tekrarlatmanız halinde yeni bir engel ile karşı karşıya kalmadan doğrudan hesabınız kapatılacaktır. Mesaj gönderemiyorum, hashtag yapamıyorum, gönderilerim siliniyor gibi alınan hataların temelinde yatan sorunda bunla alakalıdır. Bunun dışında kanunlara uyulması ve yapılan paylaşımlara gerekli hassasiyetin gösterilmesi gereklidir. İlgili hassasiyetin gösterilmemesi durumunda ister istemez sorun ile karşı karşıya kalınacaktır. İnstagram’ın kendi alanında zaten bu kuralların neler olduğu kapsamlı bir şekilde yer almaktadır.

instagram topluluk kuralları nelerdir 2019

İnstagram topluluk kuralları nedir, instagram altın kurallar, instagram kural ihlali yapmak istemiyorum, instagram kurallarına uymak istiyorum, instagram yeni kurallar, instagram koşulları nelerdir, instagram koşullarına uyulmadığında ne oluyor, instagram topluluk kurallarına uymak için nelere dikkat edilmelidir. Tüm sosyal medya uygulamalarında topluluk kurallarına ilişkin bilgi metni bulunmaktadır. İnstagram gibi sosyal medyanın en popüler ağında da bu ihlaller yer almaktadır.

instagram altın kuralları nelerdir

Topluluk kurallarının instagram için neler olduğu İnstagram topluluk kuralları tıklamanız halinde görebilirsiniz. Yazan bilgiler ışığında instagram hesabında paylaşımlarınızı yaparsanız ilerleyen dönemde herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız.

instagram topluluk kuralları nelerdir 2019, instagram altın kuralları, instagram koşullar nelerdir, instagram hesabım kapatılmasın, instagram hesabım engellenmesin, instagram topluluk kuralları

  • Hesabınız koşulları ihlal ettiğiniz için kapatılmıştır. Uyarısının en temel nedenlerinden birisi de topluluk kurallarının ihlal edilmesiyle alakalıdır.
  • İhlal sonrasında hesabınız kapatılmaya gidebilir. Ama bunun olmaması gerektiğine inandığınız da anında itiraz hakkında sahip olabilirsiniz.
  • Kanunlara uyumlu ve kişileri rahatsız edici bir paylaşım sağlanmadan hesabınız kapatıldıysa bu çok açık bir şekilde şikayet üzerine gelen bir kapatmadır.
  • Bu durumda instagram itirazınızla birlikte hesabın yeniden açılımı mümkün hale gelecektir.
  • Diğer türlü özelliklerin kullanım kısıtlamasında da yapmanız gereken işlem 48 saat aynı özellikten yararlanmamak olacaktır.
  • Belli bir zaman sonra kısıtlama kalkacak ve özellik kullanılmaya başlanacaktır.

instagram topluluk kuralları nelerdir 2019 yılına ait bilgilerin paylaşıldığı linkle birlikte sizlere durumu aktarmaya çalıştık. İsterseniz sizin için hazırladığımız instagram hesabımı ziyaret edenleri görme yazımıza bakabilirsiniz.

instagram topluluk kuralları nelerdir 2019, instagram altın kuralları, instagram koşullar nelerdir, instagram hesabım kapatılmasın, instagram hesabım engellenmesin, instagram topluluk kuralları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here