instagram toplu mesaj gönderemiyorum gitmiyor yaşanan bu sorunun hangi yolla giderileceğini ve gönderimde alınan hatanın çözüm adımını anlatacağız.

Tüm dünya da en çok kullanılan sosyal medya platformu instagram uygulamasında her geçen gün farklı bir yenilik gelmektedir. Gelen yeniliklerle birlikte kullanıcıları 24 saatin büyük çoğunluğu uygulama içerisinde gezinti yapmakla geçirmektedir. Zaman içerisinde sadece fotoğraf ve video paylaşım platformu olmadığını gösteren instagram’da mesajlaşma da oldukça popüler hala gelmiş durumdadır. Bazen çeşitli organizasyonlardan ötürü kişilere tek tek mesaj göndermek oldukça sıkıntılı bir durum haline geliyordu. İşte bununda çözümü haberimizde yer almaktadır. Hazırlanan makalemizde uygulama içerisinde arkadaşlarınıza toplu mesaj gönderiminin nasıl sağlanacağını tek tek sizlere anlatımını gerçekleştireceğiz. Toplu mesajların neden gitmediğini buna bağlı olacak şekilde gönderim işlemlerinin sağlanabilmesi için de konuya değineceğiz. Böylelikle mesaj gönderim işlemlerinde hiç bir hata almadan sorunsuz bir şekilde kullanım gerçekleştirebileceksiniz. Şimdi işlemlerimizin birlikte gerçekleştirmeye başlayalım.

instagram toplu mesaj gönderemiyorum gitmiyor

instagram toplu mesaj nasıl gönderilmektedir?, instagram hesabımda toplu mesaj gönderemiyorum, instagram hesabımda toplu mesaj gitmiyor, instagram hesabımda çoklu mesaj gitmiyor, instagram hesabında çoklu mesaj nasıl gönderilmektedir? Arkadaşlarımızı düğüne, toplantıya ya da bir organizasyona davet etmek artık tek bir tuşa tıklamanız ile mümkün olacaktır. Şimdi gelin bunun nasıl yapıldığını birlikte kontrol edelim.

instagram toplu mesaj gitmiyor

İnstagram üzerinden toplu mesaj gönderiminin sağlanabilmesi için mesajda resim kullanmanız gereklidir. Bunu birazda zorunlu olarak düşünebilirsiniz. Ama ben mesajımı yazı olarak göndermek istiyorum diyorsanız. Böyle bir durumda yapmanız gereken işlem bir dosyaya yazıp onun ekran görüntüsünü alarak fotoğraf haline getirmeniz gereklidir.

instagram toplu mesaj gönderemiyorum gitmiyor, instagram toplu mesaj gitmiyor, instagram toplu mesaj gönderilmiyor, instagram çoklu mesaj gönderemiyorum, instagram çoklu mesaj gitmiyor, instagram toplu mesaj nasıl gönderilir

  • Telefonunuzdan instagram uygulamasını açıp ortada bulunan + işaretli resmi ekleyip ileri ikonuna tıklıyoruz.
  • Burada ”Takipçiler” yazısını göreceksiniz. Direct seçeneğini tıklamanız durumunda kişiler gelecektir. 15 takipçi sınırı bulunmaktadır. 15 kişiyi burada seçerek gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Şayet gönderim yaptığınız mesaj gitmedi uyarısı alırsanız bu durumda internet ağını kontrol edelim.
  • Arkadaşlarınızın mesajı interneti olmadığı için mesajı görmediğini unutmayalım.
  • Bununla birlikte uygulamayı kaldırıp yükleyelim sonrasında ”Ayarlar>Uygulamalar>Tümü” kısmında verileri temizle diyerek yeniden deneme sağlayalım.

Yapılan işlem ayarları sonrasında sorun giderilmiş olacaktır. Hala daha sorun yaşanıyorsa bunu yorum bölümünden bizlere iletmeniz yeterli olacaktır. Alınan hatayı da iletirseniz çözüm daha kolay olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz