Paylaş

Hazırladığımız bu yazımızda Instagram titreşim özelliği nedir? Sorunuzun yanıt bulabilmesi için gerekli olan bilgileri anlatacağız.

Instagram uygulamanıza sürekli olarak güncellemeler gelmektedir. Yine bu anlamda önemli bir güncellemenin hesaplarınıza dahil edileceği gelen haberler arasındadır. Bundan sonrasında bildirimlerinizi titreşimli olacak şekilde alabileceksiniz. Instagram hesabınıza dahil edilecek olan titreşim özelliğini nasıl kullanacağınızı ise ayrıntılı şekilde anlatacağız. Uygulamanıza gelen yeniliklerin dahil edilebilmesi için ise uygulamanızı güncel tutmalısınız. Hesabınız güncel değil ise yeni gelen özelliklerden de yararlanabilirsiniz. Instagram titreşim özelliğini açıp kapatmakta yine sizlerin elindedir. Titreşimi açtığınızda ise bundan sonra sizlere mesaj geldiğinde, bildirim geldiğinde, canlı yayın açmaları olduğunda titreşimle bu bilgilendirmeyi alabileceksiniz.

Instagram titreşim özelliği ne demek?

Titreşim özelliğini zaten telefonunuzun kendi ayarlarından da biliyorsunuzdur. Nasıl mesaj gelirken telefonunuz titriyor ise bundan böyle Instagram hesabınızda bildirim geldiğinde titreşim devreye girmiş olacaktır. Titreşim özelliğinin hesapların içerisine dahil edileceği gelen haber arasındadır.

Instagram titreşim

Özelliğin hesaplarınıza dahil edilmesi sonrasında özellik hakkında daha ayrıntılı şekilde bilgi vereceğimizi bilmenizi isteriz. Instagram’a gelen bazı özellikler sizin hesaplarınıza sonradan gelebilir. Bunun nedeni ise uygulamanız içerisinde aldığınız kısıtlama ile alakalıdır.

Titreşim özelliğinin devreye girmesi sonrasında Ayarlar alanında bu özelliği kapatıp açabileceksiniz. Instagram titreşim özelliği ile birlikte ekrana düşen bildirimleriniz sonrasında titreşimde alacağınızı söyleyelim.

Instagram titreşim özelliğinin kullanımını hesap içerisinde ayarlayabilirsiniz. Uygulamaya 2019 yılında önemli yenilikler getirilmiştir. 2020 yılı itibariyle çok fazla yeniliğin hesaplarınıza dahil edileceğini söyleyebiliriz. Titreşim özelliği de bu yeniliklerden birisidir.

Instagram titreşim özelliği nedir?

Gittiğimiz mekanlarda bazen gelen bildirimlerden rahatsızlık duyduğunuzdan dolayı telefonunuzu sessize aldığınız oluyordur. Sessize aldığınızda gelen önemli bir bildirime cevap vermeniz gecikmeli olabilir. İşte titreşim özelliğiyle birlikte artık telefonunuz sessizde olsa bile siz bildirim geldiğini anlayabileceksiniz.

Instagram titreşim özelliği nedir? diye merak ettiğiniz diğer hususları bizlere yorumdan iletebilirsiniz. Bunun yanı sıra öğrenmek istediğiniz ya da aklınıza takılan diğer hususları da yine aynı şekilde bizlere yorumdan ulaştırabilirsiniz. Yanıtları ise yine aynı şekilde yorum alanını kontrol ederek öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here