Paylaş

instagram test bende yok gözükmüyor. İnstagram hikaye alanına getirilen test özelliğinin nerede olduğuna ilişkin bilgileri yazımızda paylaşacağız.

İnstagram denince artık aklımıza gelen ilk şeyin yenilikleri olduğunu söyleyebiliriz. Hesaplara getirilen güncellemelerle birlikte tüm alanlara yenilikler dahil edilmektedir. İnstagram hikaye gezintilerinizi yaparken çoğu arkadaşınızın test şeklinde sorular sorduğunu görebilirsiniz. Sorulan soruların şıklı halinde olması oldukça eğlenceli olduğundan dolayı siz de hemen kendi hesabınızda paylaşmak isteyebilirsiniz. İnstagram hesabımıza giriş yaptıktan sonra hikaye alanına girip ilgili resmimizin profil ekranına ekledikten sonra hikayeyi hemen paylaşmıyoruz. Hemen yukarıda bulunan güler suratlı bölmeye tıkladığınız andan itibaren karşımıza gelen seçenekler içerisinde yeni özellik olan testin karşınıza çıkmış olması gerekiyor. Fakat bazı kullanıcılar bu özelliğin kendi hesaplarında görmediğine ilişkin bilgi vermektedir. Yaşanan sorunun ne ile alakalı olduğunu yazı içerisinde sizlere anlatımını sağlayacağız.

instagram test bende yok gözükmüyor

İnstagram test bende görünmüyor, instagram test yok, instagram test bende niye yok, instagram test nerede, instagram testi bulamıyorum, instagram test gözükmüyor, instagram test özelliği benim hesabıma gelmedi. İnstagram hikaye bölümüne getirilen test özelliğini kullanıcılar kullanmaya başladı bile. Gezinti yaptığınız sırada arkadaşlarınızın kendi hesaplarında yapmış oldukları test paylaşımları ister istemez dikkatinizi çekmiştir. Hemen siz de bir test hikayesi paylaşmak istediğinizde belirttiğimiz alana giriş yapıp test paylaşımlarına başlayabilirsiniz.

instagram test nerede

Fakat girdiğiniz alanda test adı altında bir özelliğin hikaye alanına eklemediğini gördüyseniz bu durumda ilerleyen dönemlerde hesabınıza dahil edileceğinizi bilmenizi isteriz. Lakin farklı sebeplerden dolayı da bu özellik sizin hesabınıza dahil edilmemiş olabilir.

instagram test bende yok gözükmüyor, instagram test nerede, instagram test yok, instagram test çıkmıyor, instagram testi bulamıyorum, instagram test görünmüyor
  • İnstagram üzerinde bir özelliği fazla kullanmanız halinde o özelliğe kısıtlama gelebilmektedir.
  • Uygulamanız güncel olması gerekiyor. O yüzden play store ya da apple store alanına girişinizi gerçekleştirerek uygulamanın güncel olup olmadığını kontrol etmelisiniz.
  • Bunun dışında en kolay yöntem ise uygulamayı telefonunuzdan kaldırıp yeniden yüklemek olacaktır.
  • Hesabınıza farklı bir telefondan girerek sorunun cihaz kaynaklı mı yoksa telefon kaynaklımı olduğunu kontrol ediyoruz.
  • Tüm bu aşamalar sonrasında hala daha sorun devam ediyorsa karşılaşılan problemi sorun bildir üzerinden instagram yetkililerine ayrıntılı bir şekilde iletilmesi gereklidir.
  • Normalde başka alanlarda geçici süreliğine ban yiyen hesaplarda yeni özellikler gecikmeli olacak şekilde gelmektedir.
TAVSİYE KONU: instagram sürekli istek geliyor gelmesin

Test özelliğinin herkes tarafından oldukça sevileceği tartışılmaz olsa da bu alanda sorun yaşayan kullanıcılar için yapmaları gereken ayarlardan kısaca bahsetmiş bulunuyoruz. Sormak istedikleriniz ya da yaptıktan sonra merak ettiğiniz bir yer varsa bize bunu yorumdan belirtmenizi rica ediyoruz.

instagram test bende yok gözükmüyor, instagram test nerede, instagram test yok, instagram test çıkmıyor, instagram testi bulamıyorum, instagram test görünmüyor
instagram test bende yok gözükmüyor, instagram test nerede, instagram test yok, instagram test çıkmıyor, instagram testi bulamıyorum, instagram test görünmüyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here