Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, yayınladığımız bu yazımızda instagram teşekkürler nedir ne işe yarar hakkında merak ettiklerinizi giderebilmek adına var olan bilgileri paylaşacağız.

İnstagram hikaye alanına getirdiğini yeniliklerine hız kesmeden devam etmektedir. 2020 yılına girişimiz ile birlikte hikaye kullanımlarını daha da arttırmayı hedef haline getirmiştir. Ve bu son zamanlarda çoğu kullanıcının ise instagram teşekkürler nedir ne işe yarar yönündeki araştırmalarını çoğalttığını gözlemledik. Merakınıza konu olan bu özellikle ilgili işlemlerin nasıl çıktığını ve neden dolayı hikayenin en başında göründüğünü size aktaracağız.

  • Hesabınızın içerisine girdiğiniz esnada üst alanda hikayeler kısmı bulunmaktadır.
  • Takip ettiğiniz kişilerin hikaye paylaşımlarını da buradaki ekrandan görebilirsiniz.
  • Burada teşekkürler yazısını son zamanlarda görmeye başladıysanız bunun ne ile ilişki olduğunu anlatacağız.

instagram teşekkürler nedir ne işe yarar

instagram teşekkürler

instagram teşekkürler nasıl yapılır? Evet aslında çoğu kişinin aradığı soru da bu olması gerekiyor. Hikaye alanında gelen teşekkürler yazısını sizde başkalarında nasıl yapıldığı merak ediyorsanız işte bununla ilgili bilgilendirmelere artık sizde sahip olacaksınız.

  • Uygulamanıza girişinizi yaptıktan sonra hikaye bölümüne gelin.
  • Hikayeye girdiğinizde ise herhangi bir resim ya da video eklemesi sağlayıp paylaş demeyin.
  • Üst taraftaki alanda bulunan dik dörtgen şeklindeki gülen surat işaretine dokunun.
  • Gelen ekranda ‘’Her gün teşekkürler’’ özelliğini göreceksiniz.
  • Bunun üzerine dokunun.
  • Ve hikaye paylaşımlarınızı bu şekilde gerçekleştirin.
  • Tüm hikayelerinize bu özelliği ekleyip paylaştığınızda arkadaşlarınızda da bu özelliği kullandığınız için ‘’Teşekkürler’’ yazısı belirmektedir.

instagram teşekkürler ne işe yarar

instagram teşekkürler nasıl yapılır

instagram teşekkürler ne işe yarar konusunda aslında bilgi verdik ama özelliğin nasıl çıktığını paylaştık. Şimdi ne işe yaradığını anlatalım. Normal şartlarda hikaye otomatik olarak en başa gelmektedir. Ve doğal olarak görüntüleme oranı diğer hikayelere oranla daha fazla olacaktır.

Nitekim en başta görünen hikaye ile aralara karışan hikayelerin aynı görüntüleme sayısını almayacağını biliyor olmalısınız. Onun yanı sıra çok fazla bir artısının olmadığını da belirtmekte yarar bulunmaktadır. Elbette teşekkürler özelliği ile ilgili takıldığınız farklı bir yer daha olursa bunu da bize yorumdan bildirin.

İnstagram ile ilgili ayrı bir problem yaşarsanız da yine aynı şekilde onu da yorum kısmından bize ulaştırabilirsiniz.

instagram tesekkürler nedir ne ise yarar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here