Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram tema çıkmıyor ve gözükmüyor diyenlere özel ilgili aşamaları sizinle paylaşacağız.

Dünyanın en çok girişi sağlanan sosyal medya hesaplarından birisi olan instagram uygulamasına gelen güncellemeler dur durak bilmemektedir. Bildiğiniz üzere karanlık ve aydınlık mod hemen hemen tüm uygulamalardaki yerini alırken instagram uygulamasındaki yerini de almış durumdadır. instagram tema çıkmıyor ve gözükmüyor diyorsanız muhtemelen karanlık moda alma işlemini de sağlayamıyorsunuzdur.

  • İnstagrama getirilen tema özelliğinin içerisinde ‘’Aydınlık’’ ve ‘’Karanlık’’ seçenekleriyle birlikte karanlık modu aktif edebilmektesiniz.
  • Hesapların hemen hemen hepsine dahil edilmesi beklenen özelliğin çoğu hesaplara geldiğini söyleyebiliriz.
  • Fakat henüz daha tema adı altındaki seçeneğin kendi hesaplarında olmadığını bildiren kullanıcılar bulunmaktadır.
  • Doğal olarak sorunun yaşanmasındaki neden ve daha sonrasındaki çözüm işlemleri için gerekenleri size bildireceğiz.

instagram tema çıkmıyor ve gözükmüyor

instagram tema çıkmıyor ve gözükmüyor

instagram tema çıkmıyor diyorsanız eğer ilk olarak Tema özelliğinin nerede olduğunu biliyor olmanız gerekmektedir. Öncelikle instagram hesabınıza girerek oradan da profil ekranına gelmelisiniz. Profile geldiğinizde sağ üst alanda üst üste çizgili bölüme tıklayıp gelen sayfada da ‘’Ayarlar’’ alanına giriş sağlayın. Açılan ekranın en altında ‘’Tema’’ seçeneğini göreceksiniz.

Tema butonunun üzerine tıkladığınızda da ‘’Aydınlık’’ ve ‘’Karanlık’’ olacak şekilde iki seçenek gelmektedir. Bazı kişilerde Tema yazısı hiç çıkmadığından ötürü muhtemelen uygulamanın güncel olmamasıyla alakalıdır. Haliyle uygulamayı güncellemenin en güzel yöntemi kaldırıp yeniden yüklemek olduğundan ötürü bu işlemin sağlanması lazım gelmektedir.

Kaldırıp yeniden yüklemenin sağlanabilmesi için ilk olarak şifre bilgilerine hakim olmanız gerekmektedir. Şifre bilgilerini bilmiyorsanız bu işleme girmeden önce hatırlamaya çalışın. Daha sonrasında ise uygulama en güncel haliyle ineceğinden ötürü ‘’Tema’’ seçeneği gelmesi gerekmektedir.

instagram tema gözükmüyor diyenler için izlenecek çözüm yolunu verirken sorun kaldırıp yeniden yükleme yaptıktan sonra da giderilmiyor ise daha öncesinde almış olduğunuz bir kısıtlama da olabilir. Kısıtlamanın kalkması halinde hesabınızda özelliğin dahil edileceğini söyleyebiliriz.

Fakat siz herhangi bir kısıtlama almadığınızı düşünüyorsanız cihazınızın tarih ve saat ayarlarını kontrol edin. Yine sorun devam ediyor ise bu durumu instagram yöneticilerine sorun bildir seçeneği üzerinden bildirmeniz gerekmektedir. Ayarlar>Yardım>Sorun Bildir>Bir şey çalışmıyor diyerek bilgilendirmeyi verebilirsiniz.

instagram tema çıkmıyor ve gözükmüyor
Önceki İçerikTelegram parmak izi istemesin ve parola kaldırma
Sonraki İçerikGods Will Fall sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here