Paylaş

Merhaba arkadaşlar yayına verdiğimiz bu yazımızda instagram tanıtımı duraklatamıyorum silemiyorum yönündeki sorununuzu nasıl giderileceğini anlatacağız.

Bir işletme sahibi iseniz ya da sosyal medya alanında iş yapmak istiyorsanız ilk tercihiniz eminim ya Facebook ya da İnstagram uygulaması olacaktır. Verdiğiniz reklamlar ile kısa süre içerisinde binlerce kişiye ulaşmanız mümkündür. instagram tanıtımı duraklatamıyorum silemiyorum diyen kullanıcılara özel ayarları nereden sağlayacağınızı ayrıntılı şekilde anlatacağız.

  • İnstagram üzerinden vermiş olduğunuz reklamın duraklatılmasını veya tamamen silinmesini istiyorsanız belirttiğimiz işlemleri devreye koymanız yeterlidir.
  • Bu sayede istediğiniz an itibariyle reklamı duraklatabilecek ya da silme işlemlerinizi sağlayabileceksiniz.

instagram tanıtımı duraklatamıyorum silemiyorum

instagram tanıtımı duraklatamıyorum

instagram tanıtımı silemiyorum diyenlerden biriyseniz yapmanız gerekenlere gerek görsel bir şekilde gerekse de yazılı olacak şekilde bakacağız. İnstagram’da bir tanıtımı silebilmeniz için öncelikle o tanıtımı sorunsuz olarak oluşturmanız gerekiyor. Sponsorlu adını verdiğimiz reklamın silinebilmesi için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

  • Öncelikle tanıtımı vermiş olduğunuz gönderiyi bulmanız gerekiyor.
  • Bu gönderiyi bulduktan sonra alt tarafında bulunan ‘’İstatistikleri gör’’ seçeneğine tıklayın.
  • Açılan sayfa da gönderiniz reklam sonrasında ne kadar etkileşim içerisine girmiş bunların tamamını görebilirsiniz.
  • Sayfayı aşağıya doğru çektiğinizde ise tanıtımı sil seçeneğini bulabilirsiniz. Tanıtımı sil dediğiniz andan itibaren oluşturduğunuz reklam yayından kaldırılacaktır.
  • Tanıtıma kısa bir süre ara vermek istiyorsanız bu durumda da tanıtımı duraklatmanız gerekiyor.
  • Ayarların tamamını işleme koyuyor olmanıza rağmen alınan hata devam ediyorsa sorun farklı alanda yaşanıyor demektir.
  • O an internet bağlantınızın kesik olmasından dolayı tanıtım silinmemiş ya da duraklatılmamış olabilir.
  • Dolayısıyla bu tarz durumlarda yapmanız gerekenlere ise aşağıda yer verdik.

instagram tanıtımı silemiyorum

instagram tanıtımı duraklatamıyorum silemiyorum

instagram tanıtımı silemiyorum sorunu için bağlantılarınızı gözden geçirerek işlemleri devam ettirin. Yani mobilden bağlıysanız wifiye, wifiye bağlıysanız da mobile bağlanarak deneme gerçekleştirin. Arka planda çalışan uygulamalarınız varsa bunları kapatıp yeniden bağlantı kurarak işlem sağlayın.

Ayarlar sonuçsuz kaldığında ise en son ihtimal instagram yetkililerine durumu bildirmek olacaktır. Yetkililere durumu iletebilmeniz için de sorun bildir alanına girerek karşılaşmış olduğunuz problemi ayrıntılı şekilde iletebilirsiniz. Yetkililer yaşadığınız soruna müdahale de bulunarak probleminize dur diyeceklerdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here