Merhaba arkadaşlar, yayına vermiş olduğumuz bu yazımızda instagram tanıtım veremiyorum iznin yok uyarısı alanlar için alınan hatanın nasıl giderileceğini konu aldık.

İnstagram uygulamasında reklam veren kitlenin gün geçtikçe arttığını görebilmemiz mümkündür. Öyle ki uygulamada artık ana akış ve hikayelerde sürekli olacak şekilde sponsorlu reklamlar görmekteyiz. Bunun yanı sıra reklam vermek isteyen ancak iznin yok uyarısıyla karşılaşan kişi sayısı da çok. Siz de instagram tanıtım veremiyorum iznin yok uyarısıyla karşılaşıyorsanız çözüme yönelik ayarları birlikte kontrol edeceğiz.

Tanıtımların verilebilmesi için öncelikle işletme yani profesyonel bir hesaba geçiş yapmış olmalısınız. Ki zaten bunu herkes gibi sizin de bildiğinizin farkındayız. Lakin bazı kullanıcılar kişisel hesaplarından reklam vermeye çalışmaktadırlar.

instagram tanıtım veremiyorum iznin yok

instagram iznin yok

instagram tanıtım iznin yok uyarısı alıyorsanız eğer kurucusu olduğunuz sayfanın yöneticisi siz olmadığınızdan kaynaklıdır. Yani siz instagram hesabında sayfaya giriş yapabiliyorsunuz lakin sayfadaki tanıtım yap butonuna tıkladığınızda iznin yok uyarısı veriyorsa sorun buradan kaynaklanmaktadır.

İznin yok uyarısının kalkabilmesi için karşı tarafın yani Facebook sayfasına sahip olan kişinin size yöneticilik vermesi gerekecektir. Lakin orada da şöyle bir durum söz konusu oluyor; Bu seferde o kişi işlem sağlayamıyor. Kim gerçekten ilgi gösteriyor ve üzerinde duruyorsa sayfanın o kişi sayfa yöneticisi olursa daha iyi olur.

İznin yok uyarısı gördüğünüzde direk olarak sayfayı kapatmaya gidenlerin olduğunu duyunca açıkçası üzüldük. Çünkü ilk olarak nedeninin bir araştırmaya alınması gereklidir. Bildiğiniz üzere günümüz teknoloji dönemi olmasından dolayı her konuda araştırma içerisine girmelisiniz.

instagram tanıtım veremiyorum

instagram tanıtım veremiyorum iznin yok

instagram tanıtım veremiyorum diye moral asıp surat asmanıza artık gerek bulunmamaktadır. Emin olun var olan ayarları bizim belirttiğimiz şekilde işleme alırsanız hiçbir problem yaşamadan sorununuz giderilecektir. Üstelik herhangi biriyle de iletişime geçmeniz gerek yok. Sayfayı yöneten arkadaşınız ya da akrabanıza durumu bildirmeniz yeterlidir.

Yöneticilik sıfatı verilmeden bir başka hesaplara instagram üzerinden girip paylaşım sağlayabilirsiniz. Lakin iş reklam kısmına gelince o yetki sizde olmadığından sorun yaşamaktasınız. Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur. Sormak ya da merak ettiğiniz farklı bir husus olur ise bize bunu yorum alanından bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz