Paylaş

instagram tanıtım gönderilerini durdur hatası. İnstagram kişisel hesaba geçtiğiniz esnada böyle bir hata ile karşılaşıyorsanız yapmanız gerekenleri konu almış bulunuyoruz.

İnstagram hesaplarında ürünlerinin satışı amaçlı kişisel hesaptan işletme hesaplarına geçiş yapan kullanıcı kitlesi artmaktadır. Ticaret amaçlı yapılan bu işlem sonrasında etkileşime dair tüm bilgileri de görebiliyorsunuz. Fenomen olan kullanıcıların çoğunun da işletme profilinde geçiş yaptığını bilmekte yarar var. Videoların nereden izlendiğini, keşfet alanında mı ziyaretçi gelip gelmediğini bu sayede görebilmektedir. Tabi bunun yanı sıra ürün tanıtımı için reklam veren kullanıcıların da olduğunu söyleyebiliriz. Ürün tanıtımı yaptıktan sonra tekrardan kişisel hesaba geçiş işlemleri esnasında tanıtım gönderilerini durdur diye bir uyarı alabilirsiniz. Alınan uyarı ile birlikte kişisel hesabınıza geçiş yapamayabilirsiniz. Geçiş işlemleri esnasında yaşanan bu sıkıntının giderilebilmesi yönündeki ayarlarınıza ise birlikte bakıp sorunumuzu ortadan kaldıracağız.

instagram tanıtım gönderilerini durdur hatası

İnstagram tanıtım gönderisini durdur, instagram kişisel hesap hata veriyor, instagram tanıtım hatası, instagram tanıtım uyarısı, instagram kişisel hesabıma geçiş yapmıyor tanıtım gönderisi diyor, instagram hesabında kişisel hesaba geçiş sırasında hata veriyor. İşletme hesabınızdan kişisel hesabınıza geçişe karar verdiyseniz bu ayarların nereden yapıldığı biliyorsunuzdur. Ancak işlem sırasında oluşan en ufak hata sizin panik yapmanıza neden verebilmektedir.

instagram tanıtım gönderileri uyarısı

Panik olmanıza neden olan tanıtım gönderilerini durdur uyarısı sonrasında yapmanız gereken ilk kontrol Facebook hesabı olacaktır. Facebook hesabınızda oluşturduğunuz sayfanın içerisine giriş gerçekleştiriyoruz.

instagram tanıtım gönderilerini durdur hatası, instagram tanıtım gönderileri, instagram tanıtım uyarısı, instagram tanıtım gönderilerini durdur diyor, instagram tanıtım gönderileri hatası, instagam tanıtım hatasını kaldırma
  • Daha sonrasında oluşturduğunuz sayfanın ana ekranına geldiğinizde oradan Ayarlar bölümüne girişimizi gerçekleştirelim.
  • Reklamları yönet diye bir sekme sunması gerekecektir.
  • Oraya girdikten sonra tanıtım reklamlarını durdurun seçeneğini silmelisiniz. Durdur dediğiniz işlemler devreye girmiyorsa silmek yararınıza olan bir işlemdir.
  • Bunu yaptıktan sonrada sorun giderilmediyse Facebook ile instagram arasındaki sayfa bağlantısını kesmeniz halinde tekrar kişisel hesabınıza giriş yapmayı denemeniz halinde sorununuzun ortadan kalktığını görebilirsiniz.
instagram tanıtım gönderilerini durdur hatası, instagram tanıtım gönderileri, instagram tanıtım uyarısı, instagram tanıtım gönderilerini durdur diyor, instagram tanıtım gönderileri hatası, instagam tanıtım hatasını kaldırma

Yapılan ayarlarla birlikte olur da probleminiz hala devam ederse bunu sorun bildir üzerinden Facebook yetkililerine ya da instagram yetkililerine bildirmeniz gerekiyor. Ancak burada bildireceğiniz yer bu iki platform olmasından dolayı hangisine ileteceğiniz o kadar önemli değildir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here