instagram takipten çıkamıyorum çıkılmıyor. İnstagram hesabında takipten çıkarmanıza rağmen sayfa yenilendiğinde çıkmamış görünüyorsa çözüm yazımızda.

Son zamanlarda instagram kullanıcıları sürekli takip ettiklerini dile getirmektedirler. Takip etmemelerine rağmen takip edilme sorunu için önceleri bu durum ile alakalı bilgilendirme yazımızı sizlerle paylaşmıştık. Ancak şimdide takip edilen kullanıcıyı takipten çıkılamadığı yönünde hatalarla karşı karşıyayız. Takip etmiş olduğu birini kendi ana sayfasına gelerek takiptesin butonuna tıklayarak işlem yaptıktan sonra sayfayı yenilendiğinde o kişinin takipten çıkmadığı belirtilmektedir. Yaşanan bu sorun son zamanlarda ise oldukça artmış durumdadır. Genelikle instagram’da bu ve benzeri hatalarla karşılaşan kullanıcılar ikinci bir program kullandıklarından dolayı sorun yaşamaktadırlar. Yani takipçi sayısının artması, beğeni ve izlenme oranlarının artması için gereksiz uygulamaları indirerek soruna davetiye çıkarmaktadır. Bu durumda instagram ikincil uygulamaya izin verdiğinden ötürü izin verilen uygulamanın kalkması ve haricinde ise bir kaç işlemin daha ele alınması gereklidir.

instagram takipten çıkamıyorum çıkılmıyor

İnstagram takipten çıkamıyorum, instagram takipten çıkmıyor, instagram takipten çıkış yapmıyor, instagram takipten çıkılmıyor, instagram takipten nasıl çıkılır, instagram takip ettiğim birini takipten çıkamıyorum, instagram hesabında takipten çıkamıyorum, instagram takip sorunu. Hesaplarında ikincil bir uygulamaya izin verilmesi sonrasında bir çok sorun ile karşı karşıya kalınmaktadır. Artık bu ve benzeri hatalar karşısında sıkıntıya girmemeniz için çözüm bilgileri aşağıda yer almaktadır.

instagram takipten çıkılmıyor

İnstagram hesabında takip ettiğiniz birini takipten çıkabilmeniz için iki ayrı yöntem bulunmaktadır. Fakat bir de sizin mevcutta yaşadığınız bir problem var o da takipten çıkmayı yapmanıza rağmen o çıkışın gerçekleştirilememesidir. Her ikisini de ayrı ayrı sizler için kaleme alacağız.

instagram takipten çıkamıyorum çıkılmıyor, instagram takipten çıkamıyorum, instagram takipten çıkmıyor, instagram takipten çıkılmıyor, instagram takip kalkmıyor, takipten çıkamıyorum

 1. Öncelikle takipten çıkabilmeniz için profil ekranına gelerek burada var olan ”Takip” yazısına tıklıyoruz.
 2. Takip yazısına tıkladıktan sonra gelecek olan ekranda var olan kişilerden hangisini çıkarmak istiyorsanız ”Takiptesin” yazısına tıklamanız yeterlidir.
 3. Ya da kişinin adını arama alanına yazarak oradan da çıkartabilirsiniz.
 4. Fakat siz bu kişiyi çıkarmanıza rağmen hala daha çıkmıyorsa bu durumda uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek tekrar deneme yapmadan önce internet bağlantısını da kontrol etmeniz de fayda bulunmaktadır.
 5. Bunları yaptınız olmuyorsa büyük olasılıkla takip programı kullanmışsınızdır. Yani başka bir uygulamaya izin verilmiştir. Onunda kaldırılması gereklidir.

instagram takipten çıkamıyorum çıkılmıyor, instagram takipten çıkamıyorum, instagram takipten çıkmıyor, instagram takipten çıkılmıyor, instagram takip kalkmıyor, takipten çıkamıyorum instagram takipten çıkamıyorum çıkılmıyor, instagram takipten çıkamıyorum, instagram takipten çıkmıyor, instagram takipten çıkılmıyor, instagram takip kalkmıyor, takipten çıkamıyorum instagram takipten çıkamıyorum çıkılmıyor, instagram takipten çıkamıyorum, instagram takipten çıkmıyor, instagram takipten çıkılmıyor, instagram takip kalkmıyor, takipten çıkamıyorum

instagram takip kalkmıyor

Üst alanda da belirttiğimiz üzere izin verilen ikinci uygulamalar size bu sorunu yaşamanıza sebebiyet vermektedir. Onun çözümü içinde bir bilgisayar bulmanız gereklidir. Bilgisayarı bulduktan sonra bilgisayardan instagram hesabınıza giriş işlemi sağlıyoruz.

 1. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ”Profil” ekranına geliyoruz.
 2. Daha sonra geldiğiniz bu ekranda ”Profilini düzenle” ikonu bulacaksınız.
 3. Buraya tıkladıktan sonra sol tarafta var olan ”İzinli uygulamalar” kısmına erişim sağlıyoruz.
 4. İzinli uygulamalara giriş yaptığınız da ise karşımıza izin vermiş olduğunuz uygulamayı göreceksiniz.
 5. Bunun altında var olan ”Erişimi iptal et” ikonuna tıklamanız durumunda sorunumuz ortadan kalkmış ve çözüm devamında gelmiş olacaktır.
 6. Artık takipten çık dediğinizde çıkma işlemeleri başarılı sonuçlanacaktır.

instagram takipten çıkamıyorum çıkılmıyor, instagram takipten çıkamıyorum, instagram takipten çıkmıyor, instagram takipten çıkılmıyor, instagram takip kalkmıyor, takipten çıkamıyorum

instagram takipten çıkamıyorum çıkılmıyor sorunu için belirtilen adımları sağlamanız halinde sorunumuz ortadan kalkmış olmaz ise bize yorumdan iletişime geçerseniz çözüm için başka yolları yorumda belirtebiliriz.

15 YORUMLAR

 1. ya arkadaş hesabımı almıştı gitmiş bi siteden takipici kascam diye bi halt yemiş şimdi hesbım kendi kendine insanları takip ediyor 10 takip edilenim vardı 200 oldu siliyorum ama sildiğim 2 saniye sonra yine kendi kendine takip edilmeye başlanıyor?? . pls help

 2. İnstagram da bazı etiketleri takibe almıştım şimdi çıkamıyorum takipten.. Takipten çıkarmak istediğimde takibi bırakamazsınız diye bir uyarı çıkıyor

 3. İyi günler ben uygulama kullandım takipten çıkmak için daha sonra takipten çıkartıyorum ama sayı düşmüyor 1 hafta sonra denedim takipten çıkamayı yine aynı şekil takipten çıkartıyorum lakin sayı düşmüyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz