Paylaş

instagram takipçiyi çıkaramıyorum çıkmıyor. Sizi takip eden birini takipten çıkarmak istiyorsanız ve çıkmıyorsa strese girmenize gerek yok çözüm makalemizde.

İnstagram uygulaması diğer sosyal medya uygulamalarına nazaran daha farklı bir alana sahiptir. Kişiler bir anda takipçi kitleleriyle fenomen olabilmektedir. Böylelikle inanılmaz kitlelere ulaşım reklamlardan ücretler dahi alınmaktadır. Bazı kullanıcılar ise kişileri takip ederek onların kendilerini takip etmelerini beklemektedir. Ya da takip artırıcı uygulamalar kullanarak takipçi sayılarını üst sıralara çıkarma işlemi sağlamaktadır. Bu durum ilk aşamalarda güzel gözükse de sonraki aşamalarda uygulama içerisinde bir çok soruna sebebiyet vermektedir. Tabi kendiliğinden takip etme işlemleri sonrasında istenmeyen birini takipten çıkarmak en tabii hakkınızdır. Ya da normal bir şekilde takipten çıkar dediğiniz kişi anında takip listesinden çıkmaktadır. Lakin instagram kullanıcıları son dönemlerde takipçileri çıkarmak istediklerin de çıkışın ele alınmadığını belirtmektedirler. Bu da ister istemez sorun yaşanılmasına sebebiyet vermektedir. Problemin ne ile alakalı olduğunu inceleyerek çözümü sizlere aktaracağız.

instagram takipçiyi çıkaramıyorum çıkmıyor

İnstagram hesabımdan takipçiyi çıkartamıyorum, instagram takipçi nasıl çıkartılır, instagram takipçiyi çıkarıyorum ama çıkmıyor, instagram takipçi çıkmıyor, instagram takipçi çıkması için ne yapmalıyım, İnstagram uygulaması içerisinde sizi takip eden birini takipten çıkarmak için ”Takipçi” alanı üzerinden çıkartabilirsiniz. O kişi sizi takip ettiği için bu yönde işlem sağlamanız yeterli olacaktır. Fakat bunu yaptıktan sonra hala daha o kişinin sizi takip ediyor olduğunu görmeniz size mağduriyet yaşatacaktır.

instagram takipçiyi çıkaramıyorum

Sosyal medya uygulamalarında instagram hesabınızda bir takipçi çıkartabilmeniz için profil ekranına gelecek ”Takipçi” alanına tıklayıp gelen ekran bilgilendirmesinden takipçiyi çıkartabilirsiniz. Hangi takipçiyi çıkartmak istiyorsanız onu bulmanız gereklidir.

instagram takipçiyi çıkaramıyorum çıkmıyor, instagram takipçiyi çıkaramıyorum, instagram takipçiyi çıkarma, instagram takipçi silinmiyor, instagram takipçi gitmiyor, instagram takipçiyi kaldıramıyorum

  1. İsmi bulduktan sonra sağ tarafta bulunan (…) çizgili bölüme tıklamanız durumunda instagram karşınıza seçenekler sunacaktır.
  2. Gelen seçenekler içerisinde ”Takipten çıkar” demeniz durumunda kişi takipten çıkmış olacaktır.
  3. Bir başka yöntem ise o kişiyi engellemek olacaktır. Eğer engellemek istemiyorsanız kişiyi engelleyip daha sonrasında hemen engeli kaldırsanız dahi sizi takipten çıkacaktır.
  4. Bunların yapılması rağmen kişi hala takipçi listesinde gözüküyorsa bu durumda kontrol edilmesi gereken işlemler aşağıda detaylı bir şekilde ele alınmıştır.

instagram takipçiyi çıkaramıyorum çıkmıyor, instagram takipçiyi çıkaramıyorum, instagram takipçiyi çıkarma, instagram takipçi silinmiyor, instagram takipçi gitmiyor, instagram takipçiyi kaldıramıyorum

instagram takipçiyi kaldıramıyorum

Bahsedilen işlem aşamaları ele alındıktan sonra hala daha takipçi, takipçi listesinde gözüküyorsa bu durumda farklı bir uygulama bunun kalkmasına izin vermiyordur. Onun için de bir bilgisayarının var olması gereklidir.

  • Bilgisayarı bulduktan sonra instagram hesabımıza bilgilerimizi girerek giriş yapıyoruz.
  • Sonrasında ”Profili düzenle” bölümüne geliyoruz.
  • Ardından sol menüde var olan ”İzinli uygulamalar” bölümüne tıklıyoruz.
  • Beraberinde karşımıza gelen ekranda ”Erişimi iptal et” demeniz sonrasında sorun giderilmiş olacaktır.
  • Tüm bu adımlar sonuca erişim sağlayacaktır.

instagram takipçiyi çıkaramıyorum çıkmıyor, instagram takipçiyi çıkaramıyorum, instagram takipçiyi çıkarma, instagram takipçi silinmiyor, instagram takipçi gitmiyor, instagram takipçiyi kaldıramıyorum

instagram takipçiyi çıkaramıyorum çıkmıyor, instagram takipçiyi çıkaramıyorum, instagram takipçiyi çıkarma, instagram takipçi silinmiyor, instagram takipçi gitmiyor, instagram takipçiyi kaldıramıyorum instagram takipçiyi çıkaramıyorum çıkmıyor, instagram takipçiyi çıkaramıyorum, instagram takipçiyi çıkarma, instagram takipçi silinmiyor, instagram takipçi gitmiyor, instagram takipçiyi kaldıramıyorum

instagram takipçiyi çıkaramıyorum çıkmıyor sorunu için hala daha hata alıyorsanız durumu yorumdan belirtmenizi rica ederiz. Böylelikle bizlere sorununuzu giderip gideremediğimizi öğrenmiş olacağız. İyi gezintiler dilerim.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here