Paylaş

instagram takipçi bildirimleri gelmiyor görünmüyor. Takip eden kişi bildirimleri telefonunuzda gözükmüyor problemi için araştırmaları yapmış bulunuyoruz.

Takip sistemi instagram uygulamasında oldukça sevilen bir olay haline gelmiştir. Sevilmenin yanı sıra sınır tanımayan istekler sayesinde binlerce hatta milyonlarca takipçiye ulaşım sağlanabilmesi mümkün olmaktadır. Gönderilen takip istekleri sonucunda bir anda fenomen olabiliyorsunuz. Ülkenizde var olan tanınmış kişilerde bu sayede kısa süre içerisinde milyonlarca takipçi kitlesine ulaşım sağlıyoruz. İnstagram hesabında sizleri binlerce hatta milyon kişi takip edebilir. Ama sizin takip gönderi isteğiniz sınırlıdır. Yani milyonlarca kişiyi takip eden ya da binlerce kişiyi takip eden bir hesap göremezsiniz. İnstagram buna izin vermemektedir. Belli bir noktadan sonra anından kısıtlama gelerek takip gönderme isteğiniz sınırlandırılmaktadır. Ama yaşanan sıkıntılardan birisi de gönderilen takip isteklerine ilişkin bildirilerin tarafınıza gönderilmemesi. Yani birisi bizi takip ettiğinde bu kişi sizi takip etmek istiyor bildirimi ekrana gelmediği için gönderilmiş olan istekleri zamanında göremiyoruz. Bunu instagram’ın kendi içerisindeki ayarlardan düzeltmesine gitmek mümkündür.

instagram takipçi bildirimleri gelmiyor görünmüyor

İnstagram bana gönderilen takip istekleri gelmiyor, instagram gönderilen takip istekleri nerede, instagram istek ayarları, instagram istekler bana gelmiyor, instagram isteklerin bildirisi gelmiyor, instagram takip istek bildirimleri, instagram bildirim ayarlarını nereden yapabilirim. Arkadaşımızın, akrabamızın ya da bizi takip etmek isteyen birinin bildiriminin ekrana düşmemesi oldukça moral bozucu bir işlemdir.

instagram istek ayarları

Gönderilen istek ayarlarının sorunsuz bir şekilde tarafımıza gelebilmesi için sağlayacağınız bildirim ayarları sonrasında problemimiz çözümlenmiş olacaktır. İnstagram hesabımıza kendi kişisel bilgilerimiz ile girişimizi sağlıyoruz. Yapılan giriş işlemleri sonrasında ise profil ekranına geliyoruz.

instagram takipçi bildirimleri gelmiyor görünmüyor, instagram takipçi bildirimleri gelmiyor, instagram takipçi ayarları, instagram takip istekleri, instagram istek ayarları, instagram takip bildirimleri

  1. Profil ekranının sağ üst alanında bulunan üç çizgili bölüme oradan da ”Hareketlerin” alanına giriş yapıyoruz.
  2. Hareketlerin bölümünde ”Bildirim ayarları” sekmesi karşımıza gelecektir.
  3. Ona tıklayıp buradan da ”Takipçi istekleri” büyük olasılıkla kapalıdır.
  4. Burayı ”Herkesten” olarak işaretlemeniz haline sizi takip etmek isteyen birisi istek gönderdiğinde anında istek bildirimi size ulaşmış olacaktır.
  5. instagram takipçi bildirimleri gelmiyor görünmüyor sorunu da zaten bundan kaynaklanan bir problemdi. Artık bunları yaptıktan sonra da gelmiyorsa telefonu kapatıp tekrar açarak uygulamaya giriş yapabilirsiniz.
  6. Olmadıysa sorun bildirisi ile yaşanılan sorunu instagram yetkililerine iletebilirsiniz.

instagram takipçi bildirimleri gelmiyor görünmüyor, instagram takipçi bildirimleri gelmiyor, instagram takipçi ayarları, instagram takip istekleri, instagram istek ayarları, instagram takip bildirimleri instagram takipçi bildirimleri gelmiyor görünmüyor, instagram takipçi bildirimleri gelmiyor, instagram takipçi ayarları, instagram takip istekleri, instagram istek ayarları, instagram takip bildirimleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here