Paylaş

instagram takip ve sen butonları gözükmüyor. İnstagram hesabınızda takip ve sen yazan kısımlarınız bir anda kaybolduysa nedenine yönelik ayarları kontrol edelim.

İnstagram üzerinde çoğu kullanıcı kendi hesaplarında takip ve sen butonlarının kaldırıldığını dile getirmektedir. Takip alanında arkadaşlarınızın kimleri takip ettiğini ve yaptıkları beğenileri görebiliyorduk. Sen kısmında da bizlere yapılan takip isteklerini ve buna bağlı olacak şekilde yapılan yorumlar gibi bir çok bilgilere ulaşım yapabiliyorduk. Bilindiği üzere test aşamasında olan beğeni sayılarının kaldırılmasına ilişkin haberler hala daha devam ederken bir anda takip kısmının gitmesi acaba mı sorularını getirmiştir. İnstagram sürekli kendini geliştirmekte olan bir sosyal medya platformudur. Bu yeniliklerle beraber kullanımlar kolaylaştırılmaktadır. Takip ve sen butonunun geri getirilmesini isteyen ve bu özelliğin ekranında bir anda kaybolmasının altında yatan nedenleri araştıranlar için gerekli olan bilgileri paylaşacağız.

instagram takip ve sen butonları gözükmüyor

İnstagram takip butonu yok, instagram takip ve sen çıkmıyor, instagram takip ve sen yok, instagram takip ve sen nerede. Hesaplarda sen ve takip bölümünün kaybolmaması herkesi üzmeye başlamıştır. Yakın zaman içerisinde çıkan yazılarda instagramın beğenileri tamamen kaldırılacağı yönünde bilgiler verilmekteydi. İster istemez bu da kullanıcıların akıllarında soru işareti bırakmaya başlamıştır.

instagram takip kısmı gözükmüyor

Güncellenen instagram hesapların çoğunda yapılan beğeniler görünmemeye başlamıştır. Ancak henüz daha tüm hesaplara yansımayan beğeni yapılmama durumu olmasına rağmen takip ve senin görünmemesiyle alakalı bilgileri aktaracağız.

instagram takip ve sen butonları gözükmüyor, instagram takip butonu yok, instagram takip ve sen nerede, instagram takip ve sen çıkmıyor, instagram takip ve sen görünmüyor, instagram takip ve sen yok

Karşılaştığınız durumla alakalı olarak ilk önce yapmanız gereken işlem uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemenizdir. Yükleme işlemleri tamamlandığında telefonunuzu kapatıp açarak deneme yapabilirsiniz. Yine olmazsa instagramın sorun bildir kısmından yaşanan sorunu dile getirerek çözüme yönelik ayarları ilerleyebilirsiniz.

Başka telefonlarda olmaması sadece sizde bu sorunun olmasının en temel nedeni sunucularla alakalı da olabilir. Ya da bir özellik ters edilirken hemen tüm hesaplarda test edilemez. Bazı hesaplarda test edilerek daha sonrasında tüm hesaplara dahil edilmektedir.

Yani beğenilerin kaldırılmasıyla beraber Takip alanında yer alan bilgiler de ister istemez kaldırılacaktır. Beğenilerin tam olarak kaldırılması durumu yaşanırsa bununla alakalı bilgilendirmeyi yine sitemizde sizlerle paylaşacağımızı bilmenizi isteriz.

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here