Paylaş

instagram takip sayım neden düşüyor. İnstagram takipçi sayısının yanında takip ettiğiniz kişilerde de düşme yaşanıyorsa bunu birlikte kontrol edeceğiz.

İnstagram takip sistemi üzerine kurulu bir sosyal medya uygulamasıdır. Uygulama içerisinde birileri takip ederken aynı zamanda o kişilerinde bizi takip etmesini istemekteyiz. GT sisteminin olduğu yani geri takip bilgisinin kısaltılmışı olan bu bilgiyi uygulama da sürekli görebilirsiniz. Uygulama da takipçi sayınız hızla arttığında bir anda fenomen olabiliyorsunuz. Artık televizyon karşısında hiç görülmemiş kişilerin de ünlü olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Sosyal medya kişileri hayal bile edemedikleri yere getirebilmektedir. Tabi normal kullanıcılar ise kendi halinde takılmayı sağlamaktadır. Takipçi sayısı az olan kişilerin genelde takip ettiklerine de önem vermektedir. Yani ne kadar kişiyi takip ediyorsa o kadar kişinin de onu takip etmesini istemektedir. Durum böyle olunca da azalmalar olduğunda nedeni ise kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. İşte bu merakın giderilebilmesi için konunun araştırmasını sağlamış bulunuyoruz.

instagram takip sayım neden düşüyor

İnstagram  takip ettiklerim düşüyor, instagram takip ettiklerim azalıyor, instagram takip ettiğim kişilerde düşüş yaşanıyor, instagram hesabımda takip ettiğim sayı neden düşüyor, instagram takip ettiklerim azalmasın, instagram takip ettiklerim düşmesin. İnstagram uygulamasında takip ettiğiniz kişilerin onları takipten çıkmıyor olmanıza rağmen neden düştüğüne birlikte göz gezdireceğiz.

instagram takipçim azalmasın

İnstagram hesaplarında açılan hesapların çoğu gerçek hesap olsa da taklit hesap olarak açılan hesap sayısı da fazladır. Eğer siz taklit hesapta takip ediyorsanız o hesapların kapatılması sonrasında takip ettiğiniz kişilerin sayısında azalma olacaktır.

instagram takip sayım neden düşüyor, instagram takip ettiklerim düşüyor, instagram takip sayım neden azalıyor, instagram takip sayım düşmesin, instagram takip sayım azalmasın, instagram takip ettiklerim siliniyor mu

Onun haricinde takip ettiğiniz kişiler ilerleyen dönemlerde kendi isteği doğrultusunda sizin takibinizden rahatsızlık duyarak sizi takip etmekten çıkarmış olabilir. Ya da instagram uygulaması için üçüncü parti yazılım kullandıysanız bu durumda takip ettiğiniz kişilerde azalma görebilirsiniz.

Ya da kişi hesabını silmiş, kapatmış ya da dondurmuş olabilir. Tüm bu ihtimalleri de aklınızda bulundurmanız da yarar var. Bazen de sunucu kaynaklı sorunlardan ötürü böyle problemler meydana gelebilmektedir. instagram takip sayım neden düşüyor sorunuyla alakalı bilgi paylaşımlarını yazı içerisinde kapsamlı şekilde sunmuş bulunuyoruz. Eklemek ya da sormak istediğiniz bir yer varsa bunu bize yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here