Paylaş

instagram takip isteklerini onaylayamıyorum. İnstagram hesabımda takip isteklerini kabul edemiyorsanız çözümüne yönelik yöntemleri sizlere sunacağız.

Takipçi sistemi üzerine kurulan instagram’da kişiler ”Arkadaş olarak ekle” işlemlerini burada takip isteği göndererek sağlamaktadırlar. Gönderilen takip istekleri karşı taraf tarafından onaylanması durumunda bir birlerinin yapmış oldukları gönderileri ve paylaşımları görebilmektedir.

Tabi bir gönderiyi ya da paylaşımı görmek için illa takip etmek durumunda değilsiniz. Fakat takip etmek istediğiniz arkadaşınız hesabı gizli yapmışsa onun paylaşımları dışarından gözükmez. Eğer herkese aktif ise görebilirsiniz. Bu son dönemler de ise kişiler kendilerine gelen takip isteklerini onaylama adımında sorun yaşadıklarını belirtmektedirler. Biz de bu durumun ne ile alakalı olduğunu araştırarak sizler için çözüm noktasında hangi yolların denenmesi gerektiğini inceledik. Birlikte gerçekleştirilen ayarlar sonrasında takip isteklerini onaylama da oluşan sorun ortadan kalkmış olacaktır.

instagram takip isteklerini onaylayamıyorum

instagram takip isteği onaylama, instagram takip isteği kabul etme, instagram takip isteği onaylanmıyor, instagram takip isteği neden onaylanmıyor, instagram istek kabul edilmiyor, instagram istek sorunu, instagram hesabımda isteği onaylama da sorun yaşıyorum. Arkadaşlarımız, akrabalarımız ya da tanımadığımız kişiler tarafından bizlere gönderilen takip isteklerini onaylama aşamasında meydana gelen sorunların çözüm yöntemlerini kaleme alacağız.

instagram takipçiler onaylanmıyor

Takipçi isteklerinin onaylanabilmesi için ilk olarak takip isteklerinin nereden ve nasıl onaylandığını bilmemiz gerekiyor. Eminim ki herkes bu işlemin nasıl olduğunu biliyordur. Ancak biz genel anlamda kullanıcıların tamamını düşündüğümüzden ötürü tekrarlayacağız. Çünkü instagram’a her geçen gün yeni kitle katılmaktadır.

  1. İsteklerin kontrolü için hesaba giriş sağladıktan sonra sayfanın alt satırında yer alan ”kalp” ikonuna tıklıyoruz.
  2. Yapılan bu işlem ardından gelen ekran da ”Sen” onun altında da ”Takip istekleri” yer almaktadır.
  3. Takip istekleri kısmına tıkladıktan sonra karşınıza isteklerin gönderildiği bir seçenek gelecektir.
  4. ”Onayla” derseniz istekler onaylanacaktır.
  5. Ancak onayladıktan sonra dahi istekler kabul edilmiyorsa uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeyi denemelisiniz.
  6. Ardından telefonu kapatıp tekrar giriş sağlamalısınız.
  7. ”Uygulamalar>Ayarlar>Tümü>İnstagram>Verileri sil” dedikten sonra dahi olmuyorsa 24 saat bekleyelim.
  8. 24 saat sonra tekrar deneme sağladığınızda sorun giderilecektir. Sorun giderilmez ise bu durumda instagram’a sorun bildirisi yapmanız yeterli olacaktır.

instagram takip isteklerini onaylayamıyorum işlemleri yönünde gerekli tüm müdahaleleri sizlere aktarmış bulunuyoruz.

instagram takip isteklerini onaylayamıyorum, instagram istek onaylanmıyor, instagram takip isteğini kabul edemiyorum, instagram takipçiler onaylanmıyor,instagram istek ayarları, instagram istek sorunu

instagram takip isteklerini onaylayamıyorum, instagram istek onaylanmıyor, instagram takip isteğini kabul edemiyorum, instagram takipçiler onaylanmıyor,instagram istek ayarları, instagram istek sorunu

3 YORUMLAR

  1. Gelen takip isteklerini onayla dedigimde karsima bi yazi çıkıyor sınıra ulastin hesabını açık yap ve gelen tüm istekler otamatik silinecektir diye bi bildirim geliyor lutfen yardimci olun

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here