Paylaş

instagram takip isteklerini iptal edemiyorum. Gelen takip isteklerini reddet etme ya da yok saymak istediğiniz de karşılaştığınız hataların giderilmesi için yazımızı hazırladık.

Getirmiş olduğu yenilikler sonrasında artık instagram kullanıcıları uygulama da daha aktif olmaktadır. Platform’un en ilgi çekici özelliği ise paylaşılan videolar sayesinde kişilerin bir anda fenomen olmasıdır. Hiç olmadık kişiler olmadık anda fenomen olabiliyorlar. Bu durum da instagram kullanıcılarının kendilerine özgün videoların daha da çoğalmasına sebebiyet sağlamaktadır. Bazı kitle ise kendi halinde sadece yemek ve spor videolarına bakmak için gezinti sağlamaktadır. Bu alanda onlara gelen takip istekleri kendileri için bir anlam ifade etmemektedir. Yaşanan bu durum ile ilgili gelen istekleri reddetme butonu sayesinde isteklerin geri çevrilmesi mümkündür. Bazı kişiler ise hiç istek alanına bakmadıkları için isteklerin gelip gelmemesi onlar için bir anlam ifade etmemektedir. O yüzden ötürü ki gelen takip isteklerini iptal etme ya da geri çevirmek istemektedirler. Bu işlem aslında takip istek alanına girerek gelen istekleri yok sayarak yapılması mümkün. Fakat oluşan ve gerçekleşen teknik sıkıntılardan dolayı isteklerin iptal olmadığını belirten kullanıcıların sayısı da hayli fazladır. Bunun önüne geçilebilmesi için nelerin gerekli olduğunu araştırmış bulunuyoruz.

instagram takip isteklerini iptal edemiyorum

İnstagram takip istekleri iptal olmuyor, instagram istek iptal edilmiyor, instagram istek geri çevirme, instagram takibi reddetme, instagram takibi yok sayma, instagram takip yok sayılmıyor. Takip sistemi üzerinden kurulu olan instagram uygulamasında gelen istekleri geri çevirme de sizin elinizde olan bir işlemdir. Yapılan bu işlem size bırakılmadığı taktirde sıkıntı başlanabilmektedir. Böyle bir sıkıntının hiç bir şekilde yaşanmaması için nelere dikkat etmeniz gerektiği ve hangi aşama da sıkıntı oluşacağını kontrol edeceğiz.

instagram takip isteğini yok sayma

Gelen isteklerin kapatılmasına ilişkin bir ayar instagram hesabında maalesef henüz aktif değildir. Yani takip et yazısının kaldırılması gibi bir özellik henüz daha gelmemesinden dolayı sadece gelen istekleri yok sayma işlemine hakim olabiliyorsunuz.

İnstagram hesabında size takip isteği gönderen kişinin isteğinin ilk olarak nereye düştüğünü bilmeniz önemlidir. Öncelikle telefondan instagram uygulamasının içerisinde giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Hesaba giriş işlemi sağladıktan sonra sağ alt kısımda bulunan ”Kalp” ikonuna tıklıyoruz.

Buraya giriş yaptıktan sonra ”Sen” kısmına gelerek buranın hemen altında bulunan ”Takip istekleri” adı altında bir seçenek göreceksiniz. Takip istekleri yazısının oraya tıkladığımız da ise karşımıza istek gönderen kişilerin ekranı açılacaktır.

Gelen istekleri ”Sil” diyerek geri çevirmeniz mümkündür. Yapılan bu işlemler sonrasında siz ”Sil” demenize rağmen gitmemişse istek kişi size tekrar istek göndermiş olabilir. Bunun dışında internet bağlantınız o esnada gitmiş olabilir. Tüm bu bağlantıları kontrol ettikten sonra hala daha sorun devam ederse uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirerek telefonu kapatıp açalım.

İşlem adımları sonrasında 24 saat içerisinde çok fazla isteği sil dediyseniz geçici bir kısıtlama da gelmiş olabilir. O yüzden hiç bir istek silmeden beklemeniz yeterli olacaktır. instagram takip isteklerini iptal edemiyorum sorunu için aklınıza takılan sorular var ise bunu yorum alanında bizlerle paylaşabilirsiniz.

instagram takip isteklerini iptal edemiyorum, instagram istek reddetme, instagram istek silme, instagram takip isteğini silme, instagram takip isteğini yok sayma, instagram takip isteğini iptal etme

instagram takip isteklerini iptal edemiyorum, instagram istek reddetme, instagram istek silme, instagram takip isteğini silme, instagram takip isteğini yok sayma, instagram takip isteğini iptal etme

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here