Paylaş

instagram takip istekleri gözükmüyor cıkmıyor. Arkadaşlarımız ya da sevenlerimiz tarafından gönderilen isteklerin görünmemesine ilişkin çözümü kaleme aldık.

Takip sistemi üzerine kurulan instagram uygulamasında tanıdığınız ya da sevdiklerinizle takip sistemi üzerinden arkadaş olabiliyorsunuz. Bir arkadaşınızın hesabı gizli ise daha öncesinde paylaşım sağlamış olduğu paylaşımları veya gönderileri görebilmeniz için o arkadaşınızı takip etmek zorundasınız. Harici durumunda hiç bir paylaşımını göremez, kendisinden haber dahi alamazsınız. Aynı durum tabii sizin içinde geçerliliğini korumaktadır. Sizler de sayfanızı herkese aktif değil gizli olarak yaparsanız gönderileri sizi takip etmeyen kişiler göremez. Arkadaşlarımız ya da sevdiklerimizin bize göndermiş oldukları isteklerin gözüktüğü belli bir alan bulunmaktadır. Bu alana giriş sağlayan kullanıcılar istekleri onaylayarak bilgilendirmeleri görebilmektedir. Fakat son dönemlerde artış gösteren instagram takip isteklerini göremiyorum sorununu hayli arttığı bu dönemde yazımızı kaleme alarak kullanıcıların sorunlarına çözüm bulacağız.

instagram takip istekleri gözükmüyor cıkmıyor

İnstagram takip istekleri yok, instagram takip istekleri nerede, instagram istek alanı gözükmüyor, instagram istekler bölümü yok, instagram takip isteği çıkmıyor, instagram takip isteği gelmiyor, instagram takip alanı nerede?. İnstagram hesabımızda takip alanında var olan bu sorunun ortadan kaldırılabilmesi için nelere dikkat edilmesi gerektiğini. Takip isteklerinin gözükmeme sorunlarının nasıl ortadan kalkacağına birlikte bakacağız.

instagram takip istekleri gelmiyor

İnstagram hesabında takip isteklerinin gelmemesiyle ilgili olarak öncelikle bu isteklerin nerede var olduğunu bilmemiz gerekiyor. Bunu bildikten sonra gerisi önemsizdir. İlk olarak instagram hesabımıza erişim gerçekleştiriyoruz. Hesaba giriş sağladıktan sonra sağ alt kısımda var olan ”Kalp” ikonuna tıklıyoruz.

Beraberinde karşımıza gelen ekranda ”Sen” yazısının oraya tıkladığınızda hemen altında ”Takip istekleri” adı altında bir seçenek gözükecektir. Buraya giriş sağlayarak gelen istekleri onaylayıp yok sayabilirsiniz.

Yapmış olduğumuz bu işlemler kapsamında şayet bu alan siz de gözükmüyor ise bunun için uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yükleyelim. Beklemede kalan takip isteklerini geri çekelim. Bizlerin göndermiş olduklarından bahsediyoruz. Onun haricinde 24 saat içerisinde herhangi bir istek kimseye göndermeyelim. Uygulama kaldırılıp indirildikten sonra telefonu kapatıp tekrar açarak giriş sağlamayı deneyelim. Ardından problem giderilmiş olacaktır.

Tüm bu işlemler kapsamında sorun giderilmez ise bu durumda sorun bildirme alanından instagram ile iletişime geçiş sağlamanız yeterli olacaktır. instagram takip istekleri gözükmüyor cıkmıyor sorunu için ilgili çözüm yöntemlerini sizlerin huzuruna sunmuş bulunuyoruz.

instagram takip istekleri gözükmüyor cıkmıyor, instagram istek gözükmüyor, instagram istek çıkmıyor, instagram takip istekleri nerede, instagram takip istekleri gelmiyor, instagram takip istekleri yok

instagram takip istekleri gözükmüyor cıkmıyor, instagram istek gözükmüyor, instagram istek çıkmıyor, instagram takip istekleri nerede, instagram takip istekleri gelmiyor, instagram takip istekleri yok

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here