instagram takip isteği gönderdiklerimi bulamıyorum listenin tamamını bulabilir miyim? tüm bu soruların cevabı haberimizde yer almaktadır. Takip isteği gönderilen tüm kişilerin bulunabilmesi ve bu isteklerin geri çekilebilmesi için hangi yolları izleyeceğinizi konumuzda anlatacağız.

Hesabınızdaki takipçi sayısının yükselmesi için gönderilen isteklerin tamamını görebilmeniz için bir alan bulunuyor mu? Sorusunu eminim oldukça merak ediyorsunuzdur. İnstagram uygulaması takip üzerine kurulan bir sistem olmasından ötürü insanlar tanıyıp tanımadığı kişilere takip istekleri göndermektedir. Lakin bu ilerleyen dönemlerde başına sorunlar çıkartabilmektedir. Örneğin kız arkadaşınız ya da erkek arkadaşınızın yanındayken kabul edilen bir istek doğrultusunda bunun açıklamasını karşı tarafa yapılamıyor. Dolayısıyla öncesinde gönderilen ve bekleme aşamasında kalan takip isteklerinin tamamının görülebilmesi için bir alan olup olmadığını merak edenler için tüm inceleme ve araştırmalarımızı gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Böylelikle göndermiş olduğunuz takip istekleri sonrasında neler yapılması gerektiğini yazımızda bulabilirsiniz.

instagram takip isteği gönderdiklerimi bulamıyorum

instagram takip isteği gönderdiklerimi bulamıyorum, takip isteği gönderileri gözükmüyor, instagram takip isteği gönderilen tüm kişiler, instagram istek gönderilenler, instagram istek listesi, instagram istek gönderilenleri bulma, instagram bekleyen takip istekleri bölümünü görebileceğiniz bir alan var mı yok mu? Bunu bulabilmeniz için bir yöntem ya da bir uygulama var mı onu kapsamlıca ele alacağız. Vereceğimiz bilgiler kapsamında uygulama da gezintinizi gönül rahatlığı ile devam edebilirsiniz.

İnstagram bekleyen takip istekleri

Şunu belirtmek istiyorum instagram hesabınız da takip isteği gönderdiğiniz kişilerin listesini bulabilmeniz için bir alan yer almamaktadır. Ancak engellenen kullanıcıların görünebilmesi için bir bölüm bulunmaktadır. Yani siz eğer bir kullanıcıya istek gönderdiyseniz ya da bir den fazla kişiye aynı anda istek gönderdiniz daha sonrasında o isteklerin kabul edilip edilmediğini merak ediyorsanız. Bu durumda o kişilerin isimlerini bir yere not etmemişseniz ve aklınız da o kişilerin isimleri bulunmuyorsa istek gönderilen kişilerin bilgilerine ulaşmanız oldukça zordur.

İnstagram istek gönderilenler

Yani sizler hesabınızda gezinti yaptığınız sırada isteği göndermiş olduğunuz kişinin üzerine geldiğinizde ”Takip” yazan alanda ”İstek gönderildi” yazısı ile karşılaşacaksınız. Buradan bu kişiye daha öncesinde istek gönderdiğinizi ancak o kişinin bu isteği bekletme aşamasında bıraktığını anlayabilirsiniz.

Buna benzer daha öncesinde istek gönderimi sağladığınız kişilerin notlarını başka bir alana yazdıysanız. İstek üzerinden uzun günler geçtiyse şayet bu durumda ilk olarak isteği göndermiş olduğunuz kişileri aratıp profil ekranlarına geliyorsunuz. Profil ekranlarına geldiğiniz kişilerin ”İstek gönderildi” yazısı göreceksiniz böylelikle istekleri geri çekebilirsiniz.

instagram takip isteği gönderdiklerimi bulamıyorum sorunu için yapılan işlem ayarları ile alakalı olarak belli bir liste alanı yer almamaktadır. İlerleyen dönemler içerisinde eğer bir güncelleme gelir ise onu da sizinle paylaşacağımızı bildirmek isteriz. İyi gezintiler dilerim.

instagram takip isteği gönderdiklerimi bulamıyorum, takip isteği gönderileri gözükmüyor, instagram takip isteği gönderilen tüm kişiler, instagram istek gönderilenler, instagram istek listesi, instagram istek gönderilenleri bulma, instagram bekleyen takip istekleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz