Paylaş

instagram takip ettiğim kişiler silindi. İnstagram hesabında takip ettikleriniz düştüyse neden ve çözümünü sizlere anlatacağız.

Günümüzde artık bir çok kişi televizyona çıkmadan da ünlü olabilmektedir. Buna en büyük etkenlerden birisi de sosyal medyanın çıkışıdır. Özellikle instagram ve youtube gibi platformlarda kişilerin bir anda fenomen olduğunu belirtebiliriz. Abone sayısının yüksek olduğu youtube kanal sahipleri bir çok kesim tarafından izlenmekte ve gündeme gelmektedir. Onun haricinde instagram uygulamasında da takipçi sayısı fazla olan kişilerin fenomen olduğunu görebiliyoruz. Onun haricinde takip edilen kişiler de değer verdiğimiz kişiler olduğu için bu sayının oldukça kısıtlı olduğunu görebiliriz.  Yani kimsenin normal hayatta milyonlarca arkadaşı olmayacağı gibi sosyal medya uygulamalarında da bu durum zaten göze çarpmaktadır. Takip ettiğiniz kişiyi takipten çıkardığınız da ona bildirim gitmemektedir. Lakin gelen güncelleme ile birlikte takip ettiğiniz kişilerinde kaybolduğunu görebilmek mümkündür. Buna neden olan etkenleri yazımız da paylaşıyor olacağız.

instagram takip ettiğim kişiler silindi

İnstagram takip ettiklerim silindi, instagram takip ettiklerim düştü, instagram takip ettiklerim neden düşer, instagram takip ettiğim kişiler yok, instagram takip ettiğim kişi sayısı düştü, instagram hesabında takip ettiğim kişiler bir den bire düştü. Sorusunun yanıt bulması için ilgili araştırmalarımızı sağlamış bulunuyoruz. Buna bağlı yapılacak işlem aşamalarını sizlerle paylaşacağız.

instagram takip ettiklerim düşüyor

İnstagram hesabında takipçi sayısı kadar takip ettiğiniz kişilerin de önem arz ettiğini belirtebiliriz. Bu bağlamda taklit hesap ve sahte açılan hesapların önüne geçmekte önemli adım atan instagram getirdiği güncellemeyle buna dur dedi diyebiliriz.

instagram takip ettiğim kişiler silindi, instagram takip ettiklerim düştü, instagram takip ettiklerim silindi, instagram takip ettiğim kişiler yok, instagram takip ettiklerim düşmesin, instagram takip ettiklerim düşüyor

Güncelleme ile birlikte sizi takip eden kişiler de düşüş yaşanırken aynı zaman da takip ettiğiniz kişiler de de bu durumu görebilmek mümkündür. Hesabınızda bulunan kişileri beğenip o kişilerin paylaşımına yorum göndermeniz hesapları takip etmekten çıkarıldığını belirtebiliriz.

Yeni gelecek güncelleme de bu durum düzeltilirse zaten onunla da alakalı olarak sizleri bilgilendiriyor olacağız. Bunun dışında takip ettiklerim sürekli düşüyor diyen kişilerle alakalı da şunları belirtebiliriz;

  • Takip ettiğiniz kişi hesabı dondurmuş olabilir,
  • İnstagram bu kişi ya da kişilerin hesabını kapatmış olabilir,
  • Sizin paylaşımınızdan dolayı sizi engellenmiş olabilir.

Bu aşamalar bilmeniz gereken noktalardır. instagram takip ettiğim kişiler silindi yönünde karşılaşılan sorun hakkında sizleri bilgilendirdik. İsterseniz sizin için hazırladığımız instagram destek yardım şikayet iletişim hattı makalemizi okuyabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here