Paylaş

instagram takip etme limiti nedir kaçtır ? Sorusunu merak edenler arasında siz de yer alıyorsanız eğer doğru yerde olduğunuzu belirtmek isterim.

Her sosyal medya hesaplarında olduğu üzere instagram uygulamasında da sınırlamalar ve limitler bulunmaktadır. Takip sistemi üzerine kurulu instagram hesabında bir çok kullanıcı kitlesi takipçi sayılarını artırmak veya fenomen olmak için çeşitli uygulamalar kullanmaktadırlar. Bazı kişiler ise instagram hesaplarında ne kadar fazla kişiye istek gönderirlerse o kadar takip isteği geleceği kanaatindedir. Öncelikle takip isteği artırma programları gibi bir işleyişe girmemeniz de fayda bulunmaktadır. Onun haricinde bazı kullanıcılar takip edemiyorum, istek gönderemiyorum gibi şikayetler dile getirmektedir. Günlük takip limitini 1 saat içerisinde doldurmanız durumunda instagram istek gönderme aşamasına kısıtlama getirecektir. Ve gelen bu kısıtlama sonrasında da sizler artık takip etmek istediğiniz kişilere takip isteği gönderimin de bulunamayacaksınız. Peki takip isteği limiti kaçtır? Sorusunun yanıtını bulabilmeniz için hazırladığımız makalemiz işinizi fazlasıyla görecektir.

instagram takip etme limiti nedir kaçtır

instagram takip limiti kaçtır, instagram takip gönderemiyorum, instagram takip edemiyorum, instagram takip sınırı var mı?, instagram takip limiti nedir?, instagram kaç kişi takip edebilirim, instagram da takip isteği göndermede sorun yaşıyorum. Buna benzer bir çok soru daha eklenebilir. Tüm bu sorunların yanıtsız kalmaması ve çözüme erişebilmesi için incelemeleri gerçekleştirdik. Cevapları aşağıda kapsamlıca sizlere sunulmuştur.

instagram takip limiti kaçtır

İnstagram hesabında takip limitiniz ile ilgili girdiğimiz araştırmalarda en fazla kişi takip yapabilmeniz 7500 kişi ile sınırlıdır. Sizi milyonlar takip etse de siz en fazla bu kadar kişi takip edebilirsiniz.

Neden böyle bir durum var ona da kısaca değinecek olursak taklit hesapların önüne geçilebilmesi için yapılmış bir yöntemdir. 1 Saat içerisinde ise 160 kişiye istek gönderiminde bulunabilirsiniz. Bu sınıra ulaşırsanız zaten istek gider ancak geri çekilecektir.

Diğer türlü de siz 7500 limitine ulaştığınız da ise artık takip edemezsiniz uyarısı alırsınız. Takip ettiğiniz kişilerden bir kaç kişiyi çıkarmak zorundasınız. Tüm bu aşamalarda siz herhangi bir sınıra ulaşmadan sorun yaşadığınızı dile getiriyorsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım. Telefonu kapatıp açtıktan sonra sorununuz giderilmiş olacaktır.

instagram takip etme limiti nedir kaçtır, instagram takip limiti, instagram takip limiti kaçtır, instagram takip limiti nedir, instagram takip edemiyorum, instagram takip engeli

instagram takip etme limiti nedir kaçtır problemi ilişkin aklınıza gelen soru işaretlerini bizlerle yorum alanında paylaşırsanız bizler de çözüme ilişkin yöntemleri sizlere sunacağız.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here