Paylaş

instagram takip edilip edilmediğini anlama. Birini takip ettiğiniz de o kişinin sizi takip edip etmediğini anlayabilmek adına yapmanız gerekenlerden bahsedeceğiz.

İnstagram takip sistemi üzerine kurulu bir sosyal medya uygulamasıdır. Ve zaman içerisinde kitlesini büyüten kişiler mavi tık alarak hesaplarını onaylatıyor. Takip ettiğiniz kişilere sınırlama getirilirken sizi takip eden kişilerde böyle bir sınırlama yoktur. Hızlı şekilde takipçinin artması sizi uygulamada popüler hale getirecektir. Ve yaptığınız paylaşımlar binler hatta milyonlarca kişi tarafından izlenmeye başlayacaktır. Akıllı telefon kullanımları artığı için çıkan yeni uygulamalarında telefonlara yüklendiğini söyleyebiliriz. İnstagram kullanıcıları ise akıllarına takılan sorunlardan birisi de takip ettiği kişilerin sizi takip edip etmediğinin anlama yolu olup olmadığıdır. Konunun incelemelerini gerçekleştirerek normal yöntem ile takip ettiğiniz kişinin sizi takip edip etmediğini yazı içerisinde sunumunu sağlamış olacağız. Üçüncü parti uygulamaların size zarar vereceğini düşündüğümüzden dolayı bu yola girmenin çokta mantıklı olmadığını belirtebiliriz.

instagram takip edilip edilmediğini anlama

instagram takip edildiğimi anlama, instagram takip ediyor mu, tik tok takip ettiğim takip ediyor mu, tik tok beni takip edeni görme, tik tok benim takip ettiğim kişi beni takip ediyor mu, instagram takip ettiğim kişinin beni takip ettiğini nasıl anlarım. UNF adı verilen sistem ile bunu bulabilmek mümkünken biz bunun yerine normal bir şekilde takip ettiğinizi anlamanız adına gereken detayları anlatacağız.

instagram takip edildiğimi anlama

İlk olarak takip ettiğiniz kişinin kim olduğunu bilip ona göre bir arama sağlayacağız. Yani siz kimin sizi takip edip etmediğini bilmeniz için kişi ismini belirliyoruz.

instagram takip edilip edilmediğini anlama, instagram takip edildiğimi anlama, instagram beni takip ediyor mu, instagram takip ettiğim beni takip ediyor mu, instagram takip edildiğimi nasıl anlarım, instagram takip anlama
  • O kişinin sizi takip edip etmediğini kontrol etmeniz için profil alanına gelerek takipçi alanınıza girişinizi yapıyorsunuz.
  • Takipçi bölümüne girdikten sonra üst alanda Takip edilenleri ara bölüme kişinin ismini yazıp aratalım.
  • Yapılan arama sonucunda eğer listede kişi karşınıza gelirse bilin ki o kişide sizin onu takip ettiğiniz gibi sizi takip ediyor.

Bir diğer yöntem ise o kişinin takip ettiği kişi alanına gelerek oradan bakıp sizi takip edip etmediğini görebilirsiniz. Ki zaten siz ilk yöntemi denemenizle birlikte sorun kalmayacağını bilmenizi isteriz.

TAVSİYE YAZI: instagram takip ettiğim kişiler silindi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here