Paylaş

instagram takibi toplu bırakamıyorum. İnstagram hesabında takibi bırakmak isteyip de tek tek uğraşmak istemeyenler için bir formül var mı ona birlikte bakacağız.

Takip sistemi üzerine kurulu instagram uygulamasında tanımadığımız kişileri de takip edebiliyoruz. Bunun en büyük nedenlerinden birisi de takibe takip olayının yaşanmasıdır. Ünlü birinin yaptığını bir paylaşımın altında ”GT” yazılarını görmemek imkansız gibi bir şeydir. Anlamı ise takip ettiğiniz de geri takip edileceği bildirmektedir. Takipçi sayımız artsın diye bu ve benzeri kişilere takip isteği gönderebiliriz. Belli bir aşamadan sonra takipçi sayıları 1000 üzerinde olabilir. Bunları sonrasında tek tek silmek eminim oldukça zamanınızı alacaktır. İşte tam da bu sırada instagram kullanıcıları toplu takip bırakma programının olup olmadığını merak etmektedir. Toplu takibi bırakmak için bir çok programın olduğunu söylemek mümkündür. Ama bunların güvenirliği ne kadar var bunu bilemiyoruz. Şimdi bu işlemlerle ilgili yapmanız gerekenlere değineceğiz.

instagram takibi toplu bırakamıyorum

instagram takipçileri toplu bırakma, instagram toplu takipten çıkma nasıl yapılır, instagram takibi toplu nasıl bırakırım, instagram takipten toplu çıkmak istiyorum, instagram takipten toplu olacak şekilde çıkmanın bir yöntemi var mı?. Sorularının yanıtsız kalmaması için yaptığımız incelemeleri sizlerin huzuruna sunduk.

instagram takipten toplu çıkma

Toplu bir şekilde takipten çıkabilmeniz için uygulamaların var olduğunu yukarıda sizlerle paylaştık. Ama bu uygulamaların hesabınıza ne gibi bir sorun çıkaracağınızı bilmediğimizden ötürü ilgili uygulamaları ne yazık ki sizlerle paylaşamıyoruz. Takipten toplu çıkmak için henüz kendi içerisinde bir alan mevcut değil.

instagram takibi toplu bırakamıyorum, instagram toplu takip bırakma, instagram toplu takipten çıkma, instagram takipten toplu çıkma, instagram takibi toplu bırakma, instagram toplu takipçi silme

Ama instagram sürekli yeniliğe gittiğinden ötürü ilerleyen aşamalarda toplu takip bırakma seçeneğini sizler için aktif hale getirebilir. Bu özelliğin hesaplara eklenmesi halinde biz de durumla ilgili sizleri haberdar edeceğiz. Şuanda toplu şekilde değil tek tek takipten çıkma işlemlerini sağlayabilirsiniz.

Tabi takipten çıkarmak istediğiniz kişi sayısı oldukça fazlaysa hepsini bir günde çıkarmayı denemeyin. Geçici süreliğine ban yeme durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle bir riske girmemek için aralıklı şekilde takipten çıkmak en doğru olan karar olacaktır. instagram takibi toplu bırakamıyorum diyenlere özel hazırladığımız yazımızla birlikte işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here