Paylaş

instagram sürekli istek geliyor gelmesin. Sürekli gelen takip isteklerinden sıkıldıysanız bunun gelme nedeni ve çözüme dair detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Takip sistemi üzerine kurulu olan instagram uygulamasında yoğun istek almanız halinde ilerleyen dönemlerde popüler olmanız yükselmektedir. Ne kadar takipçi kitlesine sahip olursanız kişi önerilerinde o kadar fazla görülmeye başlayacaksınız. Ama bazı kullanıcılar ise instagramı bu amaçla değil, yemek, program ya da magazin ile ilgili yapılan paylaşımları kontrol edebilmek için hesap açmaktadır. Bazı instagram kullanıcıları hesabın herkese kapalı olmasına rağmen sürekli olacak şekilde istek aldığını dile getirmektedir. Önerilerde mi çıkıyor ya da etkileşiminin mi fazla gösteriliyor sorusunu ister istemez araştırma içerisine girmektedir. İnstagram uygulaması içerisinde hesabınızın gizli olması takip isteği almayacaksınız anlamına gelmemektedir. Takip istekleri tamamen kişilerin sizleri aratıp bulduklarında, önerilerde gördüklerinde ve buna bağlı takip ettiğiniz kişilerin takipçi alanında görüldüğünüzde gelebilmektedir. Ama bazı kullanıcılar sürekli isteklerin arttığını belirtince bizde diğer yönden araştırmaları yapmış bulunuyoruz.

instagram sürekli istek geliyor gelmesin

İnstagram istek gelmesin, instagram istekler artıyor, instagram sürekli istek geliyor, instagram takip isteği gelmesin, instagram sürekli takip isteği geliyor, instagram gelen takip isteklerinin önüne geçme, instagram hesabında hesabımın gizli olmasına rağmen sürekli olacak şekilde istek geliyor. Öncelikle isteği kapatma gibi bir durumun olmadığını paylaşmakta fayda var. Yani Facebook uygulamasında sizinle ortak arkadaş olmayan hesaplarda arkadaşlık isteği alanını kapatabiliyorsunuz. İnstagram’da böyle bir özelliğin olmadığını belirtmekte fayda bulunmaktadır.

instagram istek atılıyor

İnstagram üzerinde takipçi sayısı fazla olan sayfaların takibini sağladığınızda bu sayfalarda sizlere istekler gelecektir. İsteklerin geneli kötü amaçlı yapılmamaktadır. GT gibi düşünen kullanıcılar sizin geri takip göndereceğinizi düşünmektedir. Zaten haricinde sizinle iletişime geçecek olan kişiler sizlere mesaj gönderimi yapacaktır.

instagram sürekli istek geliyor gelmesin, instagram istek geliyor, instagram istek alıyorum, instagram takip isteği gelmesin, instagram takip isteği almak istemiyorum, instagram istek gelmesin

Haricinde takip ettiğiniz kişilerin yaptıkları gönderileri beğenip yorum yapmanız durumunda o kişilerin takip ettikleri de size istek gönderimi yapabilecektir. Bunların tümüyle alakalı bir durumun olmadığını düşünüyorsanız bu durumda izin verilen üçüncü parti yazılımlarından kaynaklı takip isteği alıyorsunuz.

Haliyle bilgisayarınızdan instagram uygulamasının içerisine girerek izin verilenler alanına girip burada izin verilen uygulamaları kaldırarak yeniden gezinti yapmanızda fayda bulunmaktadır. Sormak istediğiniz bir şey olursa yorumda bunu iletebilirsiniz.

TAVSİYE YAZI: İnstagram engellenen hesaplar gözükmüyor 2019

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here