Paylaş

instagram süre dolunca görüntüleyenler listesi görünmez. İnstagram 24 saat dolduktan sonra uyarısının ne anlama geldiğiniz yazımızdan anlatacağız.

İnstagram uygulamasına gelen bir güncelleme ile birlikte artık hikayeye bakanlar gözükmüyor problemini herkes iletmeye başlamıştır. Sorun genel olunca da durumun incelemesini gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Hesapları herkese açık olan kişiler profiline gelip inceleme yapan kişileri öne çıkarılan görsellerden anlayabiliyordu. Ama artık 24 saat dolduktan sonra görüntüleyenler listesi görünmez uyarısı vermektedir. Yani belli bir süreye kadar bakan kişileri görebilmek mümkünken belli bir aşamadan sonra bu kişileri görmek sorun haline geldi. Özellikle öne çıkarılan görsellerde bu artışın olmaması bir çok instagram kullanıcısını üzmüş durumdadır. Öne çıkarılmış görsellere bakan kişilerin görüntü sayısının artmaması şaşırtıcı bir durum almıştır. Yaşanan bu aksaklığı genel olarak incelemeye alarak soruna ilişkin işlemlerin nasıl ilerlediğini ise yazımızla birlikte kontrol edebileceksiniz.

instagram süre dolunca görüntüleyenler listesi görünmez

İnstagram 24 saat dolduktan sonra görüntüleyenler listesi görünmez uyarısı, instagram hikaye görüntüleyen sayısı artmıyor, instagram öne çıkan görselin görüntüleme sayısı artmıyor, instagram öne çıkarılan hikayeme bakanların sayısı artmıyor, instagram süre doluna görüntüleme artmıyor mu? Akıllar da soru işareti bırakan bu durumun ne ile alakalı olduğunu birlikte incelemesini yapacağız. Öncelikle hesap içerisinde profil alanında öne çıkarılan kişilerin görüntülenme sayısındaki yaşanan problemin genel bir sorun olduğunu bilmeniz de fayda bulunmaktadır.

instagram 24 saat sorunu

Whatsapp, facebook uygulamasında olduğu gibi instagram uygulamasında da hikaye özelliği aktif olarak kullanılmaktadır. Ama instagram hesabında hikaye özelliği hepsinden daha fazla sevildiği için bu durum daha fazla öncelik arz etmektedir.

instagram süre dolunca görüntüleyenler listesi görünmez, instagram 24 saat uyarısı, instagram 24 saat sorunu, instagram 24 saat dolunca görüntüleme sayısı artmıyor, instagram öne çıkanlarda görüntüleme artmıyor, instagram süre dolunca görüntüleme artmıyor

Hikayede paylaşılan görseller 24 saat sonrasında otomatik olarak kaybolmaktadır. Ama arşiv açıksa artık kaybolmadan arşive gitmektedir. Görüntüleme sayısı ise 24 saat içerisinde bakan kişiler ne ise onunla sınırlı kalmaktaydı. Ama bu durum öne çıkarılan görseller için geçerli bir durum değildi.

Yani biz beğenilen bir hikayeyi öne çıkarmasını sağladığımız da profile giren kişiler takipçimiz olmasa bile baktığı anda görüntüleme sayısı artmaktaydı. İşte yaşanan sorunda burada instagram getirdiği güncelleme ile birlikte artık 24 saat içerisinde bakan kişi sayısını ön plana getirmektedir.

24 saat dolduktan sonra görüntüleyenler listesi görünmez uyarısının alınma sebebi de tamamen bununla alakalıdır. Peki buna bir çözüm bulabilir misiniz? Bunun tek çözümü instagramın vereceği karardır. Eğer eski haline getirmeyi hedeflerse yeni bir güncelleme ile eskiye döndürecektir. Ama dönmez bu şekilde kalırsa da problemin sadece sizle alakalı olmadığınızı bilmeniz de fayda bulunmaktadır.

instagram süre dolunca görüntüleyenler listesi görünmez sorunuyla alakalı karşılaştığınız problem için belirtilen bilgileri bilmeniz de fayda var. Hazırlamış olduğumuz instagram hikayeye baktığım gözükmesin yazımıza bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here