Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz yazımızda instagram stay home bende yok çıkmıyor sorununuzun nedenlerini ve çözümüne yönelik işlemleri kaleme aldık.

COVİD-19 virüsü günden güne artarken bunu azaltmanın tek yolu ise evde kalmaktadır. Tüm yetkililerin verdiği bilgiler bu yönde olmaktadır. Virüsün hızının kesilebilmesi için bilinçli olacak şekilde dışarı çıkılmasının ve temasın en aza düşürülmesi beklenmektedir. Tabi bunu sosyal medya alanlarında da paylaşılması gereklidir. Nitekim instagram stay home özelliğini hesaplara dahil ederek virüs için gerekli işlemleri kendisi de işleme koymuştur. Stay home Türkçesi ise evde kaldır. Siz instagram stay home bende yok çıkmıyor diyorsanız bunun nedenini inceleyeceğiz.

  • Gelen bir yeniliğin hesabınıza neden dahil edilmediğini kapsamlı bir şekilde kontrol ederek karşılaştığınız sorunu kısa süre içerisinde çözüme kavuşturacağız.

instagram stay home bende yok çıkmıyor

instagram stay home bende çıkmıyor

instagram stay home görünmüyor ise nedenlerini birlikte inceleyip sorunu gidereceğiz. İlk olarak stay home özelliği uygulamanızın hikaye alanında bulunmaktadır.

  • Uygulamaya girişinizi yaptıktan sonra hikaye alanına gelin.
  • Buraya geldiğinizde eklemek istediğiniz hikayeyi ekleyip paylaşmadan önce üst taraftaki dikdörtgen şeklinde yer alan gülen surata tıklayın.
  • Burada ‘’Stay home’’ özelliğini görmeniz gerekiyor.
  • Öncesinde buraya hiç gelmediyseniz özelliği bulma gibi bir durumunuz ne yazık ki olmayacaktır.
  • Ben hikaye alanına geldim. Ancak burada da özelliğin dahil edilmediğini görmekteyim diyorsanız eğer daha öncesinde bir kısıtlama aldınız mı? Bunu düşünmeniz gerekiyor.
  • Örneğin; takip gönderiminizde, mesaj gönderiminizde ya da farklı bir alanda kısıtlama aldıysanız eğer yeni getirilen özelliğin hesaplarınıza dahil edilmesi biraz zaman alabilmektedir.

instagram stay home bende çıkmıyor

instagram stay home görünmüyor

instagram stay home bende çıkmıyor sorunu yine devam ediyorsa bununla ilgili olarak uygulama güncel olmamasından dolayı problem yaşıyorsunuzdur. Uygulamanızı telefonunuzdan kaldırıp yeniden yükleyin.

Bunu yapmadan önce giriş bilgilerine sahip olmanız gerekiyor. Biliyorsanız eğer kaldırıp yükledikten sonra tekrar hikaye alanına gelin. Hikaye kısmına geldiğinizde artık stay home özelliğinin hesabınıza dahil edilmiş olması gereklidir. Yine dahil edilmemişse instagram’ın sorun bildir alanından yaşamış olduğunuz sorunu ayrıntılı şekilde iletebilirsiniz. Uygulamada karşılaştığınız diğer sorunları bize yorum alanında bildirebilirsiniz.

instagram stay home bende yok cikmiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here