Paylaş

instagram spam yedim kaldırmak istiyorum. İnstagram hesabında aldığınız spamı kaldırmak istiyorsanız ilgili detayları yazımızda bulabilirsiniz.

İnstagram içerisinde yaptığınız gezintiler sonucunda hesabınız bir anda spam almaya başlayabilir. Yaptığınız paylaşımlar, yorumlar ya da beğeniler bazı kişilerin hoşuna gitmediği taktirde direk hesabınızı spamlayabilmektedir. Spam yiyen hesapların doğrudan kapatılması yapılmamaktadır. Ama spam yediğinizi anlayabilmek için ise bazı özelliklerin kullanılmadığını kontrol ederek anlayabilirsiniz. Hesaba bilmeden kısıtlama geldiyse bu durumda spam altında olduğunuzu bilmelisiniz. Sadece şikayet üzerine hesabınız spam yemeyebilir. Topluluk kurallarına uymadan bir özelliği olduğundan fazla kullanmanız halinde yine aynı şekilde spam ile karşı karşıya kalabilirsiniz. O yüzden spam yedikten sonra ilerleyen zamanlarda hesabınızın kapanma durumuyla karşı karşıya kalmamanız için spamı nasıl kaldıracağınızı anlatacağız. Sizden istediğimiz sadece sizinle paylaştığımız bilgilere harfiyen uymak olacaktır.

instagram spam yedim kaldırmak istiyorum

İnstagram spam aldım, instagram spamı kaldırmak istiyorum, instagram spam kalkar mı, instagram spam kalkmıyor, instagram hesabında spam aldım kaldırmak için ne yapmam gerekiyor, instagram spam nereden kalkar, instagram spamı iptal etmek istiyorum. Aldığınız kısıtlamanın ortadan kalkabilmesi için instagram üzerindeki kontrol etmeniz gereken ayarları birlikte gözden geçireceğiz.

instagram spamı kaldırma

İlk önce instagram tarafından aldığınız spamın kalkabilmesi için instagramın belirttiği topluluk kurallarına uymalısınız. Şikayete sebebiyet verecek paylaşımlarınız varsa bunları hesabınızdan kaldırıp haricinde böyle paylaşımlar yapmamaya özen göstermelisiniz.

instagram spam yedim kaldırmak istiyorum, instagram spam aldım, instagram spamı kaldırma, instagram spam kalkar mı, instagram spam yedim kalkar mı, instagram spamı iptal etme

Onun haricinde instagram hesabınızda bulunan bir özelliğin gün içerisinde oldukça sık kullanılmamasına özel göstermeniz de yarar bulunmaktadır. Özelliği sürekli kullanmanız o özelliğin instagram tarafından engellenmesine sebebiyet verecektir.

Hesabınız spam aldıktan sonra hesabınızdan bir paylaşım yaparak o paylaşımın beğeni ve yorum alabilmesi için ise instagram hikayenizde bunu belirtmeniz de yarar bulunmaktadır. Yapılan gönderiye ne kadar beğeni yorum gelirse spamdan kurtulmanız da o kadar kolaylaştırılacaktır.

instagram spam yedim kaldırmak istiyorum, instagram spam aldım, instagram spamı kaldırma, instagram spam kalkar mı, instagram spam yedim kalkar mı, instagram spamı iptal etme

İnstagram spam yedim kaldırmak istiyorum ile ilgili tüm bu bilgilerin dışında başka hesaplarda yapılan paylaşımlara rahatsız edici yorumlardan uzak durmanızda da her zaman yarar bulunmaktadır. Bunlara dikkat ettikten sonra spam kendiliğinden kaldırılacaktır. Sormak istediğiniz farklı bir yer olursa bunu bize yorumdan belirtebilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here