Paylaş

instagram spam atmayı bulamıyorum gözükmüyor. İnstagram hesaplarında bir hesabı spamlamak istiyorsanız bu işlemi nasıl sağlayacağınıza bakacağız.

Dünya çapında bir sosyal medya ağı olan instagram hesabında spamlama işlemlerine beraber bakacağız. Takip ettiğiniz ya da etmediğiniz bir hesapta yapılan paylaşımların uygun olmadığını görmeniz halinde bu hesabı spamlayabilirsiniz. Yoğun şekilde spam alan hesaplar topluluk kurallarını ihlal etmesinden dolayı instagram tarafından kapamaya da gidebilmektedir. Yoğun spam alan hesapların çoğunda bu durumlar sıkça meydana gelebilmektedir. İlk aşamada hesap kapamaya gitmese de takipçilerin de bir artış olmayacaktır. Genelde keşfet kısmına düşmekte olan gönderilerde keşfete düşmemeye başlayabilir. Dolayısıyla eğer bir hesap yönetiyorsanız ve ciddi bir takipçi kitlesine sahipseniz yaptığınız paylaşımların şikayet almamasına dikkat etmeniz gereklidir. Ancak asıl konumuz hesabı doğrudan nasıl spamlayacağımız olduğundan ötürü işlem detaylarının tamamını aşağıda bulabilirsiniz.

instagram spam atmayı bulamıyorum gözükmüyor

İnstagram spam nasıl yapılır, instagram spam atma, instagram spam atmak için nereye girmem gerekiyor, instagram hesabında birine nasıl spam atabilirim, instagram spam atmayı göremiyorum, instagram spamı göremiyorum. İnstagram üzerinde paylaşım yapan bir sayfayı spamlamak istiyorsanız gerçekleştirilecek olan işlem aşamalarını beraber gözden geçireceğiz.

instagram spam nasıl atılır

Genel itibariyle sürekli kendini yenilemekte olan instagram uygulamasında spamlama sisteminde de değişikliğin olduğunu söyleyebiliriz. Doğrudan karşınıza çıkmayan spamlamayı hangi alanda bulacağınızı ise detaylı şekilde anlatımı sağladık.

instagram spam atmayı bulamıyorum gözükmüyor, instagram spam yapma, instagram spam nasıl atılır, instagram spam atmak istiyorum, instagram spam nerede, instagram spamı göremiyorum
  • Hesaba girdikten sonra spam yapacağınız sayfanın ya da kişinin profil ekranına gelmeniz gerekiyor.
  • Geldiğiniz bu ekranda sayfanın hemen sağ üst alanında bulunan (…) çizgili butona tıklıyoruz.
  • Daha sonrasında ise Şikayet et butonuna tıklayalım.
  • Şikayet et ile beraber karşınıza iki tane seçenek gelecektir. Birisi spam diğeri ise uygunsuz olmak üzere seçenekler sunacaktır.
  • Gelen ekranda spamı işaretlemeniz halinde karşınıza bildiriminiz için teşekkür bilgilendirmesi gelecektir.
  • Böylelikle istediğiniz hesabı spama almış olacaksınız.
instagram spam atmayı bulamıyorum gözükmüyor, instagram spam yapma, instagram spam nasıl atılır, instagram spam atmak istiyorum, instagram spam nerede, instagram spamı göremiyorum

Spam ile ilgili bilgiler karşınıza gelmiyorsa eğer bu özelliği olduğundan fazla kullanmanızla alakalı sorun yaşıyorsunuzdur. İnstagram bir özelliği olduğundan fazla kullanılması halinde direk olacak şekilde kısıtlama getirmektedir. Bu ve benzeri durumlara oldukça dikkat etmeniz gereklidir. Uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağladıktan sonra spam işlemlerle alakalı bir süre bekleyerek tekrar deneme sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here