instagram Sorun Bildirme Telefon Numarası Mail Adresi var mı yok mu? İnstagram uygulamasında yaşanan sorunlar için iletişime geçebilecek bir yer olup olmadığını yazımızda ele alacağız. İnstagram bize ulaşın alanını nasıl sağlayabileceğini aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

İnstagram uygulamasında yaşanan bir çok sorunun nereye iletileceği kullanıcılar tarafından merak konusudur. İnstagram sorun bildirme numarası, telefonu, iletişim adresi gibi alanların var olup olmaması hakkında detaylar yazımızda yer almaktadır. Öncelikle şunu belirteyim arkadaşlar, instagram uygulaması kullanıyorsanız ve bu uygulamada var olan bir sorun var ise bu sorunu İnstagram yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. Herhangi bir iletişim kanalı olmadığı için nasıl iletişim kuracağınızı ise aşağıda sizinle paylaşacağız.

instagram Sorun Bildirme Telefon Numarası Mail Adresi

İnstagram neden açılmıyor 2018, instagram açılmıyor 2018, instagram girilmiyor, intagram hata veriyor, instagrama ne oldu, instagram gözükmüyor, instagram hesabıma giriş sağlanmıyor, instagram ne zaman düzelecek 2018, instagram düzelmiyor, instagram sorun, instagram sorun bildirme gibi tüm yaşanan problemlerinizi instagram yetkililerine nasıl iletileceğini yazımızda kapsamlı olarak paylaşımını sunacağız.

instagram Sorun Bildirme Telefon Numarası Mail Adresi, instagram hata, instagram mail, instagram bize ulaşın, instagram sorun bildirme telefonu, instagram sorun bildirme numarası, instagram mail adresi, instagram sorun yaşıyorum

instagram bize ulaşın

İnstagram uygulaması içerisinde yaşamış olduğumuz bir problemin instagram yetkililerine bildirilebilmesi için öncelikle cep telefonumuzdan uygulamaya giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

 • Uygulamaya giriş işlemi sağladıktan sonra ”Profil” ekranına giriyoruz.
 • Daha sonrasında ekranın sağ üst alanında yer almakta olan ”Üç nokta” bölüme tıklıyoruz.

instagram Sorun Bildirme Telefon Numarası Mail Adresi, instagram hata, instagram mail, instagram bize ulaşın, instagram sorun bildirme telefonu, instagram sorun bildirme numarası, instagram mail adresi, instagram sorun yaşıyorum

instagram sorun bildirme telefonu

İnstagram sorun bildirme telefonu olmamasından dolayı yaptığımız işlem ayarlarımızın devamında karşımıza gelecek olan sayfayı aşağıya doğru çekiyoruz.

 • Sayfayı aşağıya doğru çektiğimizde karşımıza ”Sorun Bildir” ikonu gelecektir.
 • Bu alana giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

instagram Sorun Bildirme Telefon Numarası Mail Adresi, instagram hata, instagram mail, instagram bize ulaşın, instagram sorun bildirme telefonu, instagram sorun bildirme numarası, instagram mail adresi, instagram sorun yaşıyorum

instagram sorun yaşıyorum

İnstagram uygulamasında yaşanan sorun ile alakalı olarak karşımıza gelecek olan ekran bilgilendirmesinde ”Sorun Bildir” yazısını göreceksiniz.

 • Sorun Bildir” ikonuna tıklayıp ayarlara devam ediyoruz.

instagram Sorun Bildirme Telefon Numarası Mail Adresi, instagram hata, instagram mail, instagram bize ulaşın, instagram sorun bildirme telefonu, instagram sorun bildirme numarası, instagram mail adresi, instagram sorun yaşıyorum

instagram mail adresi

İnstagram mail adresi bulunmadığından ötürü uygulama içerisinde aldığınız hataların tamamını bu ekran üzerinden sağlayabilirsiniz.

 • Öncelikle bu boş alana ”Sayın İnstagram yetkilileri, instagrama giremiyorum, instagram açılmıyor, instagram sorun yaşıyorum, instagramın çalışmıyor gibi bu ve benzeri sorunlarınızın iletimini gerçekleştirebilirsiniz. Durumun tarafınızdan incelemesinin yapılıp geri dönüş yapılmasını arz ederim.”
 • Uygulama içerisinde aldığınız bir hata var ise onunda ekran görüntüsünü alt alanda yer alan kısma ekleyip bildirimini gerçekleştirebilirsiniz.

Yaptığımız işlem ayarlarımız bu kadardır arkadaşlar, İnstagram uygulamasında yaşanan her türlü sorununuzu ekran görüntüsüyle birlikte instagram’a bildirebilirsiniz.

99 YORUMLAR

 1. Arkadaşımla karşılıklı engel koyduğumuz için birbirimizin hesabına ulaşamıyoruz. Bilinen tüm yöntemleri denedim ancak bir sonuç alamadım.. Defalarca sorun bildir’den mesaj gönderdim hiçbir yanıt alamadım. Lütfen ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olur musunuz ?

 2. Arkadaşımla karşılıklı engel koyduğumuz için birbirimizin hesabına ulaşamıyoruz. Bilinen tüm yöntemleri denedim ancak bir sonuç alamadım.. Defalarca sorun bildir’den mesaj gönderdim hiçbir yanıt alamadım. Lütfen ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olur musunuz?

 3. Merhaba onurcan bey yazınızı okudum ama çözüm bulamadım eylül hanımın yaşadığı problemi yaşıyorum arkadaşımla aynı anda engelledik şimdi ikimizde engeli kaldırmak istiyoruz ama olmuyor sorun bildirdik çözüm olmadı nasıl çözebiliriz bu sorunu ?

 4. merhabalar
  instagramda yeni gelen hiç bir özellik görünmüyor ( bana soru sor – anket vb. ) instagramı silip tekrar kurdum hesap giriş çıkış yaptım fakat yok. hesabımı başka telefonlarda açtım onlarda da görünmedi. sorun bildir kısmından defalarca msj bıraktım ama dönüş yok. ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler

 5. instagram dan hikaye çektiğim zaman videonun sesi kısık geliyor ama normal telefonun kamerasından çektiğim zaman ses normal düzeyde çıkıyor telefonum iphone 6 yardım ederseniz sevinirim teşekkürler…

 6. Merhaba, telefonum samsung galaxy s7 . android oreo sürümünde . Gif özelliği kaldırılıp tekrar geldikten yaklaşık 2 hafta sonra hikayeme gif eklediğimde hikayem paylaşılmıyor ve donuyor. Yenisini ekleyemiyorum veya silemiyorum. Bunun düzelmesi için uygukamayı silip geri yüklemem gerekiyor google play’den. Uygulamayı silmek , belleği sıfırlamak, beta sürümünden çıkıp beta sürümüne girmek gibi bir çok şey denedim ama hala gif ekleyemiyorum. Üstüne en son telefonuma format attım ama sorun düzelmedi. İlginç bir şekilde başka bir telefondan girdim ve gif ekleyebildim bir sorun olmadı. İnstagrama defalarca mail attım, uygulamadan sorun bildirden Türkçe İngilizce mesajlar yazdım fakat yollanmadı bile. Bana bir çözüm veya neden böyle olduğuna dair bir şeyler söyleyebilecek birileri var mı ağlıyorum … ☹

 7. Merhaba, instagramda paylaştığım resimlerden biri dolmuyor ve açılmıyor birçok yolu denedim düzelmedi , yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

  • Merhaba Selin hanım,

   Bu konu ile ilgili olarak uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyelim.
   Uygulama kaldırılıp yeniden yükledikten sonra telefonu kapatıp tekrar açalım. Onun haricinde bu yazımız üzerinden sorun bildirii gerçekleştirerek. Eğer o da olmazsa eklemek istediğiniz hesaba normal giriş sağlayarak o hesapta bu alan kullanılır ise kendi mevcut hesabınızın ekleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

 8. Merhaba instagram ana sayfamdaki akış 3 gündür göremiyorum. takip ettiğim kişilerin yayınladığı fotoğraf ve videoları göremiyorum. yardımcı olurmusunuz. tşkler

  • Merhaba,

   Meydana gelen bu durum bir anda oldu ise telefonu kapatıp açınız. Ardından uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek mobilden bağlıysanız wifiye wifiden bağlıysanız mobile bağlantı kurarak deneme sağlayalım.

   Olmaz ise yazımızda ki gibi sorun bildirisi gerçekleştirmemiz gereklidir.

 9. Merhaba;
  Benim sorunumda “Hg” ile aynı ana sayfa akışım 5 gündür yenilenmiyor.Telefonuma başka hesap ekleyince ana sayfa akışı yenileniyor,Hesabıma başka telefondan ve bilgisiyardan giriş yaptım,ordada ana sayfa akışı yenilenmiyor.İnstagrama sorun bildirisi de yaptım ama görülmüyor veya ilgilenilmiyor sanırım.Uygulamayı sildim,yükledim,verileri,önbelleği sildim denedim vpn ile girdim hiç bir türlü olmuyor.

  • Merhaba mustafa bey,

   Adımları yapmışsınız bu sorun sunucu kaynaklı alınan bir hata olabilir. Yani sorun bildirisi yaptınız 3-5 gün içerisinde probleme geri dönüş yapılmadıysa bu durumda tekrar yenilemeniz gereklidir.

 10. Slm ben kimseyi takip edemiyorm takip ete tıklıyorm takip etme engeli yediniz diyor 1 aydan beri bu sorunu yaşıyorm üstelik gönderileri begenemiyorm buda yeni oldu bana yardımcı olmanıza rica ederm

  • Merhaba,

   Çok fazla takip isteği gönderdiğinizden ve takip istekleri askıda kaldığından dolayı bu hatayı alıyorsunuz. Öncelikle takip isteği gönderdiğiniz kişileri bularak onlara gönderilen istekleri tek tek geri çekmelisiniz. Daha sonrasında 24 saat boyunca kimseye takip isteği göndermeyin. Ardından instagramı kaldırıp yeniden yükleyin ve 24 saatte az sayıda kişiye istek gönderin.

 11. Merhaba. İnsatgramda bir gönderi paylaştığım zaman gönderi 1-2 saniye içinde yok oluyor yani kendi kendine silniiyor. Başka cihazlarda da denedim ama sonuç aynı. İnstagrama defalarca sorun bildirmeme rağmen hiçbir geri dönüş alamadım. Bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum

 12. Merhaba. instagram hesabımı 3 saatlıgıne dondurup açtım ama bazı fotograflarım sılınmıs nedenı nedır sızce ve geri gelme şansı varmı.

  • Merhaba Serkan bey,

   Bunun nedeni siz değilsiniz. İnstagram dondurma açma sonrasında fotoğraflarınızı anında getirmemektedir. Bundan dolayı da biraz beklemeniz gerekli. Bekledikten sonra fotolarınız gelecektir.

 13. Merhabalar…
  Instagram hesabımda 8 gönderi bulunurken 9 olduğu yazıyor bunu nasıl düzeltebilirim.
  Instagram’da tüm güncellemeleri yaptım ve ayrıca giriş-çıkış işlemi de uyguladım ama bir çözüm bulamadım ne yapmam gerek?

  • Merhaba Zeynep hanım,

   Peki başka hesapta baktınız da aynı şekilde mi gözüküyor? Bunun dışında ilk kez karşılaştığımız hatalardan birisidir. Durum inceleme altına alınacaktır. Ancak bu aşamada uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyelim telefon samsung ise Ayarlar>Uygulamalar>İnstagram>Verileri ve ön belleği temizle diyelim.
   Bunları yaptıktan sonra telefonu kapatıp tekrar açalım. Başka hesaba girerek paylaşım yaptıktan sonra bu belirtilen sorun bildirisini yapmanız gereklidir.

 14. merhaba ben instagram hesabım çalındığı için sizden yardım istiyorum 10.09.2018 tarihinde gerçekleşmiştir kullanıcı adım ve e posta adresim değiştirilmiştir kullanıcı adım: hsyyilmaz73 e posta adresim : du ama degiştirilmişlerdir lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim mağdurum lütfen.

 15. Merhaba ben instagramda ilk kez beğeni engeli yedim sonra 5 kere fotoğraf beğenmeye çalıştım instagrama mail de attım engel ne zamana kalkar sizce

  • Merhaba,

   Öncelikle 24 saat ya da 48 saat artık herhangi bir beğeni yapmayın öncesinde beğendiğiniz beğenileri de geri çekebilirsiniz. Bu da oldukça işinizi görecektir. Daha sonrasında beğeni yapmaya devam edebilirisniz.

 16. Merhabal Onur bey bundan bir hafta önce İnstagram hesabıma girdim profilimi bi açtım bir anda resimler göründü ve Birand’a bir resme düştü çok sasırdım hesabımı dondurmadım birsey yamadım neden böyle oldu anlayamadım yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

 17. merhaba. ben instagramımı 1 haftalığına dondurup açtım ve açtığımda 5 gönderimin silindiğini ayrıca 1 albüm gönderimde bulunan 6 resimden 2sinin kaldığını gördüm. açalı 2 hafta oldu defalarca sorun bildirdim fakat değişen bir durum olmadı. ne yapmalıyım?

 18. İnst da hesp acamıyorum sadece facebok uzerınden baglanıyorum normaldrn sifreyı gırp baglanmak ıstedıgımde hata veriyo nedn boyle oluyo anlamadm

 19. “Üzgunuz, ıstegınızle ilgili bi sorun olustu”diyo of yardımcı olun ktfn hesablara gırıs yapamıyom 3 gundur boyle kac keere sildm geri yukledm ama olmuyo kac hesp denedım hıc burıne gırmıyo aynı seyleri dıyo

 20. Merhaba
  78 olan gönderilerim 34 oldu kendiliğinden ben silmedim hepside kendi resimlerim sorun bildire defalarca bildirim yaptım ne resimlerim geldi ne de bir cevap daha önce hiç dondurup açmadım bir deniyim belki resimlerim gelir dedim ama instagram bana haftada bir kapatabilirsiniz diyo ama ben hiç kapatmadım

  • Merhaba Tugba hanım

   Öncelikle daha önce takip ya da beğeni artırma programı kullandınız mı?
   Kullandıysanız bilgisayardan instagrama girerek izin verilenler alanından izin verilen uygulamaları kaldırmanız da fayda bulunmaktadır.
   Yani hesap o hafta içerisinde dondurulmuş. Siz yapmadıysanız bunu başka biri yapma ihtimalini göz önünde bulundararak şifre bilgilerini değiştirin.
   Haricinde öncesinde bir dondurma işlemi olmasından kaynaklı sunucudan ötürü resimler gözükmemektedir. Resimler yakın zaman içerisinde hesaba yüklenir. Kendiliğinden yüklenecektir. Bilgilerinize.

 21. Öncelikle merhabalar, instagram hesabımdan dünden beri bir sıkıntı yaşıyorum; bütün herşeyi yapmayı denedim ama olmadı . ön belleği temizleme ,hesabı dondurup açma gibi vs şeyleri yaptım instagram a sorun bildirimi bile yaptım ama Bir türlü düzelmesi.instagram hesabımda hikaye ekledikten sonra galeriden koyduğum hikaye buğulu veya şişli gibi bir şey çıkıyor sebebi nedir ?

 22. Merhaba bende de soru sor uygulaması olmuyor yardımcı olurmusnuz baska hesap acinca gözüküyor benim kendi hesabimda gözükmüyor ne yapmam gerekiyor

 23. Merhaba

  İnstagram hikaye bölümünde anket gıf vs seçenekler çıkmıyor sadece konum saat ve tag var bu konu hakkında onlarca defa sorun bildirdim ekram görüntüsü atarak ama halen bir geri dönüş sağlanmadı ne yapabilirim

  • Merhaba Emirhan bey

   Sorun bildirisi yaptıktan sonra artık beklemeniz gerekiyor. İşlemler sonuçsuz kalıyorsa bu durumda farklı bir cihazdan deneme gerçekleştirin kendi cihazınızdan başka bir hesaba girerek deneme sağlayın bakalım ayarlarda sorun varmı

 24. Merhabalar dioxteazayiflama olan adresim hata oluşturuyor 3 aydır böyle ve kullanamıyorum aramalarda ve sayfamı 2-3 kişiden başkaları göremiyor bu sorun neyden dolayı oluştu bilmiyorum düzelmede yok uyarı mesaj vs gelmedi

 25. Merhaba benim instagram üzerinde bir sayfam var ve gizli hesaptayken bana gelen istekleri kabul edemiyorum günlük limit verilmiş ve eski haline dönmeyede hiç niyeti yok gibi. Verilmiş bir ceza gibi ama bür çok hesap üzerinden sadece bende var bu sorun. Ne gibi bir mail atabilirim bilmiyorum sorun bildiri denedim hiçbir işe yaramadı.

 26. Merhaba
  Ben adlı kullanıcıyım hesabım kapandı ve instagram uygulamasından başka bir hesapla giriş yapamıyorum böyle bir sorunla karşılaşıyorum lütfen yardımcı olun 2 haftadır sosyal medya hesaplarıma giriş yapamıyorum sizden ricam ya adlı hesabımı acın yada bu soruna bi çözüm bulunuz youtubede ki bu hatanın çözümlerini izleyip yaptım ama çözülmuyor

 27. Merhabalar 1 Ocak’tan beri hesabımda bir sorun var.Bu sorunu Instagrama bildirdim mail attım dönüş yapılmadı.Etiketlerim,yer bildirimlerim gönderimde görünmüyor.Keşfete de düşmüyorum 1 Ocak’tan beri.Gölge banlama deniyormuş buna her yolu denedim reklam bile verdim Instagram aracılığıyla düzelmedi.Sorunu nasıl çözeceğim takipçi vs de satın almadım bu arada

  • Merhaba

   Evet kısa süreli engel almış olabilirsiniz. Hashtag engeli almışsınız. Belli bir zaman içerisinde etiketleme yapmayınız. Zaman içerisinde yeniden deneme sağlayın düzelecektir. En fazla 5 hashtag kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

 28. Merhabalar 1 Ocak’tan beri hesabımda bir sorun var.Bu sorunu Instagrama bildirdim mail attım dönüş yapılmadı.Etiketlerim,yer bildirimlerim gönderimde görünmüyor.Keşfete de düşmüyorum 1 Ocak’tan beri.Gölge banlama deniyormuş buna her yolu denedim reklam bile verdim Instagram aracılığıyla düzelmedi.Sorunu nasıl çözeceğim takipçi vs de satın almadım bu arada

  • Merhaba

   Evet kısa süreli engel almış olabilirsiniz. Hashtag engeli almışsınız. Belli bir zaman içerisinde etiketleme yapmayınız. Zaman içerisinde yeniden deneme sağlayın düzelecektir. En fazla 5 hashtag kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

 29. Merhaba 1bucuk aydir gelen takip isteklerini onaylama sorunu yasiyorum ben istekler cok olduğu için hesabımı 5 dkligina acio sonra tekrar gizli yapiyodum sonra da instagram bi sinir koymus belirli sayida istekleri onaylayabiliyorum hesabini acik yap ve olan tüm istekler otomatik silinecektir diye bi bildirim.geliyor lutfen yardimci olun…

 30. Merhaba ben yaklaşık bir yıldır hesabımı dondurdum dün gece tekrar aktifleştirdim ama daha önce kullandığım numara üzerineydi o numarayı silip E-Posta adresi ekleyince güvenlik kodu istedi ben o numarayı kullanmıyorum lütfen yardımcı olun

 31. Merhaba benim instagram hesabım güvenceye alındı yeni şifre verildi ama ben e-mail hesabımın şifresini bilmiyorum hesabımı kurtarmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz

 32. Instagramda dm kutusunu 2 haftadır kullanamıyorum. Mesajları bildirim panelinde görüp cevaplayabiliyorum ama üzerine tıklayınca yükleniyor/yenileniyor simgesi çıkıyor. Elimden gelen herşeyi yaptım, silip tekrar yükledim, telefonu kapatıp açtım, önbelleği ve verileri sildim hala düzelmedi. Son çare olaraj sorun bildir yerine yazdım. 3 gün oldy hala cevap yok. Sizce yardım ederler mi? Yada ben nasıl düzeltitim bu sorunu? Canıma tak dedi 2 haftadır

 33. Merhaba ;
  Kalp butonunda bulunan takip ve sen sekmesinin yer aldığı kısımda takip sekmesi gözükmüyor sadece hareketler yazıyor , bu sorunu nasıl düzeltebilirim ? Sorun bildir sayfasından defalarca ulaşmaya çalıştım ama nafile…

 34. Merhaba ben hesabımı yanlışlıkla sildim ve defalarca Mail atmama rağmen geri dönüş yapmadılar nasıl bir yol izlemeliyim bir yetkili maili vs biliyor muyuz?

 35. Merhaba instagramda giriş yapabiliyorum fakat herhangi bir işlem yapamıyorum. Sorun bildirede giremiyorum. Sadece instagram programını kaldırıp tekrar yüklediğimde bir süre kullanabiliyorum fakat daha sonra aynı sorun devam etmeye başlıyor. Lütfen yardımcı olurmusunuz

 36. Merhaba instagram hesabım şikayet üzerine kapatıldı birini taklit ediyormuşum diye oysa kendi şahsi hesabım bize bildir kısmında her şeyi doldurdum hatta kimliğimin resmini atmama dair hala bir e posta ve ya hesabımla ilgili bir işlem olmadı yardımcı olur musunuz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz