Paylaş

instagram sorun bildir nerede çıkmıyor. İnstagram hesabında yaşanan bir sorunu iletebilmeniz için hangi adımların izlenmesi gerektiğine bakacağız.

Artık herkesin elinde akıllı telefon bulunmaktadır. Akıllı telefonlarımıza indirmiş olduğumuz sosyal medya hesapları bizleri telefon bağımlısı yapmış durumdadır. Hesaplarda oluşan en ufak sorunlar büyük can sıkıntılarına sebebiyet vermektedir. Her çıkan sosyal medya uygulamasının kendi içerisinde bir sorun bildirme alanı mevcuttur. Sorun bildirme alanı üzerinden de kullanıcılar yaşadıkları sorunlarını ilgili yetkililere bildirmektedir. İnstagram uygulamasında da bu durum aynen geçerliliğini korumaktadır. Bir görüşün ya da çalışmayan bir özelliğin ilgili yetkililere iletilebilmesi için sorun bildirisi takip edilmektedir. Ancak uygulama sürekli kendini yenilemeye gittiğinden dolayı bazı kullanıcılar da haliyle bu alanı bulmakta zorluk çekiyorlar. İnstagram yetkililerine çalışmayan bir özelliğin bildirilebilmesi için izlenmesi gereken tüm aşamaları tek tek konu aldığımız yazımız da sorun bildirisini bundan sonraki dönemler içerisinde kolaylıkla yapabileceksiniz.

instagram sorun bildir nerede çıkmıyor

İnstagram sorun bildirme nerede, instagrama nasıl sorun bildirebilirim, instagram sorun bildir gözükmüyor, instagram sorun bildir çıkmıyor, instagram sorun bildiri bulamıyorum, instagram bir şey çalışmıyorsa bunu nasıl bildirebilirim, instagrama sorun bildirisi nereden yapılıyor?, instagram sorun bildirisi kayboldu. Aslında uygulama içerisinde kaybolan bir yer bulunmamaktadır. Sadece kendi içerisinde yer değişikliğine gidilmesinden dolayı bulmakta biraz zorluk çekiyorsunuz o kadar. Zorluk yaşanması olmasın ve rahat bir şekilde gezintilerinizi yapabilesin diye bu durumunda araştırması içerisine girmiş bulunuyoruz.

instagram bir şey çalışmıyor

İnstagram hesabında gezinti yaptığınız sırada herkesin kullanımını sağladığı bir özelliği siz kullanamıyorsanız, ya da bir şey çalışmıyorsa bunu doğrudan instagram yetkililerine sorun bildirisi üzerinden iletiyorduk. Daha sonrasında gelen cevaba istinaden işlemlerimizi sağlayıp sorunların tamamını ortadan kaldırmasını yapıyoruz.

İnstagram uygulamasına giriş işlemi sağlayıp daha sonrasında profil alanına geliyoruz. Sonrasında sağ üst alanda var olan (…) üç çizgi üst üste olan butona tıkladıktan sonra karşımıza gelecek olan ekranda ”Ayarlar” yazısı alt satırda yer almaktadır. Genel olarak bu kısım atlanıyor. Altta var olan ”Ayarlar” sekmesine tıkladıktan sonra karşımıza gelen sayfayı aşağıya doğru indirmeniz durumundan ”Sorun bildir” ibaresini görebilirsiniz.

Buraya tıkladığınızda ”Bir şey çalışmıyor” diyerek sorunu detaylıca belirtmeniz de fayda bulunmaktadır. Şayet buna rağmen hala daha gözükmüyorsa bu durumda yapılması gereken işlem uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yüklemesini sağlamak olacaktır. Gerçekleştirilen işlemler sonrasında sorunumuz giderilmiş olacaktır. instagram sorun bildir nerede çıkmıyor ile ilgili sorunlarınızı bize yorum alanında belirtmeniz yeterlidir.

instagram sorun bildir nerede çıkmıyor, instagram bir şey çalışmıyor, instagram sorun bildir nerede, instagram sorun bildir çıkmıyor, instagram sorun bildir gözükmüyor, instagram sorun bildir yok instagram sorun bildir nerede çıkmıyor, instagram bir şey çalışmıyor, instagram sorun bildir nerede, instagram sorun bildir çıkmıyor, instagram sorun bildir gözükmüyor, instagram sorun bildir yok instagram sorun bildir nerede çıkmıyor, instagram bir şey çalışmıyor, instagram sorun bildir nerede, instagram sorun bildir çıkmıyor, instagram sorun bildir gözükmüyor, instagram sorun bildir yok instagram sorun bildir nerede çıkmıyor, instagram bir şey çalışmıyor, instagram sorun bildir nerede, instagram sorun bildir çıkmıyor, instagram sorun bildir gözükmüyor, instagram sorun bildir yok

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here