Paylaş

Instagram sonuçlar yüklenemedi tekrar dene. Keşfet alanına geldiğinizde bu uyarı bilgilendirmesini alıyorsanız çözüme ilişkin işlemleri kontrol edeceğiz.

Instagram hesaplarında çeşitli sorunlar baş gösterebilmektedir. Mesaj gönderememe, canlı yayın yapamama, kullanıcıların yüklenememesi ve buna benzer bir çok hatayla karşılaşabilirsiniz. Keşfet bölümünde de ara ara sıkıntılar meydana gelebiliyor.

Bu sorunların bazıları bizle alakalı olsa da bazıları ise sunucu kaynaklı olabiliyor. Hesap içerisinde yaşadığınız sorunun sunucu kaynaklı mı, yoksa sizle alakalı mı olup olmadığını öğrenmek için arkadaşlarınıza sorabilirsiniz.

Instagram sonuçlar yüklenemedi tekrar dene

Eğer aynı problemi arkadaşlarınızda yaşıyorsa sorun sunucu kaynaklıdır. Sunucu kaynaklı sorunlarda izleyeceğiniz yol; sadece beklemektir. Beklediğiniz sürece problem kendi kendine giderilecektir. Son zamanlarda keşfet kısmında sonuçlar yüklenemedi diye hatayla karşılaşan kullanıcıların olduğunu söyleyebiliriz. Sizlerin tarafımızda ilettiği bu sorunun ne ile alakalı olduğuna bakacağız.

Instagram sonuçlar yüklenemedi tekrar dene

Keşfet alanında sonuçlar yüklenemedi diyorsa ilk olarak internet bağlantınızın gözden geçirilmesi gerekiyor. Mobile bağlıysanız, wi-fi’ye bağlanarak deneme gerçekleştirelim. Wi-fi’ye bağlıysanız, mobile bağlanarak deneme sağlayabilirsiniz.

Instagram keşfet sonuçlar yüklenmiyor

Denemelerinizi yaptığınızda bağlantıyla alakalı sorun görünmüyorsa,

  • Instagram uygulamasını telefonunuzdan kaldırarak tekrar yükleme sağlamanız gerekiyor.
  • Uygulamayı kaldırıp yeniden yüklediğinizde sorun giderilmiş olması gereklidir.
  • En son sürümü bu kaldırma sonrasında cihaza yüklenecektir.
  • Sonuçlar kaldırıp yükleme sonrasında da yüklenmiyorsa, farklı bir cihazdan kendi hesabınıza girerek deneme gerçekleştirmelisiniz.
  • O telefonda da sorununuz devam ediyorsa, Instagram yetkililerine bu durumu bildirmeniz gerekiyor.
  • Sırasıyla; Ayarlar>Yardım>Sorun bildir kısmına giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Sorunun açıklama bölümüne;
  • ‘’Sayın Instagram yöneticileri, hesabımda keşfet alanına geldiğimde sonuçlar yüklenemedi uyarısı alıyorum. Keşfet bölümün açılabilmesi için gerekli incelemelerin tarafınızdan yapılarak, sorunumun giderilmesini istiyorum’’ yazıp gönderebilirsiniz.

Instagram sonuçlar gelmiyor

Yaptığınız bu bildirim sonrasında Instagram yetkilileri tarafından durum incelemesi yapılacaktır. İncelemeler bittiğinde ise kullanımların sorunsuz şekilde sağlayabilirsiniz. Artık keşfet alanına sonuçlar sorunsuz şekilde yüklenmesi gerekiyor.

Instagram sonuçlar yüklenemedi tekrar dene hatasını bahsettiğimiz şekilde giderebilirsiniz. Uygulama içerisinde karşılaştığınız farklı sorunları bizlere yorum kısmında ileterek giderebilirsiniz. Yazımıza konu olan hatanın giderilmesinin çok uzun sürmediğini de bilmenizi isteriz.

Paylaş
Önceki İçerikiPhone mesajları tut ne işe yarıyor?
Sonraki İçerikNetflix ses var ama siyah ekran gözüküyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here