instagram Son Gözükme Kapatamıyorum sebebi ne olabilir diye düşünüyorsanız artık düşünmenize gerek bulunmamaktadır. İnstagram hesabında son gözükme açılmıyor, kapatmanıza rağmen kapanmıyor ise yapılacak işlem ayarları aşağıda yer almaktadır.

Son getirdiği güncelleme ile birlikte kimi kullanıcısını üzen kimi kullanıcısını da ziyadesiyle mutlu eden instagram uygulamasında bundan sonraki dönem içerisinde ne kadar süre dilimi içerisinde durduğun başkaları tarafından aktif olarak gözükmektedir. İnstagram uygulamasında hangi saat aralığında çıkış sağladığınızı, o an çevrim içi olup olmadığınızın görünebilmesi artık tek bir tuş ile mümkündür. Ancak yapılan son kontrollerde kullanıcıların son gözükmeyi açmalarına rağmen bunun uygulama da faal olmadığını çalışmadığına dair sorunlarla karşılaştığınız gözlemledik. Haliyle bu sorununun temelinde yer alan nedeni sizler için araştırmış bulunmaktayız. İnstagram son gözükme ile ilgili kapatamama sorununun ortadan kalkabilmesi için yapılması gerekenleri aşağıda paylaşmış bulunmaktayız.

instagram Son Gözükme Kapatamıyorum

instagram son gözükme açılmıyor, instagram son görülme çalışmıyor, instagram son gözükme kapanmıyor, son gözükme kapanmıyor, son gözükme ayarını açılmasına rağmen faal olacak şekilde gelen özellikten yararlanmasını sağlayamıyorsanız bu durumda yapılacak ayar için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir.

İnstagram son gözükme açılmıyor

İnstagram hesabında artık kimin çevrim içi olup olmadığını görebilmeniz mümkündür. Bu özelliğinin nasıl kullanacağınızı daha öncesinde ki makalemizde paylaşmış bulunmaktaydık.

 • Ancak yapılan paylaşımımız sonrasında uygulama ile ilgili gelen özelliğin aktif ve faal olacak şekilde çalışmadığına ilişkin şikayetler gelince konunun ele alımını kapsamlı olarak gerçekleştirmiş bulunmaktayız.
 • İlk olarak instagram hesabınıza giriş gerçekleştiriyoruz.
 • Hesaba giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra profil ekranımıza geliyoruz.
 • Profiline geldiğimizde sağ üst tarafta yer alan yada profil düzenle alanında bulunan alana tıklayıp açılacak olan sayfada bulunan ”Hareket Durumunu Göster” yazısının açma kapama alanından özelliği açıp kapatabilirsiniz.

İnstagram son görülme çalışmıyor

Yukarıda ki işlemleri sağlayıp son gözükme ile ilgili açma kapama işlemlerini sağlayabilirsiniz. Fakat eğer size bu özellik gelmedi ise ya da özellik gelmesine rağmen kapatılıp açılmıyor ise bu durumda yapılacak işlemleri aşağıdaki şekilde sıralayabilirsiniz.

 • Öncelikle internet bağlantınızın var olup olmadığını kontrol edin.
 • Sonrasında uygulama ile ilgili olarak Play store ya da Apple store üzerinden güncelleme gelip gelmediğini kontrol edelim.
 • Bu kontroller sağlandıktan sonra uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım.
 • Uygulamayı kaldırıp yeniden yükledikten sonra telefonunuza kapatıp yeniden açın.
 • Ve daha sonrasında tekrar deneyin.
 • Eğer olmaz ise başka bir arkadaşınızın hesabında hesabınıza giriş sağlayıp o şekilde denemesini sağlayalım.
 • Olmaz ise ön belleği ve verileri temizlemesini sağlayalım. Tüm bu bağlamda işlem ayarları sonuç verecektir.

Yapılan kontroller neticesinde problem giderilecektir. Harici bir sorun ile karşılaşmanız halinde yorum alanında iletmeniz yeterlidir.

instagram Son Gözükme Kapatamıyorum, instagram son gözükme açılmıyor, instagram son görülme çalışmıyor, instagram son gözükme kapanmıyor, son gözükme kapanmıyor, son gözükme ayarı

instagram Son Gözükme Kapatamıyorum, instagram son gözükme açılmıyor, instagram son görülme çalışmıyor, instagram son gözükme kapanmıyor, son gözükme kapanmıyor, son gözükme ayarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz