Paylaş

instagram son görülme gözükmüyor cıkmıyor. İnstagram hesabına gelen çevrim içi ile ilgili bilgilerin görünmediğini gelmediğini iletenler için yazımızı hazırladık.

İnstagram’ın mesaj alanına getirmiş olduğu çevrim içi özelliği bazı kullanıcılarda çıkmamaktadır. Yani uygulama içerisinde bu durumu aktif hale getirilmesine rağmen karşı taraf çevrim içi hareketlerini görememektedir. Sevgiliniz ya da değer verdiğiniz biriyle mesajlaşırken bunun gözükmemesi o kişiyle aranızı bozmanıza sebep verebilir. Çünkü çevrim içi kapalıysa belki o arada instagram’da olabilirsiniz diye düşünülmektedir. Bundan dolayı bu sorunun ortadan kalkması gereklidir. Sizin sıkıntıya girmemeniz için son görülmenin neden dolayı gözükmediğini kaleme aldık. İnstagram hesabı içerisinde hareket durumunu göster denilmesine rağmen siz de bu alanın olmamasını kapsamlıca ele alacağız. Birlikte gerçekleştirilen ayarlar ve aşamalar sonrasında sorunumuz ortadan kalkmış olacaktır.

instagram son görülme gözükmüyor cıkmıyor

instagram çevrim içi gözükmüyor, instagram hareket durumu açık olmasına rağmen aktif gözükmüyorum, instagram aktif gözükmüyor, instagram aktif yazısı çıkmıyor, instagram aktif yazısı gelmiyor, instagram aktif olamıyorum, instagram son görülme çıkmıyor. İnstagram’da sohbet alanında çevrim içi olup olmadığınız artık gözükmektedir. Bunun gözükmemesine ilişkin nedenleri ise kontrollerini sağlamış bulunuyoruz.

instagram aktif çıkmıyor

İnstagram hesabınızda profil ekranına gelerek ayarlar kısmına girip ”Hareket durumu göster” alanını aktif hale getirdiğiniz andan itibaren hesapta olduğunu süre içerisinde takipçiler sizin o an faal olduğunuzu anlar. Gönderilen mesaj alanında da çevrim içi olup olmadığınız gözükecektir. Şayet siz bu alanı açtıktan sonra karşı taraf sizin çevrim içi alanı gözükmüyor ise sorununuz için yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir.

  • Eğer instagram hesabında bir özelliği fazla kullanırsanız geçici süreliliğine engel yersiniz.
  • 24 Saat beklemeniz gereklidir. 24 saatlik süre dilimi sonrasında uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım.
  • Yükleme işlemleri bittikten sonra telefonu kapatıp tekrar açalım.
  • Başka bir telefondan deneme sağlıyoruz.
  • Tüm işlem detaylarını ele aldıktan sonra sorun devam ederse bu durumda instagram’a sorun bildirisi yapmanız gereklidir.

Bu aşama da instagram son görülme gözükmüyor cıkmıyor sorunuyla alakalı varsa aklınıza takılan soru işaretlerini yorumdan bize iletebilirsiniz. İyi gezintiler dilerim.

instagram son görülme gözükmüyor cıkmıyor, instagram son görülme gözükmüyor, instagram aktif gözükmüyor, instagram aktif çıkmıyor, instagram son görülme yok, instagram son görülme çıkmıyor instagram son görülme gözükmüyor cıkmıyor, instagram son görülme gözükmüyor, instagram aktif gözükmüyor, instagram aktif çıkmıyor, instagram son görülme yok, instagram son görülme çıkmıyorinstagram son görülme gözükmüyor cıkmıyor, instagram son görülme gözükmüyor, instagram aktif gözükmüyor, instagram aktif çıkmıyor, instagram son görülme yok, instagram son görülme çıkmıyor

 

7 YORUMLAR

  1. Kndi hesabımda son görülmeyi göremiyorum ama başka bir hesaptan bakınca son görülme aktiflik hepsini görebiliyorum aynı cihazdan giriş yapıyorum iki hesabada kız arkadaşımla bu yüzden tartıstık kısıtlamaya yok kısıtlama olsa mesaj attıgımda cevp veremez kısıtlamaya kaldırması gerek kaldırıncada son görülme aktiflik gözükür

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here