Paylaş

instagram sohbette nedir ne demek. İnstagram’ın mesaj alanında gözüken ”Sohbette yazısı” ne anlama geldiğini sizlere sunumunu sağlayacağız.

İnstagram’ın mesajlaşma alanının kullanımı her geçen gün hızla artmaktadır. Artış sonrasında instagram yetkilileri de uygulamaya bir çok yenilik getirmiş durumdadır. Gelen yeniliklerden birisi de mesajlaşma içerisinde olduğumuz kişinin alt satırında ”Sohbette” yazısı yer almaktadır. Yazan bu yazının ne anlama geldiğini hangi durumlarda ortaya çıktığını merak edenler için yazımızı konu alacağız. Mesajlaşma içerisinde olduğumuz kişinin yanında var olan bu bilginin kendiniz içinde geçerli olup olmadığını karşı tarafa sormaktayız. Bende de ”Sohbette” yazısı gözüküyor mu?  sorusunu sorduğumuzda sohbetin içerisindeysek eğer karşı taraf evet demektedir. Bunun ne anlama geldiğini merak eden instagram kullanıcıları da arama içerisine girmektedir. Aramaların sonuçsuz kalmaması için yazımızı okumanız yeterli olacaktır.

instagram sohbette nedir ne demek

İnstagram mesaj da sohbette yazıyor, instagram sohbette ne anlama geliyor, instagram sohbette yazısı gelmiyor, instagram sohbette nedir?, instagram sohbette neden yazıyor, instagram sohbette yazıyor, instagram sohbette yazısı niye çıkar? Gibi soru ve talepleriniz üzerinde biz de bu durumun inine inmiş bulunuyoruz. Yapılan araştırmalar sonrasında instagram’ın DM alanında yani mesaj bölümünde çıkan bu yazının ne anlam ifade ettiğine birlikte bakacağız.

instagram sohbette yazıyor

Mesajlaşma içerisine girmiş olduğumuz birinin sohbette aktif olup olmadığını artık görebiliyoruz. Bunun üzerine bir çok yenilik gelmiştir. Ancak bir çok platform da bulunmayan uygulamalardan birisi instagram’ın mesaj alanına gelmiş durumdadır.

  1. İnstagram’da mesajlaşma içerisine girmiş olduğunuz birinin mesaj alanın da olup olmadığını ”Sohbette” yazısıyla anlayabilirsiniz.
  2. Eğer bir kişiye mesaj yazmak istediğiniz de o kişinin üzerine gelip tıkladığınızda ”Sohbette” yazıyorsa sizin ona yazdığınız andan itibaren gözükecektir.
  3. Bu yenilik bazen kıskançlık tiriplerine de sebep olmaktadır.
  4. Çünkü o kişi sohbette yazmadığından sohbetten çıkıyor anlamına geldiğinden dolayı hemen neden sohbetten çıkıyorsun diyebiliyorsunuz.
  5. Bu da aktif süresini daha da artırmak adına yapılan bir hamledir. Bazı kişiler ise bu durumun böyle olmasından mutluluk duyacaktır.

instagram sohbette nedir ne demek ? Sorularını sorunlar için yukarıda durumun detaylarını iletmiş bulunuyoruz.

instagram sohbette nedir ne demek, instagram sohbette, instagram sohbette nedir, instaram sohbette yazısı, instagram sohbette ne demek, instagram sohbette yazıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here