Paylaş

instagram siyah ekran gelmesin çıkmasın. İnstagram uygulamasında siyah ekran sorunuyla karşı karşıya kaldığınızda neler yapmanız gerektiğini anlatacağız.

İnstagram güvenilir bir uygulama olduğunu kanıtlamış bir sosyal medya uygulamasıdır. Zaten her geçen gün kitlesinin artırmasında ki temel nedenlerden birisi de budur. Onun haricinde instagram uygulamasının güzel yanlarından birisi de topluluk kurallarına çok önem vermesidir. Fakat son zamanların sıklıkla yaşanılan problemlerinden birisi olan siyah ekran problemi her kullanıcıyı strese sokmaktadır. Böyle bir stresin yaşanmaması adına gezintilerinizde karşılaştığınız siyah ekran probleminin önüne geçeceğiz. Önceki yazılarımızda beyaz ekran sorunu ve hikayelerde çıkan siyah ekran sorunlarından bahsetmiştik. Ancak gezinti sağladığımız sırada fotoğraf ve videolarda meydana gelen siyah ekranın önüne geçebilmek için kontrollerimizi gerçekleştireceğiz. İnstagram uygulamasında siyah ekran probleminin önüne geçebilmek için birçok yöntem bulunmaktadır. Bunların hepsini tek tek denedikten sonra muhtemelen siyah ekran probleminizde çözüme kavuşacaktır.

instagram siyah ekran gelmesin çıkmasın

İnstagram siyah ekran sorunu gitmiyor, instagram siyah ekran geliyor, instagram siyah ekran nasıl kalkar, instagram siyah ekranı gidermek istiyorum, instagram karanlık ekran hatası alıyorum, instagram siyah olmasın, instagram hesabının siyah olmaması için yapılması gerekenler nelerdir. Öncelikle beğeni, takipçi artırma ya da yorum fazlalaştırmak için üçüncü parti bir uygulamaya izin verildiyse bunu bilgisayardan instagrama girerek kaldırmanız da yarar bulunmaktadır.

instagram siyah ekran çözümü

İzin verilenler alanında öncesinde izin verilmiş bir uygulama görmeniz halinde onu bu alandan kaldırmanızı tavsiye ediyoruz. Kaldırdıktan sonra eğer hala daha sorun devam ederse bu durumda kullandığınız telefon ne olursa olsun güncelleme gelip gelmediğini kontrol etmeniz lazım.

instagram siyah ekran gelmesin çıkmasın, instagram siyah ekran çıkmasın, instagram siyah ekran hatası, instagram siyah ekran kaldırma, instagram siyah ekran çözümü, instagram siyah ekran
  • Güncellemelerin kontrollerini sağladığınız da da sorun devam ediyorsa uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim.
  • Anlık internet bağlantı sorunu yaşamış olabileceğiniz için wifiden bağlıysanız mobile, mobilden bağlıysanız wifiye bağlanmanız da yarar bulunmaktadır.
  • Kullanımını gerçekleştirdiğiniz telefondan saat ve tarih ayarları doğrumu bunu kontrol edebilirsiniz.
  • Eğer yükleme esnasında siyah ekran geliyorsa uygulama kaldırılıp yeniden yüklendikten sonra tekrar yükleme işlemlerini deneyelim.
  • Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda sorun devam ederse başka bir cihazdan deneme sağlayalım. Yine olmaz ise sorun bildir üzerinden sorunu iletmeniz gerekecektir.
TAVSİYE YAZI: instagram önerilenler gitmiyor kaybolmuyor

Siyah ekran ile karşılaştığınız instagram uygulamasındaki sorunu belirttiğimiz ayarlar üzerinden gidermiş oldunuz. Olurda sormak istediğiniz bir yer varsa bunu yorumda iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here