Paylaş

instagram silinen hesabın kullanıcı adını alma. Kapatılan instagram hesabının kullanıcı adını geri getirme işlemleri için izlenecek yollara bakacağız.

Video ve paylaşım platformu olan instagram uygulamasında her geçen gün kullanıcı kitlesi artsa da bir yandan da azaldığını belirtebiliriz. Çoğu kullanıcı bazen taklit hesap açma yoluna da geçmektedir. Açılan taklit hesaplardan ötürü de istenilen kullanıcı isimlerin dolduğunu belirtebiliriz. İnstagram uygulaması içerisinde merak edilen konulardan birisi de kullanıcı adıdır. Vereceğiniz kullanıcı adı sizin ilerleyen zamanlarda kişilerin daha kolay bulmasına imkan sağlamaktadır. Ama bu o kadar da kolay bir işlem olmamaktadır. İnstagram hesabı içerisinde istenilen bir ismin alınabilmesi için marka hesabınız olması gerekiyor. Marka hesabınız varsa işlemler oldukça basittir. Ama silinen bir kullanıcı bilgisini istiyorsanız da onun da kontrollerini yapmış bulunuyoruz. Hesapta daha öncesinde kullanılan bir kullanıcı adının devamında silinmesi durumunda kullanıcı adı boşa düşüyor mu düşmüyor mu bunun birlikte kontrollerini sağlayacağız. O şekilde inceleme yaparak kullanıcı adının kullanıma aktif olup olmadığını ya da nasıl geri alınacağını birlikte kontrol edelim.

instagram silinen hesabın kullanıcı adını alma

İnstagram kapatılan kullanıcı adını alma, kapatılan instagram kullanıcı adını geri getirme, instagram silinen hesabının ismini alma, instagram silinen hesabının kullanıcı adını alabilir miyim, silinen instagramın kullanıcı adı nasıl alınır, instagram kullanıcı adı sorunu yaşıyorum. Hesabı kullanırken ilerleyen dönemlerde kapatmaya karar verebilirsiniz. Ama sonrasında da pişman olup aynı hesabı tekrar açmak istersiniz. Bu durum da yeniden eski kullanıcı adıyla devam edip edemeyeceğinize bakalım.

Kapatılan instagram kullanıcı adını alma

İlk olarak instagram zaten bu konu da sizlere öncü etmektedir. İsmi girdiğiniz de şayet o isme dair bir bilgi gözükmüyorsa isim boşa düşmüş demektedir. İsminizi alabilirsiniz ama hata veriyorsa bu durumda dondurma ya da silme işlemleri bitmemiş olabilir. Yani bir şey askıda bekliyorsa o hesabı geri alamıyorsunuz.

instagram silinen hesabın kullanıcı adını alma, instagram kapatılan hesabın kullanıcı adını alma, instagram kullanıcı adını alma, instagram kullanıcı adı sorunu, kapatılan instagram kullanıcı adını alma, instagram kullanıcı adını geri getirme

Onun dışında instagram uygulamasında istediğiniz isme dair hesap açılmış ama hesap pasif gözüküyor herhangi bir paylaşım yapılmıyor. Ne olursa olsun instagram o hesabın kullanıcı adını sizlere vermeyecektir. Şikayet sonrasında kapatılmaya gidebilirsiniz. Kapatılan hesap boşa düşmesi tamamlanırsa o şekilde alabilirsiniz.

  • Bunun dışında bir hesap sizin işletmenizi, markanızı temsil eden bir isim almışsa o ismin şikayetini sağlayabilirsiniz.
  • Böyle durumlarda isim hakkının size ait olduğunu belirttiğiniz için de instagram kullanıcı bilgilerinin size ait olduğunu anlayacak ve sizlere bu bilgileri verecektir.
  • Bu aşama da aklınıza takılan bir soru işareti varsa bunu yorum kısmından sorabilirsiniz.

instagram silinen hesabın kullanıcı adını alma işlemleri için çözüm yollarının size sunumunu gerçekleştirdik. İsterseniz sizin için hazırlanan instagram ayarlar gözükmüyor çıkmıyor yazımıza bakabilirsiniz.

instagram silinen hesabın kullanıcı adını alma, instagram kapatılan hesabın kullanıcı adını alma, instagram kullanıcı adını alma, instagram kullanıcı adı sorunu, kapatılan instagram kullanıcı adını alma, instagram kullanıcı adını geri getirme

4 YORUMLAR

  1. Merhaba kardeşim yazını okudum öncelikle eline sağlık benim merak ettiğim kullanıcı adı boşa çıkınca alınır demişsin şimdi ben hesabımı kalıcı olarak sildim koşul ihlali nedeniyle silinmiştir yazıyor. Bu hesaptaki kullanıcı adını bir süre sonra yeni hesap açıp kullanabilir miyim doğru mu anladım eğer böyleyse ne kadar sürer bilgin varsa ve paylaşırsan çok sevinirim.

  2. İsmimi alan hesap 0 takipçi 0 gönderi 0 takip. Şikayet ettim kapanması için kapandı. Haala alınmıyor kullanıcı adı ? Yazın için teşekkürler dostum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here