instagram Sifremi Sıfırlayamıyorum Mail Gelmiyor çözüm için nasıl bir yol izleyeceğinizi hazırladığımız makalemizde sizlere sunacağız. İnstagram şifremi unuttum mail gelmiyor, şifreyi kırma ve parolanın hatırlanması adına yapılacak olan işlem ayarlarının sunumunu gerçekleştireceğiz.

Herkesin gözünde artık bir ün kazanmış olan instagram uygulaması kendini ispatladıktan sonra kullanıcıların gezintilerini gönül rahatlığı içerisinde yapabilmesi içinde aynı zamanda çeşitli önlemler ve güncellemeler getirmiştir. Fakat son zamanlarda şifre sıfırlamak isteyen kişilerde mail gelmeme problemi ile karşılaşılma durumları söz konusu olmasından dolayı kullanıcılar yaşanan bu aksaklığın temelinde yatan sorunun nasıl giderileceğini merak eder hale geldi. Öncelikle kıymetli makale okurlarımıza şunu belirtmeliyim ki eğer şifrenizi sıfırlayamıyorsanız ve bunu yapmak için tarafınıza mail gelmiyorsa çözümü artık oldukça basittir. Birlikte sağlayacağımız işlemler sonrasında sorun yaşanmadan şifrenizi sıfırlayıp mailinizi getireceğiz. Adımlarınız için aşağıdaki bilgileri incelemeniz yeterli olacaktır.

instagram Sifremi Sıfırlayamıyorum Mail Gelmiyor

instagram mail gelmiyor, instagram şifre sıfırlanmıyor, instagram şifre sıfırlama mesaji gelmiyor, instagram mail alamıyorum, şifre sıfırlama mail gelmiyor, instagram parola sıfırlama ayarlarınız için sizler mail adresinizi doğru girmenize rağmen size herhangi bir mail gönderimi sağlanmıyorsa bu durumda problemin temel sebebi siz değilsiniz.

İnstagram Mail Gelmiyor

İnstagram hesabına giriş işlemimiz için şifrenizi sıfırlamak istediğinizde mail adresinize herhangi bir mail gelmiyor ise bu durumda yapılacak olan ilk işlemlerden biri maili istemek olacaktır.

  • Bunun içinde cep telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan,
  • https://www.instagram.com/accounts/password/reset/?hl=tr alanına giriş işlemi sağlıyoruz.
  • Daha sonrasında bu alanda sizden ”E-posta yada Kullanıcı adınız” istenecektir. Buraya kullanıcı adı ya da e-postanızın girişini gerçekleştirip alt bölümde yer alan ”Şifreyi Yenile” alanına tıklıyoruz.

instagram Sifremi Sıfırlayamıyorum Mail Gelmiyor, instagram mail gelmiyor, instagram şifre sıfırlanmıyor, instagram şifre sıfırlama mesaji gelmiyor, instagram mail alamıyorum, şifre sıfırlama mail gelmiyor, instagram parola sıfırlama

İnstagram Şifre Sıfırlama Mesaji Gelmiyor

Eğer siz telefon üzerinden kayıt olduysanız bu durumda telefonunuza kod gelecektir. Maile kodu beklemeniz anlamsızdır. Dolayısıyla yaptığımız işlem ayarları sonrasında mail adresinize kod gönderildiğine ilişkin bir bilgi mesajı gelecektir.

  • Bu mesaj sizlere anında gelmeyebilir.
  • Dolayısıyla biraz zaman geçmesini beklemeniz en mantıklı karar olacaktır. Yaptığınız işlem ve geçen zaman sonrasında hala daha mail mesajı gelmedi ise bu durumda yapılacak işlemlerimiz instagram yetkilileriyle iletişime geçmek olacaktır.
İnstagram Parola Sıfırlama

Hesabınızın şifrelemesini sıfırlama istediğinizden sonra mail gelmedikten sonra,

Öncelikle var olan mail adresinizi açıyoruz.

  • Mailimizi açtıktan sonra yeni mesaj gönder alanına giriyorsunuz.
  • Yapılan işlem ayarları sonrasında alıcı kısmına ”help@instagram.com”adresine mail gönderimi sağlayacağız.
  • Mail içeriğine şu şekilde yazıp gönderimini sağlayabilirsiniz. ”Sayın İnstagram Yetkilileri, xxx adlı mail adresime kayıtlı olarak instagram hesabıma şifre sıfırlama için mail gelmiyor konunun tarafınızdan incelemesinin yapılarak geri dönüş sağlanmasını arz ederim.”
  • Bu yazıyı ingilizce diline çevirip o şekilde işlem sağlayalım.
  • Yazdıktan sonra gönderimini gerçekleştiriyoruz. Yapılan ayarlar sonrasında problem incelenecek ve instagram yetkilileri tarafından sizlere gönderim sağlanacaktır.

instagram Sifremi Sıfırlayamıyorum Mail Gelmiyor sorunu için böylelikle instagram yaptığını incelemeler sonrasında sizlere geri dönüş yapacaktır. Eğer hesapta farklı sorun yaşar iseniz bunu yorum bölümünde iletmeniz yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz