Paylaş

instagram şifrem kendi kendine değişti. İnstagrama girişiniz sırasında güvenliğiniz için şifrenizi değiştirdik diye uyarı gelmesi halinde yapacaklarınızı konu aldık.

İnstagram uygulamasında girişler sırasında çeşitli sorunlarla karşılaşılabilmektedir. Hataların geliş nedenleri farklı farklı olduğundan ayrı karşılaşılan hatalarda anlık panik yaşanabilmektedir. İnstagram hesabına giriş yapmak isteyen kullanıcılar karşılarında şifrenizi güven amaçlı değiştirdik uyarısını almaktadır. Alınan uyarının altında yatan nedenlerin tamamını kontrol edeceğiz. Şifre size sorulmadan neden değişiyor tek tek kontrolleri gerçekleştireceğiz. İlk olarak bilmenizi istediğimiz işlem üçüncü parti yazılımlarına izin vermemeniz olacaktır. Yani beğeni sayısının artması, video görüntü sayısının artması, takip arttırıcı uygulamaların kullanılması gibi üçüncü parti uygulamalarını kullanmamanız gerekiyor. Bu tür kullanımlar hesaplara girişler sırasında sorun yaşatacaktır. Nitekim şifrede olmasa bile gelen yeniliklerde dahi kendini belli edecektir. Mail adresinize şifre değiştirmeyle ilgili bir bilginin gelmemesi halinde nelerin dikkate alınması gerektiğine bakacağız.

instagram şifrem kendi kendine değişti

İnstagram şifre değiştiriliyor, instagram şifrem kendiliğinden değişmiş, instagram güven amaçlı şifre nasıl değişir, instagram bana sormadan şifre değiştirmiş, instagram şifre neden değişiyor, instagram şifrem değişmesin. Şeklinde girmiş olduğunuz araştırmaların netice bulması için gerekli olan tüm kontrolleri gözden geçirmiş bulunuyoruz. İzleyeceğimiz yollarla beraber artık sorunsuz şekilde hesabınıza giriş sağlayabilirsiniz.

instagram şifrem neden değişiyor

Şifrenizin güven amaçlı değiştirildiğine dair gelen uyarı bilgilendirmesi üzerine ilk olarak bilgisayardan instagram hesabınıza girmeniz gerekiyor. Bilgisayardan instagram hesabına giriş yapıldıktan sonra izin verilenler alanına giriyoruz.

instagram şifrem kendi kendine değişti, instagram şifrem değişmiş, instagram şifren güven amaçlı değişti, instagram şifrem kendiliğinden değişti, instagram şifrem değişmesin, instagram şifrem değişiyor

Lakin bilgisayardan da giriş yapmaya izin vermiyorsa eğer giriş bilgilerinizi doğruluğunu kontrol etmeniz gerekiyor. E-posta ya da girdiğiniz kullanıcı adını tekrar gözden geçirmeniz gereklidir. Gerekli olan bilgileri gözden geçirdikten sonra şifremi unuttum tıklayarak gelen ekrandaki belirlenen yolları takip etmeniz gerekiyor.

İlgili yolları takip etmeniz şifreyi değiştirdikten sonra hemen bilgisayardan hesabınızı açıp ayarlar alanından izin verilenlere giriyoruz. İzin verilen ne kadar uygulama varsa bunları kaldırmanız da yarar bulunmaktadır.

TAVSİYE YAZI: instagram kullanıcılar yüklenemedi diyor

Ve bundan sonraki süreç içerisinde de uygulama içerisinde üçüncü parti yazılımlarına izin vermemeye dikkat etmeniz gereklidir. Şifremi unuttum adımları üzerinden gerçekleştirilen yollarda sizlere yapmanız gerekenleri ayrıntılı şekilde yönlendirmektedir. Mailinize erişimi kaybettiyseniz eğer maildeki şifremi unuttum adımlarını takip etmeniz gerekiyor. Bu aşamada sormak istediğiniz ya da merak ettiğiniz bir yer olursa bizlere bunu yorumdan iletebilirsiniz.

instagram şifrem kendi kendine değişti, instagram şifrem değişmiş, instagram şifren güven amaçlı değişti, instagram şifrem kendiliğinden değişti, instagram şifrem değişmesin, instagram şifrem değişiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here