instagram sifrem eski telefonuma gidiyor bundan dolayı hesabıma giriş olmuyor, hesabı aktif hale getiremiyorum diye yüz asmanıza gerek bulunmamaktadır.

İnsragram hesabında güvenlik adına yapmış olduğumuz bir çok işlem yer almaktadır. Örneğin hesaba giriş işlemi sonrasında telefonumuza şifre gelmesi. Böyle bir durumda o şifre siz tarafından girilmediği süre içerisinde diğer kullanıcılar tarafından kesinlikle giriş olmayacaktır. Fakat bu durum ilerleyen dönemler de bizim dahi hesaba girmememize engel teşkil edebiliyor. Nasıl olduğunu merak edenler içinse de şunu belirtmemiz de fayda bulunmaktadır. Günlük yaşantımız da bazen hiç düşünmeden hatlarımızı kırabilir, ya da bu hatların numara değişikliğine gidebiliriz. Bu tarz durumda yeni hattınızı takıp kullanırken bir anda instagram’ı açmak gelirse içinizden durumu o zaman anlayacaksınız. Yani siz hesaba girmek istediğinizde kod eski telefona gittiğinden ötürü bunun önüne geçilebilmesi adına da yapılacak ayarları size sunumunu sağlayacağız. Böylelikle numara değişikliği sonrasında da hesabınıza erişi gerçekleştirmesi sağlayabilirsiniz.

instagram sifrem eski telefonuma gidiyor

instagram sifrem eski telefonuma gidiyor, şifre eski telefona gidiyor, şifrem gelmiyor, instagram şifrem gelmiyor, instagram şifre farklı numara gidiyor, instagram hesabıma giriş olmıyor, instagram aktif edemiyorum hesabıma bir daha girebilecek miyim? Nasıl bir yol izlenimine gitmem gerekiyor bu ve benzeri tüm soru işaretlerini ortadan kaldıracağız. Hesabınız üzerinde bundan sonraki süreç içerisinde giriş işlemlerini sorunsuz sağlayabilirsiniz.

instagram şifre farklı numaraya gidiyor

Değişen numara sonrasında hesaba giriş yapamıyorsanız hangi yolların izleneceğini adım adım sunacağız.

instagram sifrem eski telefonuma gidiyor, şifre eski telefona gidiyor, şifrem gelmiyor, instagram şifrem gelmiyor, instagram şifre farklı numara gidiyor, instagram hesabıma giriş olmıyor, instagram aktif edemiyorum

  • https://help.instagram.com/contact/1652567838289083 sonrasında burada yer alan yazıyı oraya eklemeniz gereklidir. Ya da bunlarla uğraşmayı doğrudan linkin üzerine tıklayabilirsiniz.
  • Bu hesap işletmeyi mi barındırıyor. – Hayır
  • Dedikten sonra sizin nüfus cüzdanınızda yer alan isim soy isim bilgilerinizi.
  • mail adresinizi.
  • Son olarak da hangi ülkede bulunduğunuza dair bilgilerin girişini gerçekleştirmeniz halinde ”Gönder” seçeneğine tıklıyorsunuz. Bu işlemi sonrasında işlemler tamamlanmış olmayacaktır.

İnstagram aktif edemiyorum

Siz belirtilen ayarları sağladıktan sonra instagram yetkilileri vermiş olduğunuz mail adresine bir kod gönderimin de bulunacaktır.

  • Gelen koddaki bilgileri bir A4 kağıdına yazdıktan sonra yüzünüz görünecek şekilde bir öz çekim yapıyorsunuz.
  • Beraberinde bu öz çekimi sağladığınız işlem ardından instagram’a geri mail örneğini aşağıdaki gibi yapabilirsiniz.

Sayın İnstagram yetkilileri, hesabıma giriş gerçekleştirmiş olduğum cep telefonumu kaybettiğimden dolayı hesaba erişim işlemi sağlayamıyorum sizlerden ricam hesabın kurtarılabilmesi için bana tek kullanımlık kod gönderimi sağlamanız halinde telefon numaramı güncellemem olacaktır. İvedil olarak yardımlarınız beklenmektedir.

İşlemler sonrasında instagram gerekli incelemeleri sağlayıp size geri dönüş sağlayacaktır. İnstagram 1-5 gün arasında size gelecek olan tek kullanımlık şifre olacaktır. Bu şifreyi giriş sağlamanız halinde şifrenizin değişikliği yapabileceksiniz.

Şifreyle birlikte hesabımıza giriş sağladıktan sonra hemen ”Telefon numaranızı” ayarlar alanına giriş sağlayarak kendi numaranız olarak güncellemesini sağlayabilirsiniz. Adımlarınız bu yönde ilerlenmesi halinde sorun yaşamayacaksınız. İyi gezintiler dilerim.

 

instagram sifrem eski telefonuma gidiyor, şifre eski telefona gidiyor, şifrem gelmiyor, instagram şifrem gelmiyor, instagram şifre farklı numara gidiyor, instagram hesabıma giriş olmıyor, instagram aktif edemiyorum instagram sifrem eski telefonuma gidiyor, şifre eski telefona gidiyor, şifrem gelmiyor, instagram şifrem gelmiyor, instagram şifre farklı numara gidiyor, instagram hesabıma giriş olmıyor, instagram aktif edemiyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz