Paylaş

instagram shadow ban uyarısı gitmiyor. İnstagram uygulamasında karşılaştığımız bu uyarının nasıl kalktığını ve bunun için neler yapılması gerektiğini konu aldık.

Dünya genelinde en çok giriş yapılan sosyal medya ağlarından birisi olan instagram hesaplarında çeşitli şekillerde hatalar ile karşılaşmak mümkündür. Bunlardan bir tanesi de shadow ban diyebiliriz. Shadow ban Türkçe karşılığına baktığımız da ise Gölge Yasağı anlamına gelmektedir. Kullanıcısının her geçen gün artmış olduğun instagram uygulamasında topluluk kuralları oldukça hassas ilerlemektedir. Zaten bundan ötürü de sürekli olacak şekilde kullanıcı kitlesi her geçen gün artış göstermektedir. İnstagram kullanımı gerçekleştiren bir çok kullanıcı bazı özelliklerin ya kendisinde olmadığını ya da kullanmadığını dile getirmektedir. Bu durumların yaşanmasında ki en büyük etkenlerden birisi de bir özelliğin olabildiğince fazla kullanılmasından kaynaklıdır. İnstagram uygulaması da tüm özelliklerin 24 saat dilimi içerisinde kullanılma limiti bulunmaktadır. Bu limit sınırına yaklaştığınız an itibariyle o özelliğe kısıtlama gelmektedir. İnstagram shadow ban uyarısının nasıl gideceğine ilişkin bilgilermelerin detayını yazı içerisinde bulabilirsiniz.

instagram shadow ban uyarısı gitmiyor

İnstagram shadow ban ne anlama geliyor, instagram gölge yasağı, instagram gölge yasağı nasıl gider, instagram shadow ban kalkmıyor, instagram ban yasağı nasıl kalkar, instagram özellik aktif değil, instagram shadow ban ne oluyor. Gibi bilgilerin merak edilmesinde ki neden bazı alanlarda kısıtlamanın gelmesinden kaynaklanmaktadır. Bunlar için alınacak önemler neler ve instagram shadow ban hangi işlemlerden sonra kalkar tüm detaylar yazı içerisinde bulunmaktadır.

instagram shadow ban kalkmıyor

İnstagram uygulamasında gezinti yaptığınız sırada ya da bahsettiğimiz gibi özelliğin fazla kullanılmasından ötürü engel yeme sonrasında yapılacak olan işlemler itiraz ederek ilerleme sağlamaktadır. Bunun için web sitemizde bir çok form bulabilmeniz mümkündür. Bunların dışında uygulama içerisinde yer almakta olan Sorun bildir üzerinden de itirazınızı sağlayabilirsiniz.

instagram shadow ban uyarısı gitmiyor, instagram shadow ban, instagram shadow ban geliyor, instagram shadow ban gitmiyor, instagram shadow ban kalkmıyor, shadow ban

Tabi siz itiraz ettikten sonra durum hemen düzelmeyecektir. Konu instagram yetkilileri tarafından incelemeye alınacak ve haklı bulunmanız durumunda işlemler gerçekleştirilecektir. Buna bağlı olacak şekilde de gelen yanıta göre işlem sağlayabilmeniz mümkündür.

Onun dışında instagram uygulamasının kendi içerisinde belirlediği limitler bulunmaktadır. Bu limitlerin dışına çıkılmaması gereklidir. Benzer bir örnek olarak hazırladığımız Facebook gruba birden fazla sayfa bağlayamıyorum yazımızı inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here