Paylaş

instagram sesli mesaj nerede göremiyorum. İnstagram dm alanına beklenen özellik gelmiş durumdadır. Bu özelliği bulamayanlar için detaylar haberimizde.

Mart ayında hazırlamış olduğumuz yazımız da instagram dm alanına sesli mesaj özelliğinin geleceğini belirtmiştik. Ve beklediğimiz özellik artık dm alanında kullanıcıların hesaplarında ki yerini almış durumdadır. İnstagram uygulamasının sürekli kendini geliştiren ve yenilikler hakim olan bir uygulama olduğunu her yazımız da sizlerle paylaşıyorduk. Dm alanına görüntülü konuşma sonrasında sesli mesaj gönderebileceğiniz yer eklenmiştir. İşlerimizin yoğun olduğu anlarda karşı tarafa yazmak yorucu olmasından ötürü çoğu anlarda mesajı sonraya bırakıyorduk. Yalnız sesli mesajın gelişiyle birlikte artık çok acil durumlarda ”İşim var” diyerek sesli mesaj gönderip bilgi verebilirsiniz. Özelliğin uygulama alanında nerede olduğunu ve görünmeyen hesaplarda neden görünmediğine ilişkin bilgileri kapsamlıca sizlere sunacağız.

instagram sesli mesaj nerede göremiyorum

İnstagram sesli mesaj nerede, instagram ses kaydı alanını bulamıyorum, instagram ses kaydı yeri bende yok, instagram ses kaydı bölümü benim telefonumda çıkmıyor, instagram sesli mesaj yeri nerede, instagram sesli mesaj kısmını göremiyorum, instagram sesli mesaj yok. İnstagram hesaplarına yeni gelen sesli mesaj özelliğinin hangi alanda olduğunu paylaşacağız. Ve bu alanda olmayan kullanıcılar için de yapmaları gereken işlemlerden bahsedeceğiz.

instagram ses kaydı bulamıyorum

İnstagram uygulamasında mesaj alanına beklenilen özellik geldi. Özelliğin nerede olduğunu birlikte kontrol edeceğiz. İnstagram hesabının içerisine giriş yaptıktan sonra mesaj alanının içerisine geliyoruz.

instagram sesli mesaj nerede göremiyorum, instagram sesli mesaj, instagram sesli mesaj nerede, instagram ses kaydı nerede, instagram sesli mesaj gözükmüyor, instagram ses kaydı bulamıyorum

Bu alana geldiğiniz de mesaj yaz alanının sağ tarafında mikrofon şeklinde ikon göreceksiniz. Buraya uzunca basmanız halinde konuşabilirsiniz. Sonrasında bıraktığınız sesli mesajınız karşı tarafa gidecektir. Bazı hesaplarda bu kısmın olmadığı belirtilmektedir.

  • Sesli mesaj yerine geldiğiniz de bu alanda böyle bir işaret yoksa özellik henüz daha sizin hesabınıza gelmemiş olabilir.
  • Play store ya da Apple store alanına girerek uygulamanın güncellemesini sağlamanız gereklidir.
  • Haricinde uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyelim.
  • Sorun giderilmezse özelliğin hesabınıza gelmediğini instagram yetkililerine ”Sorun bildir”üzerinden iletebilirsiniz.
  • Tüm bu işlemleri sağladıktan sonra instagram sesli mesaj nerede göremiyorum sorunu giderilecektir. Olur da aklınıza takılan bir yer olursa bize yorumdan belirtebilirsiniz.

Sizin için hazırlamış olduğumuz Tik tok bildirim gelmiyor alamıyorum yazımızı da inceleyebilirsiniz. İyi gezintiler dilerim.

instagram sesli mesaj nerede göremiyorum, instagram sesli mesaj, instagram sesli mesaj nerede, instagram ses kaydı nerede, instagram sesli mesaj gözükmüyor, instagram ses kaydı bulamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here