Paylaş

instagram senkronizasyon kaldırma kapatma. İnstagram rehber senkronizasyonu kapanmıyor ise bunun için hangi aşamaları izlemeliyiz yazımızda yer almaktadır.

Rehber senkronizasyonu yapmış olduğunu kişiler rehberiniz de yer almaktadır. Senkronize yapılan hesaplar da rehberde ayrıca bir numara çıkmaktadır. Bundan dolayı da rehberi kontrol ettiğiniz de bir çok numara bulunmaktadır. İnstagram kullanıcıları ise hesaplarına senkronize edilmiş rehberin kaldırılmasını istediği için incelemeleri kapsamlı bir şekilde gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Uygulamada senkronizasyon işlem aşamalarının nasıl ilerleteceğine ilişkin işlemleri ise birlikte kontrol ediyor olacağız. İnstagram uygulaması ile ilgili benze tüm yazılarımızı web sitemizde bulabilmeniz mümkündür. Ancak karşı karşıya kalınan bu durumun ortadan kalkması ve sorunsuz bir şekilde kapatma işlemleri için belirtilen işlemleri izlemeniz yeterli olacaktır. Konuyu gerek yazıya dökerek gerekse de görsel bir şekilde anlatıma gittik ki aklınıza takılan bir nokta olmasın. Zaten harici bir hata alınması durumunda da onun da çözümünü yazı içerisinde sizlere belirteceğiz.

instagram senkronizasyon kaldırma kapatma

İnstagram senkronizasyon nasıl kapatılır?, instagram senkronizasyon kapanmıyor, instagram rehber senkronizasyonu kapatmak istiyorum, instagram kişi senkronizasyonu kapatmak istiyorum. İnstagram’ın ayarlar alanında var olan Rehber senkronizasyon ayarlarının kapatılmasına ilişkin işlemlerin yapmak için nelerin gerekli olduğu beraber bakacağız.

instagram senkronizasyon kalkmıyor

Telefon rehber alanında gelen senkronizasyon bilgilerinin artık gözükmemesi adına instagram hesabımıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Hesabımıza giriş yaptıktan sonra sağ üst alanda var olan üç çizgili bölüme tıklıyoruz.

instagram senkronizasyon kaldırma kapatma, instagram senkronizasyon kalkmıyor, instagram senkronizasyon kapanmıyor, instagram kişi senkronizasyonu kapanmıyor, instagram rehber senkronizasyonu kaldırma, instagram senkronizasyon kalkmıyor, instagram senkronizasyon kapanmıyor, instagram kişi instagram senkronizasyonu kapanmıyor, instagram rehber senkronizasyonu kaldırma, senkronizasyon kalkmıyor

Karşımıza gelecek olan ekranın altında ”Ayarlar” adı altında bir bilgilendirme sayfası göreceksiniz. Ayarlar alanına giriş yaptığınız da gelen seçenekler içerisine giriş yapıyoruz. Buradan da rehber senkronizasyon alanına erişim gerçekleştiriyoruz. Buraya girdiğiniz de rehberi bağla seçeneğinin yanındaki tikin aktif olduğunu göreceksiniz. Bu alanın kapatılmasını gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.

Şayet yapılan işlem aşamaları sonrasında sorun hala devam ederse telefonu kapatıp açarak deneme sağlamanız gerekecektir. Olmaz ise uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yüklemesini deneyelim. Tüm işlemler sonrasında son olarak sorun bildir üzerinden işlem sağlayabilirsiniz.

instagram senkronizasyon kaldırma kapatma aklınıza takılan bir nokta olursa yorum alanından bizlere durumu iletebilirsiniz. İyi gezintiler.

instagram senkronizasyon kaldırma kapatma, instagram senkronizasyon kalkmıyor, instagram senkronizasyon kapanmıyor, instagram kişi senkronizasyonu kapanmıyor, instagram rehber senkronizasyonu kaldırma, instagram senkronizasyon kalkmıyor, instagram senkronizasyon kapanmıyor, instagram kişi instagram senkronizasyonu kapanmıyor, instagram rehber senkronizasyonu kaldırma, senkronizasyon kalkmıyor

instagram senkronizasyon kaldırma kapatma, instagram senkronizasyon kalkmıyor, instagram senkronizasyon kapanmıyor, instagram kişi senkronizasyonu kapanmıyor, instagram rehber senkronizasyonu kaldırma, instagram senkronizasyon kalkmıyor, instagram senkronizasyon kapanmıyor, instagram kişi instagram senkronizasyonu kapanmıyor, instagram rehber senkronizasyonu kaldırma, senkronizasyon kalkmıyorinstagram senkronizasyon kaldırma kapatma, instagram senkronizasyon kalkmıyor, instagram senkronizasyon kapanmıyor, instagram kişi senkronizasyonu kapanmıyor, instagram rehber senkronizasyonu kaldırma, instagram senkronizasyon kalkmıyor, instagram senkronizasyon kapanmıyor, instagram kişi instagram senkronizasyonu kapanmıyor, instagram rehber senkronizasyonu kaldırma, senkronizasyon kalkmıyor

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here