Paylaş

instagram sayfam sürekli sikayet yiyor. Hesabınız şikayetten dolayı kapatılıyorsa nelerin gerekli olduğuna birlikte göz atacağız.

İnstagram hesaplarında yapmış olduğunuz paylaşımlar beğeni gördüğü zaman eminim oldukça hoşunuza gidiyordur. Özellikle instagram hesabının herkese açık olan kullanıcılar da ise bu beğenilerin sayısı 2 katına çıkmaktadır. Yaptığınız paylaşımlar hoşa giderse beğeni alır ancak siyaset ya da farklı bir paylaşım herkesime aynı doğrultuda hitap etmeyebilir. Bu durumda da çok sayı da şikayet almanız muhtemeldir. Ciddi sayıda şikayet alan sayfalar da da instagram belli bir dönem geçtikten sonra hesabın kapatılmasını sağlamaktadır. Tabi asılsız yapılan şikayetlerde bulunmaktadır. Gelen bu şikayetler sonrasında hesabınız ”Topluluk kuralları ve kural ihlali” nedenleriyle kapatılmaktadır. Böyle bir durum karşısında itiraz hakkınız elbetteki bulunmaktadır. İtirazın instagram yetkilileri tarafından olumlu değerlendirilmesi sonucun da hesabınız tekrar açılacak ve bu kez daha sağlam bir açılma olacaktır. Kapatmaya çalışan kişiler şikayetlerinin asılsız olduğunu anlayacaklardır. Hesabın şikayet üzerine kapatılması sonrasında itiraz etme işlemlerin nasıl yapılacağını ise haberimizde değineceğiz.

instagram sayfam sürekli sikayet yiyor

instagram hesabım şikayet alıyor, instagram hesabım şikayet yiyor, hesabım şikayet sonrasında kapatıldı, instagram hesabın neden kapatıldı, instagram hesabım kapatılıyor, instagram sayfam şikayet üzerine kapatıldı, instagram sayfa şikayet aldığından dolayı kapatılıyor. İnstagram uygulamasında paylaşım sağlanan bir resim ya da videodan ötürü olabildiğince şikayet aldıysanız. Ya da buna benzer bir nedenle şikayet edildiyseniz durumun incelemesini sizler için gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

instagram kapanan hesaba itiraz etme

İnstagram hesabım sürekli şikayet alması üzerine kapatıldı. Bu işlemin asılsız şikayetlerden ötürü kaynaklandığının biliyorsanız ve buna itiraz etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Hesabınızın yanlışlıkla kapatıldığını ya da lüzumsuz şikayetler üzerine bir anda kapatıldığına ilişkin tekrardan açılımını istiyorsanız aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

  1. instagram kapanan hesaba itiraz etme alanına tıklamanız halinde karşınıza bir sayfa gelecektir.
  2. Gelen sayfa içerisindeki formu kendinize bağlı olarak doldurmanız halinde ”Gönder” demeniz halinde instagram yetkilileri tarafından durum inceleme altına alınacaktır.
  3. İnstagram’ın yoğunluğuna bağlı olacak şekilde size geri dönüş yapılacaktır.
  4. Eğer kural ihlal etmediyseniz korkmanızı gerektirecek bir durum yok hesabınız açılacaktır.

instagram sayfam sürekli sikayet yiyor sorunu için gerekli işlemler netice vermez ise aldığınız hataları yorumda bizimle paylaşabilirsiniz.

instagram sayfam sürekli sikayet yiyor, hesabım şikayet alıyor, hesabım şikayet yiyor, instagram şikayet üzerine kapanıyor, instagram hesabım şikayet alıyor, instagram kapanan hesaba itiraz etme

instagram sayfam sürekli sikayet yiyor, hesabım şikayet alıyor, hesabım şikayet yiyor, instagram şikayet üzerine kapanıyor, instagram hesabım şikayet alıyor, instagram kapanan hesaba itiraz etme instagram sayfam sürekli sikayet yiyor, hesabım şikayet alıyor, hesabım şikayet yiyor, instagram şikayet üzerine kapanıyor, instagram hesabım şikayet alıyor, instagram kapanan hesaba itiraz etme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here