Paylaş

instagram samsung s7 edge gif paylaşmıyor. İnstagram gif paylaşıyor da kalıyor ilerleme yapmıyor. Yükleme yapamıyorsanız konunun detay bilgilendirmeleri haberimizde.

Samsung s7 edge telefonlarında son dönemlerde instagram hesabında yaşanan sorun oldukça can sıkıcı bir hal almış durumdadır. Bu telefon kullanıcıları giflerin kendi telefonlarına geldiğini ancak paylaşım aşaması sırasında sorunlarla karşılaştığını dile getiriyorlar. Biz de gif paylaşımı sırasında askıda kalan işlemlerin kontrol aşamalarını sağlamış bulunuyoruz. Gif özelliği ilk olarak twitter üzerinde hareketli fotoğraf olarak kullanıma sunuldu. Sonrasında bir çok alan da kendi yerini aldır. İnstagram uygulamasında ise hikaye özelliği tüm kullanıcıları tarafından sevilmiş durumdadır. Bundan ötürü her getirilen yenilik hikaye alanına da getirilmektedir. Hikayesinde gif paylaşımı yapan milyonlarca kullanıcı bulunmaktadır. Fakat samsung s7 edge kullanıcıları tüm paylaşımları normal olarak yapmasına rağmen paylaşıyorda kaldığını iletmektedirler. Bu paylaşımların askıda kalması sonrasında nelerin yapılması gerektiğine ise birlikte göz atacağız.

instagram samsung s7 edge gif paylaşmıyor

S7 edge telefonumda gif paylaşamıyorum, instagram gif paylaşımı askıda kalıyor, instagram gif yüklenmiyor, instagram gif paylaşmıyor, instagram gif paylaşımı neden bekliyor, samsung s7 edge instagram hesabımda gif paylaşıyor da kalıyor. Gif paylaşımı her geçen gün artış göstermesinden ötürü biz de bu alanda yaşanan gif sorununun hangi adımlar sonrasında çözüme kavuşacağına ilişkin kontrollerimizi sağladık. Beraber gerçekleştirilen işlem aşamaları sonrasında sorun giderilmez ise cihaza gelecek olan güncellenmenin beklenmesi gereklidir.

instagram gif paylaşıyor da kalıyor

Aldığınız telefonun markası Samsung s7 edge ise ve bu telefonda instagram hesabında gif paylaşımı yapmak istiyor ama paylaşıyor da kalıyorsa çözüm yazımızın içerisindedir. İnstaram uygulaması içerisinde karşılaşılan bu sorunun giderilebilmesi için yapmanız gereken aşamaları tek tek sizlere sunumunu gerçekelştireceğiz.

  1. Birinci yöntem olarak internet ağının kontrollerinin sağlanması gereklidir.
  2. Yani siz düşük hızda bağlantı yapıyor ve bir paylaşım yapmak isterseniz bu askıda kalacaktır.
  3. Bunun için ilk olarak mobilden bağlanıyorsanız wi-fiden, wi-fiden bağlanıyorsanız mobil erişimden bağlantı yaparak deneme sağlayalım.
  4. Yaptığınız deneme sonrasında sorun giderilmez ise uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirdikten sonra telefonu kapatıp açarak giriş yapıyoruz.
  5. Güncelleme ile alakalı sorun yaşıyor olabileceğinizi de aklınızdan çıkarmamanız gereklidir. Play store uygulamasına girerek uygulamanın güncellenmesini sağlayalım.
  6. Bunlar işe yaramaz ise ”Ayarlar>Uygulamalar>İnstagram>Verileri ve ön belleği temizle” demeniz durumunda sorun giderilmiş olacaktır.
  7. Sorun hala devam ediyorsa aynı telefon üzerinden başka bir hesaba giriş yapalım. Ve deneme gerçekleştirelim.
  8. Yaptığınız deneme sonrasında da yine gif paylaşmıyorsa bu telefon kaynaklı yeni bir güncellemenin gelmesini beklemelisiniz.
  9. Bunun dışında ise eğer ikinci hesaptan gif paylaşıyor ise gif paylaşmayan hesabınız üzerinden instagram sorun bildir üzerinden sorun bildirisi yapmalısınız.

instagram samsung s7 edge gif paylaşmıyor sorununa ilişkin gerçekleştirilmesi gereken aşamaları sizlerin huzuruna sunduk. Bu aşamalar içerisinde aklınıza takılanlar var ise yorumdan bize durumu iletebilirsiniz.

instagram samsung s7 edge gif paylaşmıyor, instagram gif paylaşmıyor, s7 edge gif paylaşılmıyor, instagram gif paylaşıyor da kalıyor, instagram samsung s7 edge gif sorunu, instagram gif yüklenmiyor

instagram samsung s7 edge gif paylaşmıyor, instagram gif paylaşmıyor, s7 edge gif paylaşılmıyor, instagram gif paylaşıyor da kalıyor, instagram samsung s7 edge gif sorunu, instagram gif yüklenmiyorinstagram samsung s7 edge gif paylaşmıyor, instagram gif paylaşmıyor, s7 edge gif paylaşılmıyor, instagram gif paylaşıyor da kalıyor, instagram samsung s7 edge gif sorunu, instagram gif yüklenmiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here