Paylaş

instagram resmi parçalara bölemiyorum. İnstagram hesabında bir resmin ikiye bölerek eşit parçalar halinde paylaşılması adına sağlanacak işlemler yazımızda.

Resimlerinizin ve videolarının paylaşımını sağladığınız sosyal medya uygulaması instagram’da özellikler herkesi şaşırtır düzeydedir. Normal bir resmin parçalara bölünüp paylaşımı sağlanması çok farklı bir görüntü kazanmasına sebep vermektedir. En beğenilen bir resmin küçük olarak gelmesindense gelende parçalar halinde profil ekranına ekleme işlemleri sağlanmaktadır. İşlemler tamamlandıktan sonra ise instagram uygulamasındaki profiliniz de muazzam bir görüntü meydana gelmektedir. Parçalanmış fotoğraf ekleme ile ilgili ise bazı kullanıcılar instagram hesabındaki ayarları alt üst ederek bu özelliği bulmaya çalışmaktadır. Oysaki özelliğin kullanabilmeniz için ekstra bir programın kullanılması gereklidir. Deneme yaparak işleme aldığımız ayarlarla ilgili sizlerin nasıl işlem sağlayacağınızı yazımızda anlatacağız.

instagram resmi parçalara bölemiyorum

İnstagram resmi parçalara nasıl ayırabilirim, instagram resmi bölmek istiyorum, instagram resmi ayırmak için ne yapmalıyım, instagram fotoğrafı paylaşmak istiyorum, instagram fotoğrafı parçalara bölmek istiyorum. Var olan bir resmin parçalar haline ayırarak instagrama eklenebilmesi için gerekli ayarları paylaşacağız.

instagram fotoğrafı parçalama

İnstagram hesabında paylaşacağınız bir fotoğrafı hesabınız da nasıl paylaşacağınızı ve bunu parçalar haline nasıl getireceğinize birlikte bakacağız. İlk olarak Resim parçalama alanına tıklayıp burada gelen uygulamayı telefonunuza indirmesini sağlıyoruz.

instagram resmi parçalara bölemiyorum, instagram resmi parçalama, instagram fotoğrafı parçalama, instagram fotoğrafı bölme, instagram resmi parçalara ayırma, instagram resmi karelere bölme

Uygulamayı telefona indirdikten sonra açmanız halinde uygulama içerisinde parçalamak istediğiniz resmi eklemesini sağlıyoruz. Eklenen fotoğrafın boy ölçümlerini sağladıktan sonra parçalar haline getirdiğiniz de artık instagram hesabınıza fotoğrafları eklemeniz gereklidir.

Hesaba ekleme işlemlerini sağladığınız da ise çıkan instagram profilinize giriş yaptığınız da görüntü kayda değer bir hal almış olacaktır. instagram resmi parçalara bölemiyorum sorunuyla ilgili aklınıza takılanları yoruma iletirseniz bizler de memnun oluruz.

Resmi parçalara bölme ayarları sonrasında karşılaşmış olduğunuz bir sorun olması durumunda bizlerin çözüm bulabilmesi için bize durumu iletmeniz de fayda bulunmaktadır. Size belirttiğimiz uygulamayı yükleyip daha sonrasında açma işlemlerini sağlamanız halinde uygulamayı açalım. Uygulama açıldığında zaten ilgili yönlendirme adımlarını takip etmeniz istenecektir. Bu takip sonrasında herhangi bir problem yaşanmamış olacaktır. İyi gezintiler dilerim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here