Paylaş

instagram resimlerini toplu indirme. İnstagram uygulamasında bulunan fotoğrafları toplu olarak indirebilmek için sağlanması gereken ayarları inceleyeceğiz.

Facebook hesabında paylaşılan bir resmin galeriye kaydedilmesi oldukça kolaydır. Yani bu işlem indirme olarak da kullanılabilmektedir. Bir resmin üzerine gelip fotoğrafı kaydet dedikten sonra resim otomatik olarak galeriye kaydedilmektedir. Tabi paylaşılan resim sizin kendinize ait olması gereklidir. İnstagram hesaplarında paylaşılan fotoğrafların indirilebilmesi için böyle kolay bir ayar olmasa da bilgisayar üzerinden indirme talep ederek ayarlarınızı sağlayabilmek mümkündür. Oldukça basit olan bu işlemin hangi ayarlar doğrultusunda kaleme alacağınızı kapsamlı şekilde anlatacağız. Yaptığınız fotoğraf paylaşımları tek tek indirmek yerine toplu bir şekilde indirilmesi için hangi alan üzerinden işlemleri sağlayacağımızı birlikte kontrol edeceğiz. Bu sayede indirme talep edildikten sonra yaptığımız tüm görsellerin elimizde olmasını sağlayabileceğiz. İndirme işlemleri için ekstra bir uygulama kullanmanıza gerek bile olmadığını yazımızla birlikte göreceksiniz. Hazırsanız eğer ayarlarımızın hangi alandan sağlanacağına bakalım.

instagram resimlerini toplu indirme

İnstagram hesabında paylaştığım resimleri indirmek istiyorum, instagram üzerinde yaptığım fotoğrafları nereden indirebilirim, instagram paylaşımlarımı nasıl indirebilirim, instagram resimlerimi indirmek için ne yapmam gerekiyor. Gibi arayışlarınıza artık bir son verebilmek için araştırmalarımızı en ince ayrıntılara kadar tamamladık. Yazımızdaki ayarları işleme aldıktan sonra resimlerinizi sorunsuz bir şekilde indirebileceksiniz.

instagram fotoğraf indirme

İnstagram uygulamasında yaptığınız resim paylaşımların toplu bir şekilde indirilebilmesi için Buraya  tıklıyoruz. Bir bilgisayar varsa bilgisayardan tarayıcı üzerinden bu işlemleri sağlamanız daha sağlıklıdır.

instagram resimlerini toplu indirme, instagram resim indirme, instagram foto indirme, instagram resim nasıl indirilir, instagram toplu resim indirme, instagram foto inmiyor

  • Tıklamayı sağladığınızdan gelen ekranda mail hesabınızın olduğu bir ekran ile karşılaşacaksınız.
  • İleri dedikten sonra ‘’İndirme talep et’’ yazısına tıkladığınızda şifre isteyecektir. Şifreyi girdikten sonra 48 saat içerisinde mail adresinize bilgilerin geleceğine dair mesaj alacaksınız.
  • İnstagram hesabında yaptığınız resim paylaşımlarının boyutuna bağlı olacak şekilde resimlerin gelme süreside o kadar kısa sürecektir.
  • Boyutları kısa ve az ise hızlı bir şekilde ilgili mailin geleceğini belirtebiliriz. Değilse de en geç 48 saatlik süre diliminde verilerinizin tarafınıza gönderileceğini belirtmekte fayda bulunuyor.

Sizlerde anlattığımız yöntem ile beraber instagram hesabınızda paylaşılan resimlerin toplu bir şekilde indirimini sağlayabilirsiniz.

instagram resimlerini toplu indirme, instagram resim indirme, instagram foto indirme, instagram resim nasıl indirilir, instagram toplu resim indirme, instagram foto inmiyorinstagram resimlerini toplu indirme, instagram resim indirme, instagram foto indirme, instagram resim nasıl indirilir, instagram toplu resim indirme, instagram foto inmiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here