instagram Resim Yükleyemiyorum Foto Paylaşamıyorum karşılaştığınız bu sorunun nasıl giderileceğini anlatacağız. Hem android hemde iPhone telefonlardan sorun için yapılacak adımları yazımızda yer vererek instagram yükleme başarısız hatasına çözüm sunacağız.

Tüm dünyanın da bildiği üzere resim ve video paylaşım platformu olan instagram uygulamasında yaşanan foto yüklememe hatası oldukça artmış bulunmaktadır. Arkadaşlarımızla gezinti sağladığımız bir anımızı, görseli paylaşma adımı sırasında işlem gerçekleştirirken karşılaşmış olduğumuz yükleme başarısız oldu yönünde bir uyarı alınmaktadır. Bu uyarı sonrasında nasıl bir yol izleyeceğinizi sizlere tek tek anlatımını gerçekleştireceğiz. Resimlerin yüklemesinin olmamasından ve fotoları paylaşım sağlanamamasının en büyük nedenlerinden biri internet veri bağlantısından kaynaklanmaktadır. Yani ilk olarak internet veri bağlantısını kontrol edelim eğer sorun giderilmediyse bu durumda yapılacak olan adımlar aşağıda sizlerle tek tek sunulacaktır.

instagram Resim Yükleyemiyorum Foto Paylaşamıyorum

iphone foto yükleyemiyorum, android resim yükleyemiyorum, instagram foto paylaşmıyor, instagram resim yüklemiyor, instagram yükleme başarısız hatası, yükleme başarısız hatası, foto yüklenmiyor, resim yüklenmiyor sorunun giderilebilmesi adına yapılacak olan işlem ayarlarını sizlerin huzuruna sunacağız.

İnstagram Foto Paylaşmıyor

Yaşadığımız bu problemin temelinde yatan nedenin internet veri bağlantısıyla alakalı olduğunu sizlere sunmuştuk. Ancak bu bazen internet bağlantısıyla alakalı bir durum olmayabilir yani telefonunuzun belleğinde yaşanan bir sorunda olabilir.

  • Dolayısıyla internet veri bağlantısını kontrol ettikten sonra instagram uygulaması telefonunuzdan kaldırıp yeniden yüklemeyi deniyoruz.
  • Bu işlem adımı sonrasında da sorun hala daha devam ediyorsa bu durumda aşağıda ki adımları sağlamanız gerekecektir.

İnstagram Resim Yüklenmiyor

Sizler instagram uygulaması kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirdikten sonra problemin devam ettiğini gördüğünüz andan itibaren bu durum karşısında kullanımını gerçekleştirmiş olduğunuz cihazın modeline göre;

iPhone Video Yükleyemiyorum;

  • İlk olarak cihazımızın Ayarlar> Genel > iPhone Saklama Alanı >İnstagram> İnstagram Hesabını Kaldır/Sil alanına tıklayıp uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştiriyoruz.

Android Video Yükleyemiyorum;

  • Android cihaz kullanıcıları ise sırasıyla Ayarlar > Uygulamalar > İnstagram > Verileri Temizle bölümüne tıklayıp ayarlarımızın tamamlanmasını gerçekleştiriyoruz. Böylelikle sorun yaşanmadan kullanımınızı gerçekleştirebilirsiniz.
İnstagram Yükleme Hatası

İnstagram yükleme hatası için yapılacak olan işlem ayarlarının devamında yaptığınız işlem adımları sonrasında problem hala devam ediyorsa bu durumda,

  • İnstagram uygulaması içerisinde yer alan ”Ayarlar” alanından sorun bildir ikonuna tıklıyoruz.
  • Bu uygulamaya tıkladıktan sonra instagram yetkililerine durumun detay bilgilendirmesini sağlayıp işlem adımlarının detayları yazarak ayarları sağlıyoruz.
  • Sonrasında problem kalmayacaktır

instagram Resim Yükleyemiyorum Foto Paylaşamıyorum, iphone foto yükleyemiyorum, android resim yükleyemiyorum, instagram foto paylaşmıyor, instagram resim yüklemiyor, instagram yükleme başarısız hatası instagram Resim Yükleyemiyorum Foto Paylaşamıyorum, iphone foto yükleyemiyorum, android resim yükleyemiyorum, instagram foto paylaşmıyor, instagram resim yüklemiyor, instagram yükleme başarısız hatası instagram Resim Yükleyemiyorum Foto Paylaşamıyorum, iphone foto yükleyemiyorum, android resim yükleyemiyorum, instagram foto paylaşmıyor, instagram resim yüklemiyor, instagram yükleme başarısız hatası instagram Resim Yükleyemiyorum Foto Paylaşamıyorum, iphone foto yükleyemiyorum, android resim yükleyemiyorum, instagram foto paylaşmıyor, instagram resim yüklemiyor, instagram yükleme başarısız hatası instagram Resim Yükleyemiyorum Foto Paylaşamıyorum, iphone foto yükleyemiyorum, android resim yükleyemiyorum, instagram foto paylaşmıyor, instagram resim yüklemiyor, instagram yükleme başarısız hatası

Ayarlarımızı sağladıktan sonra artık uygulamada işlem gerçekleştirmesi sağlayabilirsiniz. Sorunlarınızı yorum alanında belirtmeniz yeterli olacaktır.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz