instagram reklamları kapatamıyorum cıkmasın istiyorsanız çözüm oldukça basittir. Hazırlayacağımız bu yazımızda sürekli çıkan reklamların artık çıkmaması için neler yapmanız gerektiğini ele alacağız. Böylelikle instagram’da gezinti yaptığınızda sponsorlu reklamlarla karşılaşmak durumunda kalmayacaksınız.

İnstagram hesabında gezinti sağladığınız sırada gelen sponsorlu reklamlardan eminim hepiniz dert yanıyorsunuzdur. Bazen de gelen bu reklamlar ilginizi çekince reklam detayına baktığınız anlarda olmaktadır. İşte biz de bu yazımızda tamamen kaldırımı mümkün olmayan ancak içerik bakımından artık karşınıza gelmesini istemediğiniz reklamların nasıl kapatılacağını konu alacağız. İnstagram hesabında sizi rahatsız eden reklamın engellemesini sağlayamıyoruz fakat sıklık derecesini en aza indirmeniz mümkün olduğundan ötürü bu yaşanan aksaklıkların nasıl çözüm bulacağını ise kapsamlı bir şekilde anlatıp işlemleri nereden yapacağınızı bildireceğiz. Böylelikle hesabınızda gezinti sağladığınız sırada artık sık sık reklamlarla karşı karşıya kalmak durumunda kalmayacaksınız.

instagram reklamları kapatamıyorum cıkmasın

instagram reklam gelmesin, instagram reklam çıkmasın, instagram reklam çıkıyor, instagram reklamı kapatamıyorum, instagram reklam sorunu ile ilgili çözüm arıyorsanız eğer doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Hazırlayacağımız yazımızla birlikte bundan sonraki süre içerisinde gelen sponsorlu reklamlarla sık sık karşı karşıya kalmak durumunda olmayacaksınız.

İnstagram reklam çıkıyor

İnstagram hesabında gezinti yaptığınız sırada sürekli gelen sponsorlu reklamların engelleme işlemini gerçekleştirmesi mümkün değildir. Lakin bu gelen reklamları en aza indirmeniz mümkün olmasından dolayı bu işlemlerin nereden ve nasıl sağlanacağını sizlere derleyeceğiz.

  • İlk olarak gelen sponsorlu reklamın sağ üst tarafında yada sol üst tarafında bulunan ”Sponsorlu” yazısına tıklıyoruz.
  • Beraberinde instagram hesabı tarafından karşınıza seçenekler sunulacaktır. ”Bunu gizle” diyelim.
  • Yaptığımız işlem sonrasında gelecek olan ekranda da seçenekler sunulmaktadır. Bu seçenekler içerisinden neyden dolayı gizlemek istiyorsanız bunu seçebilirsiniz.
  • Bu fotoğraf hoşuma gitmedi.
  • Bu hesap hoşuma gitmedi. Burada sunulan seçenekler içerisinde hangisi sizin için uygun ise onu seçip ilerlemeniz halinde sürekli çıkan reklamların önüne geçmiş olarak hobiniz dışında olan reklamlar ile karşı karşıya kalmadan devam edebilirsiniz.

instagram reklamları kapatamıyorum cıkmasın ile ilgili yazdığımız içeriğimiz umarım işinizi görmüştür. Aklınıza takılan soruları yorum alanında belirtmeniz halinde sizlere hemen yanıt vereceğiz.

instagram reklamları kapatamıyorum cıkmasın, instagram reklam gelmesin, instagram reklam çıkmasın, instagram reklam çıkıyor, instagram reklamı kapatamıyorum, instagram reklam sorunu instagram reklamları kapatamıyorum cıkmasın, instagram reklam gelmesin, instagram reklam çıkmasın, instagram reklam çıkıyor, instagram reklamı kapatamıyorum, instagram reklam sorunu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz