Paylaş

Merhaba arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda instagram reklam şikayeti ve iade işlemlerinizi hangi alandan sağlayacağınızı ayrıntılı şekilde aktaracağız.

İnstagram üzerinde verilen reklamların günden güne artış gösterdiğini biliyorsunuzdur. Ki zaten bunu siz kendi kişisel hesabınızı profesyonel hesaba çevirerek de sağlayabilirsiniz. Tabi reklamı verebilmeniz için de ister istemez bir ön ödeme sağlıyorsunuz. Ödemeler sırasında da bazı hatalar olabilmektedir. Dolayısıyla instagram reklam şikayeti ve iade işlemleriniz için neler yapmanız gerektiğini birlikte inceleyeceğiz.

Fazladan yapılan bir ödemeniz varsa ya da ödeme sonrasında reklam devreye girmiyorsa bunun hangi yol ile çözüme kavuşacağını tek tek kaleme alacağız. Bu aşamada sizden tek isteğimiz ilgili ayarların doğru bir şekilde devreye almanız olacaktır.

instagram reklam şikayeti ve iade

instagram reklam şikayeti

instagram reklam şikayeti form üzerinden sağlanmaktadır. Formun doğru olması ise bu hususta oldukça önemlidir. İlk olarak konunun en başına dönmekte yarar bulunuyor. İnstagram reklamlarınızı Facebook’ta sayfanız yok ise ve o sayfada yönetici değilseniz veremiyorsunuz. Bunu bilmekte yarar bulunmaktadır.

Doğal olarak itirazımızı da yine aynı şekilde Facebook formu üzerinden instagram yöneticilerine ileteceğiz. Bize asıl lazım olan şey ise doğru formun hangisi olduğunu bilmektir. Bu konuda girdiğimiz araştırmalar neticesinde edindiğimiz bilgileri sizlere paylaşacağız.

Form için https://www.facebook.com/help/contact/649167531904667?ref=4 bu alana girmeniz yeterlidir. Lakin buraya girişinizi yaptığınızda ödeme sorunları adı altında bir başlık açılacaktır. Gelen sayfa üzerinden ilerleme yapmanız ile birlikte probleminizi giderebileceksiniz.

Doğru olan seçenekleri seçip reklam şikayetini dile getirebilir ya da yanlışlıkla alınan bir tutarın iadesini isteyebilirsiniz.

instagram iade

instagram reklam şikayeti ve iade

instagram iade işlemleriniz için belirtilen form üzerinden ilerleme yapabilirsiniz. Tabi formun açılabilmesi için hesabınızın açık olması gereklidir. Zaten hesabınız faal durumda değilse hesaba girmeniz istenecektir.

Hesabın giriş işlemlerini sağladıktan sonra ise var olan itirazınızı kendinize bağlı olacak şekilde sağlayabilirsiniz. Hesap hareketlerinin kontrolünün sağlanabilmesi için ise yine aynı yerden işlem sağlayabilirsiniz.

Bizim size ilettiğimiz formun ana kaynağı yine Facebook’tur. Facebook kendisi ile iletişimin bu form üzerinden sağlanmasını istemektedir. Eklemek ya da farklı bir konu hakkında bilgi almak istiyorsanız bize durumu yorum alanından bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here