Paylaş

instagram reklam kaç gün sürüyor. Tanıtımını sağlamış olduğunuz bir reklamın kaç gün yayında kaldığını merak ediyorsanız haberimizi incelemeniz yeterlidir.

Takip sistemi ile birlikte bir çok kişinin fenomen olduğu instagram uygulamasında aynı zamanda çeşitli reklamlarla da karşılaşıldığını belirtmekte fayda bulunmaktadır. Bilindiği hesabınıza kayıtlı olmayan birinin paylaşım sağladığı resmi akış alanında görebilmek mümkündür. Yukarıya baktığımızda isminin hemen altında ”Sponsorlu Reklam” yazdığını görebilirsiniz. Sponsorlu reklam oluşturmayı sizde sağlayarak instagram uygulamasında daha fazla takipçiye erişim sağlayabilmeniz mümkündür. Ama instagram kullanıcılarının merak ettiğini konulardan birisi yayınlanan reklamın ne kadar sürede kaldığıdır. Yani reklamın sürekli kaldığını hesap edersek bunu takip artırma için kullanıldığını ya da ticaret yapanlar için kaçınılmaz bir fırsat olduğunu düşünebilirsiniz. Biz de instagram hesabında tanıtım reklamının kaç gün sürdüğünü ve kaç gün sonra yayınlamadan kalktığınız kapsamlı olarak sunumunu hazırladık.

instagram reklam kaç gün sürüyor

İnstagram reklam süresi kaç gün devam ediyor, instagram tanıtım kaç gün devam ediyor, instagram reklam yayınladıktan sonra kaç gün sonra kalkıyor, instagram reklam verdikten sonra kalkma için bir süre var mı?, instagram hesabımda tanıtım verdikten kaç gün sonra kalmaktadır. Akıllarda soru işareti bırakan bu sorularınızın temelde cevabını sizlere verdiğimiz bu yazımız işinize yarayacaktır.

instagram tanıtım süresi kaç gün

İnstagram hesabı içerisinde tanıtım süresini merak edenler için bu sürenin yine reklam verenin elinde olduğunu belirtmekte fayda bulunuyor. Reklamın yayından kaldırılabilmesi için bir süre belirmesini sağlayabiliyorsunuz.

Süre hangi aralık içerisinde reklamın yayınlanacağına dair bir aracı değildir. Burada süre seçildiğinde yayınlamış olduğunu tanıtımın kampanya bitiş tarihinde aynı zamanda belirleyebilirsiniz. Siz eğer yayınlamanın 10 gün sonra sona ermesini istiyorsanız orayı 10 gün olarak ayarlayabilirsiniz.

instagram reklam kaç gün sürüyor, instagram reklam süresi, instagram tanıtım süresi, instagram reklam yayın süresi, instagram reklam süresi kaç gün, instagram tanıtım süresi kaç gün

Sizin bu alanda belirlemiş olduğunuz süre tamamlandığı andan itibaren tanıtım yayından kalkacaktır. Yani reklamınız sona ermektedir.

  • Yaptığınız reklam tanıtımı sona erdikten sonra sizler var olan tanıtım için yeterli kişiye ulaşılamadığını düşünüyorsanız eğer tekrar tanıtım hakkınız elbetteki bulunmaktadır.
  • Hangi gönderinin tanıtımını yaptığınızı kendi profil ekranında bulduğunuz da gönderi alanında ”Tekrar tanıtımını yap” yazısını görebilmeniz mümkündür.

Bu alana tıkladığınız andan itibaren tanıtım yazınız hazır hale gelecektir. instagram reklam kaç gün sürüyor merak edenlere özel sorunun cevabını yazı içerisinde vermiş bulunuyoruz.

instagram reklam kaç gün sürüyor, instagram reklam süresi, instagram tanıtım süresi, instagram reklam yayın süresi, instagram reklam süresi kaç gün, instagram tanıtım süresi kaç gün

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here