Paylaş

instagram reklam alanlarını genişletecek. Popüler sosyal medya uygulaması instagram hesabında kendi içerisindeki reklamları daha da çoğaltacaktır.

İnstagram hesaplarında gezinti yaptığımız sırada Sponsorlu reklamların sürekli karşımıza geldiğini görebilirsiniz. Bu alanda reklam ağını genişletmeyi hedef haline getiren uygulama kendi içerisinde bu alanı daha çoğaltmaya gitmektedir. Şuan da uygulama içerisindeki ön popüler alan ilk olarak Keşfet kısmı ikinci olarak da hikaye alanı olarak işleme alınmaktadır. Hikaye bölümünün en fazla ilgi gördüğü uygulamalardan birisi instagram’dır. Yani instagram bu alanda hikaye özelliğini de geliştirerek kullanıcıların daha fazla şekilde kullanımına imkan sundu. Takip ettiğimiz kişilerin hikayelerini izlerken farklı bir hikayeye geçtiğimizde reklamların geldiğini görebilirsiniz. Bu bizi hem kızdırmıyor hem de baktığımız reklamlarda hoşumuza gideni inceleme fırsatımız olmaktadır. Yine aynı şekilde bu alan uygulama içerisinde keşfet kısmına da geleceğine dair bilgilerin olduğunu söyleyebiliriz.

instagram reklam alanlarını genişletecek

İnstagram keşfet alanına reklam koyacak, instagram reklamları çoğaltıyor, instagram platform için reklam koyacak, instagram reklamları çoğaltmaya gidiyor, instagram kendi içerisinde reklamları fazlalaştırmaktadır. Reklamlar artık sadece Youtube alanında değil Facebook ve instagram hesaplarında da yayınlanmaya başlamıştır. Sponsorlu reklamlarla birlikte kullanıcılar ürünlerin tanıtımını ya da sayfalarının tanıtımlarını daha rahat bir şekilde yapabilmektedir.

instagram keşfet alanına reklam koyacak

İnstagram hesaplarında kendi akışımızda reklamlar karşımıza gelirken daha sonrasında hikaye alanında gelmeye başlamıştır. Edinmiş olduğumuz bilgilere göre artık kullanıcıların keşfet alanında gezinti yaptığı yerlere de uygulama tarafından reklamların verileceği dile getirilmektedir.

instagram reklam alanlarını genişletecek, instagram reklamlar çoğaltıyor, instagram platform içi reklam verecek, instagram reklamları fazlalaştırıyor, instagram reklamlar genişleyecek

Denemeler sonrasında gezinti yaptığınız sırada bir anda ekrana gelecek reklamların izlemesini yapar ya da yapmadan geçebilirsiniz. Bu tamamen sizin kendinize bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Ama şunu belirtmekte yarar var siz keşfet alanında bu reklamları hiç görmeyeceksiniz. Bir video açıp izlediğiniz de ya da resme baktığınız da sayfayı yukarıya kaydırdığında karşınıza gelecektir.

Genel olarak rahatsızlık vermeyen reklam olmadığından ötürü sizleri de sıkmayacaktır. Yakın zaman içerisinde tüm hesaplara dahil edilecek bu özellik hesaplara yüklendiğinde sizleri bilgilendireceğiz. Şuan için test aşamasında olduğunu söylemekte yarar bulunmaktadır.

instagram reklam alanlarını genişletecek, instagram reklamlar çoğaltıyor, instagram platform içi reklam verecek, instagram reklamları fazlalaştırıyor, instagram reklamlar genişleyecek

instagram reklam alanlarını genişletecek yazımızla alakalı bilmeniz gereken bilgileri sizlere geniş kapsamlı aktarmış bulunuyoruz. Sormak ya da eklemek istediğiniz bir yer varsa bize bunu yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here